[ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kokobi » 11 wrz 2016, 1:18

A jakie sa w ogole ceny za m2 na tym osiedlu :?: Czy kos z was juz moze kupil tutaj mieszkanie :?:
Awatar użytkownika
kokobi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 126
Na forum od: 17 lut 2016, 10:31

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Temi » 15 wrz 2016, 14:07

Witam!

Po długim namyśle kupiłem mieszkanie 60m w budynku "H". Akt notarialny był w III kw. ubr. Cena wyniosła w granicach 4900 zł./m oraz dodatkowo 25 tys. zł. miejsce postojowe. Obecnie już mieszkam. Jak do obecnej chwili nie mam "większych" uwag zarówno co stanu technicznego budynku jak też otoczenia. Jedyny minus to cykliczny hałas zarówno od ulicy św.Rocha jak tez z sąsiadującej budowy kolejnych budynków Wikany. Ale to powinno się skończyć jeszcze w br (budowa). Natomiast co do ulicy to uważam że sami mieszkańcy muszą wnosić pod adresem Prezydenta Rzeszowa i policji o podjęcie skutecznych działań, które zmuszą kierowców do przestrzegania przepisów - chodzi o szybkość pojazdów, która potęguje nadmierny hałas.
Uważam,jak tez wszyscy mnie odwiedzający z Rzeszowa i spoza, że Zielone Tarasy są najładniejsze w Rzeszowie.
Pozdrawiam wszystkich miłych sąsiadów.
Temi
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 02 gru 2014, 14:38

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pixeolo » 16 wrz 2016, 11:11

Ostatnio byłem u znajomego na Sulikowskiego, faktycznie szum ulicy jest znaczny - gdyby jednak auta jeździły przepisowe 50 km/h, to redukcja hałasu byłaby znaczna.
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 16 wrz 2016, 17:12

http://rzeszow-news.pl/tragedia-na-plac ... mezczyzna/






O zdarzeniu poinformowali nas mieszkańcy pobliskich domów. Adam Szeląg z rzeszowskiej policji potwierdza, że doszło do tragicznego w skutkach wypadku.
– Doszło do niego ok. godz. 12:45 na budowie bloków mieszkalnych. W nieustalonych jeszcze okolicznościach z rusztowania na wysokości około trzeciego piętra, spadł pracownik. Mężczyzna zginął na miejscu – mówi Adam Szeląg.
Na miejscu tragedii pracują policjanci wraz z prokuratorem. Są również pracownicy inspekcji pracy. Jeszcze nie wiadomo, kim jest ofiara. – Ustalamy tożsamość mężczyzny. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku – dodaje Szeląg.

Policja ustala tożsamość mężczyzny, który w piątek w południe zginął na placu budowy bloków przy ul. Świętego Rocha w Rzeszowie. Na miejscu tragedii pracują funkcjonariusze i prokurator.




riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 20 wrz 2016, 14:34

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... wania.html





RZESZÓW. Przy ul. Św. Rocha mężczyzna spadł z rusztowania. Zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło na terenie budowy osiedla mieszkalnego ok. godz. 12.30. Jak ustalili funkcjonariusze policji poszkodowany spadł z wysokości trzeciego piętra. Przyczyny wypadku nadal są niewiadome.

Na miejscu zdarzenia obecni byli pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Sprawa jest wyjaśniana. Ofiarą tragedii jest 35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.



riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: makson » 19 lis 2016, 15:55

2015 październik vs. 2016 listopad





Więcej na https://www.youtube.com/channel/UCj5a67 ... =dd&view=0
makson
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 lis 2016, 15:48

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kryspin » 29 lis 2016, 11:41

Witam wszystkich, rozpocznę swój udział na Forum od tego wpisu.

Jestem zainteresowany zakupem mieszkania w Zielonych Tarasach, osiedle mi się podoba, nawet lokalizacja jest w porządku. Mam prośbę do osób które już zakupiły mieszkanie na tym osiedlu o opinię na temat developera, czy faktycznie występuje przypadek w którym developer przepisuje własność na inny podmiot (wyczytałem we wcześniejszych postach), czy współpracę z developerem można ocenić pozytywnie? Pytam bo nie ma w tym wątku zbyt wielu wypowiedzi więc z góry zakładam że powinno być ok?

Inna sprawa do planowana inwestycja NG (Dzielnica Parkowa) przy drodze dojazdowej do obwodnicy. Nie znalazłem planów rozbudowy tej drogi ani innego rozwiązania rozładowania ruchu, w przypadku zaniedbania tego, zakończenie nowej inwestycji NG spowoduje ,,paraliż'' na Słocinie - chyba że się mylę. Prośba o Wasze opinie.
kryspin
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 29 lis 2016, 11:30

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: iamRZE » 01 gru 2016, 0:29

W planach jest budowa kolejnych budynków, 2 w pierwszym rzędzie zabudowy i 4 w czwartym. Na wcześniejszych wizualizacjach pojawiał się tylko jeden z tych budynków. Deweloper ogłosił przetarg na wykonawcę. Źródło: wikana.pl
Awatar użytkownika
iamRZE
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 351
Na forum od: 15 lip 2014, 12:56

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 06 sty 2017, 17:00

W Nowinach pojawiła się ciekawa galera zdjęć, może kogoś zainteresuje?

http://www.nowiny24.pl/artykuly-sponsor ... ,11626309/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rabusar » 08 sty 2017, 0:33

Ogólnie jest bardzo dobrze, tylko to szaleństwo z drewnianymi płotkami...
Awatar użytkownika
rabusar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 189
Na forum od: 16 sty 2015, 12:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości