[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowa_ja » 28 sty 2021, 16:37

A macie jakieś oferty cenowe ?

Orange chyba droższy od skyware ? u nich opłaca się tylko w pakiecie ZE WSZYSTKIM...
Nowa_ja
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 16 sty 2021, 21:00

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: J.sz » 28 sty 2021, 20:02

Witajcie, czy właściciele mieszkań w 45 również mają klopot z ciśnieniem wody? Czy ktoś miał okazję weryfikacji? Widzę że pismo wystosowane że spółdzielni dotyczy póki co bloków do 44, natomiast kłopot będzie pewnie dotyczył również 45..
Pozdrawiam
J.sz
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 28 sty 2021, 19:56

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 28 sty 2021, 21:01

Ja od dzisiaj mam zainstalowany Internet z Orange. Od umówienia się na instalację do działającego w mieszkaniu łącza nie minęła nawet pełna doba, dlatego pod tym względem są obecnie bezkonkurencyjni. Jeżeli chodzi o ceny - Skyware ma niższą opłatę aktywacyjną, a ponadto za 59 zł mają łącze 500 Mb/s, gdzie w Orange jest za tyle 300 Mb/s. Jednakże opcja z Orange 600 Mb/s (którą mam u siebie) wychodzi praktycznie tak samo jak pięćsetka Skyware'a (11 zł więcej, ale i dodatkowe 100 Mb), natomiast przy 1 Gb/s już lepiej prezentuje się pomarańcza (79 zł, gdzie w Skyware jest za to 89 zł).

W Orange jest też promocja na dwa pierwsze miesiące za 0 zł. W Skyware słyszałem plotki o półrocznej promocji, ale nie widziałem takiej informacji na ich stronie internetowej.

Co do bloku 45 (Czudecka 14) - wątpię, że przyszli lokatorzy mieli okazję sprawdzić ciśnienie wody. Na Czudeckiej 12 puszczono mi wodę na mieszkanie dopiero w dzień odbioru, gdzie miałem już praktycznie wykończone mieszkanie.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 29 sty 2021, 12:22

Nie wiem po co się tak nakręcacie z tymi cenami. Przecież te pierwsze opłaty są traktowane jako zaliczki. Zawsze w SM tak było, że po jakimś pierwszym okresie rozliczeniowym( miesiąc lub kwartał) jest robiona analiza kosztów rzeczywistych i jeżeli wychodzą nadwyżki to wpłaty są rozliczane i dokonywane są zwroty. [b]To nie jest tak jak u deweloperów.
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sunrise » 29 sty 2021, 23:14

J.sz pisze:Witajcie, czy właściciele mieszkań w 45 również mają klopot z ciśnieniem wody? Czy ktoś miał okazję weryfikacji? Widzę że pismo wystosowane że spółdzielni dotyczy póki co bloków do 44, natomiast kłopot będzie pewnie dotyczył również 45..
Pozdrawiam


Nie ma jak tego sprawdzić. Wodę odkręcą jak będzie ciepło, a ciepło puszczą jak odbierzesz mieszkanie :)
sunrise
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 sty 2018, 12:16

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MichałM » 04 lut 2021, 11:27

Hmm faktycznie są nowe pisma ze Spółdzielni dot. czynszów. Ale niestety są wyższe a nie niższe bo wcześniej nie było doliczonego podatku od nieruchomości. Także miejsce parkingowe przekroczyło magiczne 100 zł. :( :o :shock:
MichałM
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 maja 2020, 10:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toczi » 09 lut 2021, 9:32

Witam
Jakby ktoś szukał to mam do sprzedania mieszkanie w bloku 41 inwestycji H. Więcej na priv
Toczi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 08 lip 2018, 8:07

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 09 lut 2021, 11:55

Kogo polecacie do szpachlowania/malowania mieszkania w bloku 45? Może ktoś robi taką pracę w pobliżu?
Mam prośbę o nr telefonu. Z góry dzięki.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sunrise » 12 lut 2021, 22:03

Pytanie z innej beczki - jak obecnie warunki na drogach osiedlowych przy zadaniu H? Odśnieżone czy rozjeżdżone? ;)
sunrise
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 sty 2018, 12:16

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 13 lut 2021, 10:33

Drogi przejezdne, jechać się da, ale na Czudeckiej pod górkę trzeba uważać. Chodniki pod blokami odśnieżone, przy ulicy mocno ubity śnieg bo odśnieżał traktorek, jednak da się iść normalnie. Za to na parkingach wzdłuż Czudeckiej istny dramat :)
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pisul i 85 gości