[ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Barti » 22 sie 2020, 1:57

Sporo, nowe bloki, skąd taka cena, mi za ponad 50m2 pani w biurze mówiła, że 400zł to max.
Barti
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 22 sty 2020, 21:38
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Barti » 22 sie 2020, 1:59

aneczkara pisze:A słuchajcie jak wyglada sprawa ze ścianami w tych nowo oddanych blokach? Są w miarę proste ze wystarczy farba gruntująca i kolor? Czy trzeba szpachlowac?


Ściany są proste, u mnie tylko komin był krzywy, trzeba było szlifować górną część :roll:
Barti
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 22 sty 2020, 21:38
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 23 sie 2020, 21:13

Na nowych blokach widać już gotową elewacje. Nowa droga już prawie gotowa, szkoda że tak mało jest miejsc parkingowych.
Obrazek

Obrazek

Skrzyżowanie i dojazd do ul. Krogulskiego też będzie rozbudowane.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Irz » 24 sie 2020, 7:14

Świr pisze:
Irz pisze:Osobiście uważam że bez szpachli będzie wyglądać to bardzo średnio


Jeśli oczekujesz, że ściana ma być gładka jak lakierowany mebel to tak, bez szpachli tak to nie będzie wyglądać

Ściana nawet po szpachlowaniu nie będzie wyglądać jak lakierowany mebel, po malowaniu jednej ściany bez szpachlowania od razu było widać niedoskonałości jakie są na tych ścianach dlatego szkoda było farby na następne i poszła wszędzie szpachla.
Irz
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 26 maja 2020, 7:29

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Irz » 24 sie 2020, 8:10

Pytanie czy ktoś wie od kiedy spółdzielnia będzie naliczać czynsz na niecia 9 ?
Irz
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 26 maja 2020, 7:29

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomek293 » 07 wrz 2020, 21:44

czynsz ma być naliczany od tego miesiąca...
by nie było, że tylko mi sie to nie podoba - zwracam uwagę na kosze - będą może, ale to może w przyszłym tygodniu (brak konkretnej odpowiedzi ze spółdzielni- ponoc to nie ich wina) a my śmieci mamy wywalać do najbliższej, otwartej pergoli sąsiednich bloków...
tomek293
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 25 lut 2018, 14:08

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niezgi » 09 wrz 2020, 22:09

najlepsze jest to w czynszu że w koszty została wrzucona droga na Niecia co jest robiona przez miasto..... totalny nonsens nie wiem kto na to pozwolił... droga miasta a mieszkańcy 3 bloków mają za nią płacić ? to niech postawią szlaban :shock: koszty totalnie nieuzasadnione i bez podstawy prawnej narzucane mieszkańcom ........ i nie wspominają o tym, że powinni zwołać zgromadzenie mieszkańców i wybrać zarządce......... bo na żadnym bloku na niecia nie zostało takowe zwołane i spółdzielnia świadomie nie informuje o tym, zawłaszcza zarząd tymi blokami narzucając jak wspomniałem bezprawne i nieuzasadnione koszty, które u innych zarządców są znacznie korzystniejsze. Nie wspomnę o ciągle zalewanych garażach i piwnicach na niecia 1. Na Naszym Gaju ludzie do sądu idą i sprawa będzie nie odpuszczona, a tu ludziom to nie przeszkadza :(
niezgi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 06 wrz 2017, 7:38

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: jjohny1976 » 22 wrz 2020, 21:11

Rozbudowa ulicy Teofila Niecia na ukończeniu.
Tymczasem na Geoportalu pojawił się zarys nowego obiektu, na skrzyżowaniu ul Nicia i drogi widmo..
Czy ktoś wie co to za inwestycja??
jjohny1976
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 25 wrz 2019, 17:24

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Świr » 23 wrz 2020, 14:22

Prawdopodobnie Zodiak ma w planie budować kolejne bloki. Fajnie, że pod tymi , które są dopiero w planie i powstaną pewnie za 3-5lat zrobili miejsca parkinowe, a pod już istniejącymi nie... Mam na myśli Niecia 3 i 11 od strony nowej drogi (zaznaczone na niebieskie na zdjęciu).
Załączniki
1.JPG
1.JPG (155.71 KiB) Przeglądany 2374 razy
Świr
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 18 mar 2020, 9:20

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icq111 » 24 wrz 2020, 13:17

niezgi pisze:Zasłyszane na mieście, wielka afera będzie w spółdzielni odnośnie mieszkań na Niecia a w szczególności sprzedaży ekspektatyw...


A coś więcej na ten temat??

Dostałem jakieś pismo z Urzędu Wojewódzkiego nt. roszczeń do własności gruntu i zastanawiam się czy obie te sprawy nie są powiązane.
Dokładnie w piśmie chodziło o przesunięcie terminu rozpatrzenia sprawy o te roszczenia.
Bardzo ciekawe że jestem informowany o przesunięciu terminu rozpatrzenia sprawy a o samym fakcie że takie roszczenia ktoś ma nie zostałem powiadomiony.

ps. czy ktoś jeszcze takie pismo otrzymał ? Bo spodziewam się że tak. Czy ktoś orientował się w tej sprawie ?
icq111
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 11 wrz 2018, 13:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 56 gości