[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 10 kwie 2016, 14:48

OPIS INWESTYCJI.


Osiedle „Urocze Nowe Miasto” to nowoczesne, doskonale rozplanowane osiedle, w cichym, uroczym miejscu Rzeszowa.

Mieszkania zostały zaprojektowane tak aby maksymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni. Różnorodność mieszkań pozwala zaspokoić potrzeby, osób poszukujących zarówno niewielkich, średnich jak i dużych powierzchni.

Szczególną wagę przywiązywaliśmy do tego aby wszystkie pomieszczenia zgodnie z ich przeznaczeniem były funkcjonalne, ustawne, a przebywanie w nich stało się czystą przyjemnością. Nowoczesna infrastruktura – windy, parkingi, plac zabaw, monitoring – zapewniają mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo.

Miejsce w którym powstaje osiedle to połączenie komfortu – cicha, urokliwa okolica – i wygody wynikającej z doskonałą komunikacją z centrum Rzeszowa.

riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5374
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kado7 » 11 kwie 2016, 7:52

Tak się teraz zastanawiam patrząc na strony http://www.cober-rzeszow.pl/ i http://www.cober.info.pl/ co wspólnego mają ze sobą obaj deweloperzy. Wspominałem wcześniej, że jakiś inwestor z Małopolski chce tu budować bloki i firma Cober jest właśnie z Bochni.
kado7
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 65
Na forum od: 19 sie 2015, 14:53

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: parawan » 11 kwie 2016, 17:01

moze odkupili inwestycje w przygotowaniu?
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 343
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 11 kwie 2016, 18:52

Jako że jestem miłośnikiem pasteli, to kolorystyka mnie niezwykle uradowała, za to kształt tych bloków jest za bardzo pospolity i pudełkowaty.
Zdecydowanie lepiej prezentują się mniej kanciaste konstrukcje, na przykład ze spadzistymi dachami.
Miejsce nie najgorsze, ale trochę za daleko od centrum jak dla mnie.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 11 kwie 2016, 21:19

porteño pisze:... Miejsce nie najgorsze, ale trochę za daleko od centrum jak dla mnie.

Przesadzasz. Patrząc po nawigacji i na piechotę i na rowerku nie mówiąc już o samochodzie bardzo szybko dojedzie sie do rynku a do tesco to szkoda auta odpalać:
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 13 kwie 2016, 22:06

pisul pisze:
porteño pisze:... Miejsce nie najgorsze, ale trochę za daleko od centrum jak dla mnie.

Przesadzasz. Patrząc po nawigacji i na piechotę i na rowerku nie mówiąc już o samochodzie bardzo szybko dojedzie sie do rynku a do tesco to szkoda auta odpalać

Nie przesadzam, wyrażam własne zdanie. Nie mam ani samochodu, ani roweru, dlatego też dla mnie na piechotę jest trochę daleko.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 15 kwie 2016, 17:12

Niby 4km do sklepu czy coś, o ile drobne zakupy to spoko tak większe i tak trzeba autem
Jedynie na plus to układ mieszkań bo mimo różnych metraży są dość ciekawe, in minus to parking i proponowana elewacja
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2326
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 15 kwie 2016, 18:25

Trzeba przyznać że Developres na przestrzeni kilku lat wyrósł na rzeszowskiego potentata,jak ta inwestycja wystartuje oraz kolejny biurowiec SkyRes będą prowadzić praktycznie 4 spore inwestycje.
Co do projektu to jak sama nazwa mówi urocze Nowe Miasto to i kolorystyka nawiązuje do tej na Nowym Mieście. ;) Bardzo słaby projekt jak na tego developera krótka mówiąc.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 15 kwie 2016, 19:54

parawan pisze:moze odkupili inwestycje w przygotowaniu?

Z tego co wiem, to pozostałość po zamierzeniach innego Inwestora (upadłego/ niewypłacalnego), a że budynki mają wydane Pozwolenie na Budowę, DevelopRes kontynuuje realizację. Ceny nie powinny być wygórowane zważywszy, ze standard odbiega od dotychczasowych realizacji (brak piwnic, garaży podziemnych), które generuję wymierne koszta przedkładające się na cenę m2.
Nie ma się co dziwić. Gusta gustami, ale zapotrzebowanie jest, rynek jest wolny, a ludzie wybredni. Nie mniej jednak zjadą się chętni na t ok 200mieszkań. Tym bardziej, że termin realizacji, który jest ogłaszany w mediach, kształtuje się na 3 kwartał 2017r. Spodziewam się, że pod koniec półrocza ruszy sprzedaż.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: parawan » 15 kwie 2016, 20:20

ETernit pisze:Z tego co wiem, to pozostałość po zamierzeniach innego Inwestora (upadłego/ niewypłacalnego), a że budynki mają wydane Pozwolenie na Budowę, DevelopRes kontynuuje realizację.


o to mi wlasnie chodzilo :)
pozdrawiam
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 343
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości