[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adrastea » 10 kwie 2021, 22:18

Wydaje mi się, że o te działki właśnie chodzi. Najpierw mówili o tym Panowie wykańczajacy blok, że ma coś powstać a później Na jednej z fejsbukowych grup osiedlowych, ktoś zamieścił screena ze wspomnianym przeze mnie wcześniej przetargiem i mowa jest tam o wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ul. Czudeckiej w Rzeszowie, blok nr 57 ma to być. Nie ma info o wysokości, natomiast zakładam, że niższy od tych które sa na zadaniu H raczej nie będzie :?

Na stronie Projektanta jest (właśnie sprawdziłam) info o tym przetargu także raczej pewne :) w zasadzie to była kwestia czasu... szkoda :| ;)
adrastea
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 07 maja 2019, 16:30

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 10 kwie 2021, 22:46

Dokładnie, szkoda. Można tam było park pociągnąć.

Ciekawe czy z czasem będzie możliwe połączenie Czudeckiej z wjazdem do bloków Apklanu od strony Wołyńskiej. Domyślam się, że przejazdu raczej tam nie zrobią bo bloki Projektanta mają chyba szlaban, ale jakiś chodnik i schodki byłby fajnym udogodnieniem, zarówno dla jednych jak i drugich mieszkańców.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adrastea » 11 kwie 2021, 8:50

Chodnik już chyba został zaprojektowany, tak sie przynajmniej wydaje patrzac na sieci projektowane w Geoportalu :)
Załączniki
38D95B38-4CF5-42AF-B240-41DDF0A8EF2C.png
38D95B38-4CF5-42AF-B240-41DDF0A8EF2C.png (943.92 KiB) Przeglądany 3409 razy
adrastea
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 07 maja 2019, 16:30

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adrastea » 11 kwie 2021, 13:29

A jeszcze jedno pytanie, mieszkańcy bloku nr 45, którzy odebrali mieszkania, czy macie już naliczenia czynszu od Spółdzielni? Do kiedy należy to płacić? Bo na ksiażeczce brak jest wskazanych kwot a termin płatności jest do 15-ego. Ktoś jakieś ma info ? :)
adrastea
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 07 maja 2019, 16:30

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 11 kwie 2021, 14:22

lukaszgr pisze:
adrastea pisze:A apropo inwestycji to ma też powstać kolejny blok Spółdzielni przy Czudeckiej, pomiędzy wspomnianym parkiem a kolosami Apklanu. Szkoda, że tego terenu park nie obejmie tylko sie tworzy taki chaos (nie pierwszy i nie ostatni z reszta ;), bo jakoś to bez rozmysłu niestety, przy czym po drugiej stronie Błogosławionej Karoliny jeszcze to jakoś sie trzymało określonej koncepcji. Ktoś ma jakieś info? Przetarg chyba już ogłoszony? :)


Masz na myśli te zaznaczone działki? Czy mogę spytać skąd masz takie informacje i jak wysoki ma być to blok? Na stronie Projektanta nie widziałem żadnych informacji.


Też nic nie znalazłem, ale te 2 działki są zaznaczone jako prywatne 3459/1 i 3478/1 czyli teoretycznie może coś tam być wybudowane, bo miasto na pewno ich nie odkupi. Raczej nic większego nie będzie niż wielkość tych 2 działek, od południa jest ograniczone drogą, od wschodu inwestycją Apklanu, od zachodu planowanym parkiem, a od północy rury wodociągów, kanalizacji deszczowej i sanitarnej.
Miasto ma jeszcze 2 małe działki zaraz za żłobkiem i o nie teoretycznie można by powiększyć park, bo pod nimi są rury sieci ciepłowniczej.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 699
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 11 kwie 2021, 18:03

adrastea pisze:Chodnik już chyba został zaprojektowany, tak sie przynajmniej wydaje patrzac na sieci projektowane w Geoportalu :)


Fajnie, że będzie chodnik koło bloków 2 i 4 do parkingu przy budynku usługowym, zwłaszcza, że wygląda na to iż dojazd do tego budynku będzie jednak od strony Wołyńskiej a nie za blokiem Apklanu jak pokazuje projekt.

Bardziej mi jednak chodziło o połączenie z Czudeckiej nad blokiem 14 do wjazdu między budynkami B i C Apklanu. Tam od strony bloków Projektanta jest spory spadek terenu wyłożony płytami ażurowymi.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sunrise » 13 kwie 2021, 20:55

adrastea pisze:A apropo inwestycji to ma też powstać kolejny blok Spółdzielni przy Czudeckiej, pomiędzy wspomnianym parkiem a kolosami Apklanu. Szkoda, że tego terenu park nie obejmie tylko sie tworzy taki chaos (nie pierwszy i nie ostatni z reszta ;), bo jakoś to bez rozmysłu niestety, przy czym po drugiej stronie Błogosławionej Karoliny jeszcze to jakoś sie trzymało określonej koncepcji. Ktoś ma jakieś info? Przetarg chyba już ogłoszony? :)

Zgadzam się, szkoda że nie park... Jak nie park to może parking? ;) Blok na końcu Czudeckiej ma ok. 40 mieszkań i prawie nie ma przy nim miejsc parkingowych :shock:
sunrise
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 sty 2018, 12:16

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adrastea » 13 kwie 2021, 22:27

Niestety, a parking wzdłuż bloków 42-44 już w połowie zapełniony przy czym nie wydaje mi się żeby te bloki były już zamieszkane przez wszystkich nabywców :roll: no ale, za parking i za park nikt nie zapłaci, a czy zaparkujesz na Czudeckiej czy dwie ulice dalej to już nikogo nie obchodzi, byleby czynsz wpływal i te horrendalne opłaty za miejsca postojowe (tak wyleję w tym miejscu swój żal z płaceniem za 'swoje' jak za 'wynajem'), których uzasadnienie było śmieszne (gdyż jak wspomniano 'dokonywanie porównań pomiedzy lokalami w tym wiadomo miejsca postojowe w rożnych zadaniach może mieć charakter jedynie pogladowy i wymagały by owe porównania szczegółowej analizy struktury elementów składowych tych opłat'). Oczywiście o analize nikt sie nie pokusil :) tutaj ze swojej strony, mogę prosić jedynie, żeby zamykać bramę garażowa bo wydawało mi się że samoczynnie ona sie nie zamyka lub też zamyka się po dłuższym czasie natomiast światło świeci, wentylacja sie kręci, zimno leci a spółdzielnia nalicza... ;)
adrastea
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 07 maja 2019, 16:30

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sunrise » 14 kwie 2021, 20:52

adrastea pisze: tutaj ze swojej strony, mogę prosić jedynie, żeby zamykać bramę garażowa bo wydawało mi się że samoczynnie ona sie nie zamyka lub też zamyka się po dłuższym czasie natomiast światło świeci, wentylacja sie kręci, zimno leci a spółdzielnia nalicza... ;)


Mamy podobne obserwacje, brama się nie zamyka (lub może zamyka ale po dłuugim czasie) a wentylacja huczy jak odkurzacz. Może da się zaprogramować żeby się zamykała. Opłata za energię elektryczną wspólną niska nie jest i oby wyższa nie była.
sunrise
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 sty 2018, 12:16

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marcin-M » 15 kwie 2021, 13:14

Sprawa z bramą została już zgłoszona do spółdzielni.
Marcin-M
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 15 kwie 2021, 13:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości