[ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marek2802 » 29 sty 2020, 1:03

Hej. Może ktoś z forumowiczów opisać jak wygląda zakup mieszkania w SM Zodiak za gotówke? W jakich transzach płaci sie za mieszkanie i kiedy dokonujemy ostaniej wpłaty i kiedy odbieramy klucze? Umowa deweloperska, notarialna itp? Czy moze ktoś miał jakieś komplikacje? Mam zamiar kupić tu mieszkanie i chciałbym zapytac tych co juz sfinalizowali zakup. Dziekuje i pozdrawiam.
marek2802
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 13 sty 2020, 19:00

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: jjohny1976 » 05 lut 2020, 11:11

20 tys. opłata rezerwacyjna. Po podpisaniu umowy 30% wartości mieszkania -20 tys. wpłacone wcześniej. Reszta w ratach uzgodnionych indywidualnie ze spóldzielnią. Ostatnia rata przed oddaniem mieszkania.
jjohny1976
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 25 wrz 2019, 17:24

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dereds » 11 lut 2020, 16:11

Witam Wszystkich Mieszkańców Staromieścia Ogrody
Czy ktoś mógłby więcej powiedzieć o dostawcach Internetu na osiedlu, kupiłem mieszkanie w bloku przy ulicy Niecia, które zostanie oddane końcem 2 kwartału 2020, czy na tym osiedlu jesteśmy skazani tylko na internet od Zodiaka, czy są dostępni inni dostawcy?
dereds
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 11 lut 2020, 16:07

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KUBA123 » 19 lut 2020, 17:39

Drodzy mieszkańcy, zainteresowani. Chciałbym uzyskać informację co do waszych subiektywnych opinii na temat komunikacji miejskiej, usługami typu sklepy spozywcze, i inne usługi. I ważne dla mnie pytanie, czy zdecydowalibyście się raz jeszcze kupić mieszkanie w tych rejonach, czy są przyczyny dla których nie.

Dziękuję, pozdrawiam.
KUBA123
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 19 lut 2020, 17:29

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 20 lut 2020, 14:52

dereds pisze:Witam Wszystkich Mieszkańców Staromieścia Ogrody
Czy ktoś mógłby więcej powiedzieć o dostawcach Internetu na osiedlu, kupiłem mieszkanie w bloku przy ulicy Niecia, które zostanie oddane końcem 2 kwartału 2020, czy na tym osiedlu jesteśmy skazani tylko na internet od Zodiaka, czy są dostępni inni dostawcy?

Niestety nie ma innego dostawcy, spółdzielnia ma monopol.

KUBA123 pisze:Drodzy mieszkańcy, zainteresowani. Chciałbym uzyskać informację co do waszych subiektywnych opinii na temat komunikacji miejskiej, usługami typu sklepy spozywcze, i inne usługi. I ważne dla mnie pytanie, czy zdecydowalibyście się raz jeszcze kupić mieszkanie w tych rejonach, czy są przyczyny dla których nie.

1) Komunikacja miejska - teraz się poprawiło po oddaniu łącznika i chyba jest całkiem ok, chociaż sam jeżdżę autobusami ze dwa razy w roku, więc nie mam tu zbyt wiele do opowiedzenia
2) Sklepy spożywcze - pod tym względem jest bardzo dobrze. Delikatesy Centrum i Biedronka są tuż obok, do tego Orlen i Agrohurt też w bezpośrednim sąsiedztwie. Kilkaset metrów dalej Lidl, kilka sklepów Społem. Przydałaby się jeszcze ewentualnie jakaś żabka na niedziele socjalistyczne.
3) Inne usługi - sam z niczego oprócz biblioteki w pobliżu nie korzystałem mieszkając tam ~8 lat, ale jest jakiś stomatolog, przedszkola, kosmetyczka
4) Czy kupiłbym jeszcze raz - tak, ale niestety potrzebowałem teraz większego mieszkania z funkcjonalnym układem i takich Zodiak nie oferował. Do tego nowe bloki są moim skromnym zdaniem brzydkie w porównaniu z poprzednimi.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: susters » 27 lut 2020, 14:49

A czy wiecie może jaka firma wykonuje te najnowsze budynki?
susters
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 10 lut 2020, 12:29

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 27 lut 2020, 16:12

Chyba Firma budowlana Wolf : https://www.wolftp.pl/
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bodev » 27 lut 2020, 21:06

Cześć. Dostałem nieoficjalną informacje z pewnego źródła ,że oddanie budynków na drugi kwartał 2020 będzię w kwietniu. Czy to prawda?
bodev
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 20 sty 2020, 20:22

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Barti » 02 mar 2020, 21:44

2 kwartał to okres Kwiecień-Czerwiec, więc raczej termin nie powinien dziwić, ja słyszałem w tamtym roku o Kwietniu, w tym coś o Maju. Mieszkania są gotowe, robią ostatnie poprawki w bloku, balustrady montują itp. póki co brak prądu i to chyba najważniejszy temat przed oddaniem. Ja już byłem zobaczyć swoje mieszkanko :D
Barti
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 22 sty 2020, 21:38
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lubelska/Gromskiego] Staromieście Ogrody (SM Zodiak

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: jjohny1976 » 02 mar 2020, 22:39

A dojazd do tych budynków od strony Niecia będzie gotowy??
jjohny1976
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 25 wrz 2019, 17:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jaskobrot i 20 gości