[ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 06 sie 2021, 8:27

KONIEC OFFTOPA ! za kolejne wpisy o polityce kasuję bez uprzedzenie i daje ostrzeżenia.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2161
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 07 sie 2021, 11:52

Ma ktoś jakieś aktualne zdjęcia z tego co się dzieje na inwestycji czyli czy robią dojazdy do garaży i parkingi wewnętrzne itp. Jestem ciekaw czy skończą wszystko do dnia oddania kluczy (czyli planowo do końca tego kwartału) czy tak samo jak na poprzednim etapie trzeba będzie czekać na dojazd do garażu.

Widziałem na geoportalu też 2 małe place zabaw. Jeśli są tam zaznaczone to powinny powstać?
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 714
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aneczkara » 08 sie 2021, 22:18

Byłam dzisiaj ale zdjęć nie porobiłam. Aktualnie stan jest taki sam jak miesiąc temu czyli bagno zamiast kostki i dojazdu. :? Mam nadzieje ze przez 1,5miedusca wyrobią się z tym bo masakra. Wydaje mi się ze bardziej interesują się dwoma nowymi blokami przy których się więcej dzieje. Z info od spółdzielni tylko tyle ze termin na wrzesień i żeby dzwonić… :shock:
aneczkara
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 27 sty 2020, 0:23

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: obserwatorka » 15 sie 2021, 12:42

Na stornie jest już informacja o dwóch nowych blokach, zamieścili ja pod koniec tygodnia, a ok 1/2 już sprzedana lub zarezerwowana :shock:
obserwatorka
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 28 lip 2021, 11:02

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 15 sie 2021, 18:09

Jeśli faktycznie "tyle co" wrzucili" to dobre mają tempo bo połowa już sprzedana lub zarezerwowana. Wszystkie dobre już poszły, zostały pojedyncze niedobitki.
A ktoś wie po ile metr w tych nowych blokach
Ciekawe czy spółdzielnia już planuje dalsze etapy
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2334
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: obserwatorka » 15 sie 2021, 20:55

''Tyle co'', bo w środę patrzyłam na stronę i nie było jeszcze nic... więc nawet jak wrzucili w czwartek a w sobotę już była tylko połowa wolnych, to mają niezłe tempo :o
obserwatorka
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 28 lip 2021, 11:02

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 16 sie 2021, 8:28

Oczywiście, że spółdzielnia planuje, a nawet już zaplanowała kolejne etapy. Tylko jako zwykły człowiek bez znajomości lub bez codziennego chodzenia i dopytywania dowiesz się na samym końcu (tak samo kiedy rozpoczną sprzedaż). Obstawiam, że kolejny etap będzie na Gromskiego. 2 proste podłużne bloki (a miało być lustrzane odbicie do 10 i 12). Prawdopodobnie o numerach 14 i 16. Ewentualnie 1 duży blok na końcu ul. Niecia Na przeciwko tego usługowego co jest w budowie (Obstawiam, że mimo braku możliwości kupna lokali usługowych na ten moment to wszystko jest już sprzedane, ale to się okaże).

Co do cen to ktoś wyżej podawał, ale chyba coś przekręcił. Ceny za m2 są w zależności od metrażu i w zaokrągleniu od 7000zł, przez 7200zł do nawet 8000zł za m2. Sprzedaż rozpoczynają dużo wcześniej niż jest informacja na stronie. Możliwe, że jak pojawiła się tutaj wiadomości o fundamentach to kilka osób poszło się spytać i porobiło rezerwacje. Jednak na początku zawsze jest duża sprzedaż, a teraz powinno spowolnić jeśli do wyboru zostały prawie same partery, 3 piętra i duże metraże.

Jak ktoś chce mieć jakieś pewne informacje to lepiej samemu zadzwonić lub udać się do Spółdzielni.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 714
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 17 sie 2021, 7:47

Tak z ciekawości zapytam. Są tam windy ? Wiem że to 4 piętra ale nieraz się je buduje.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2161
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 17 sie 2021, 11:14

Tak są windy. Można wjechać z parkingu podziemnego na każde piętro oprócz antresoli :D
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 714
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: RAJO » 28 sie 2021, 20:52

na budowie inwestycji pod nr 15 i 16 (ul. Niecia 4 i 6)
Załączniki
IMG_124050.jpg
IMG_124050.jpg (57.24 KiB) Przeglądany 1620 razy
IMG_124049.jpg
IMG_124049.jpg (57.73 KiB) Przeglądany 1620 razy
IMG_124052.jpg
IMG_124052.jpg (69.46 KiB) Przeglądany 1620 razy
RAJO
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 138
Na forum od: 15 lis 2020, 14:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości