[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 21 paź 2019, 21:05

Mi się wydaję że zbliża się wam odbiór inwestycj i deweloper robi tak jak ma w projekcie na który dostał zezwolenie na budowę. A Czy Państwo widzieli plan inwestycji przed zakupem mieszkań? Chodzi o szczegółowy gdzie będzie wszystko rozbudowane PZ, ŚM, P ;). Myślę że po odbiorze kosze bloku D I E będą tam gdzie kosze są obecnie bloków B i C.
Pozdrawiam
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 23 paź 2019, 6:24

W dniu 21.10.2019 roku odbyło się spotkanie wspólnoty bloku B i C na którym mieszkańcy odwołali dotychczasowego zarządcę jakim jest ADM Korona i powołali nowego jakim będzie MZBM RZESZÓW. Zmiana zarządcy wynikała z woli mieszkańców, wyłącznie z woli !!! Więc w przypadku wspólnoty B i C wszelkie obecne ustalania z ADM będą reprezentowane i egzekwowane przez MZBM od dewelopera.

Pozdrawiam.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 23 paź 2019, 7:26

Dlaczego pozostali mieszkańcy nie zostali powiadomieni o takim spotkaniu?
Mieszkańcy z bloku D i E też pewnie chętnie uczestniczyliby w takim spotkaniu z przyłączeniem się do wspólnoty w przyszłości włącznie.
Co prawda nie mamy jeszcze aktów właściwości ale nawet dla samego uczestnictwa i pozyskania informacji odnośnie tego co się dzieje.

Pozdrawiam.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 23 paź 2019, 10:41

Spokojnie - najpierw musimy mieć akty notarialne z przepisaniem własności a potem albo zawiążemy własną wspólnotę albo przystąpimy do istniejącej w blokach B i C. i tutaj chciałbym przypomnieć że przy przepisywaniu własności deweloper (albo ktoś od niego) nie ma żadnego prawa żądać ustanowienia się zarządcą bloków D i E tłumacząc się np udzielaniem gwarancji na wybudowane budynki i całą infrastrukturę !!! gwarancja z automatu się należy od wykonawcy i nie może być uzależniona "od widzi mi się" albo "chęcią bycia zarządcą" dewelopera - dlatego proszę Was sąsiedzi nie podpisujcie aktów jeżeli będzie taki zapis !!!
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 23 paź 2019, 11:21

Nabywac Mieszkania. W 200% zgadzam się z Tobą.
Jak powstanie wasza wspólnota to możecie przedstawicieli B i C oraz A zaprosić na spotkanie. Z tego co wiem to nasi przedstawiciele zawsze mogą wam pomóc w taki czy inny sposób. My musimy dbać o wspolne dobro osiedla i relacje sasiedzkie. Jak by było inne podejście ADM i dewelopera itp. To nie było by zmian.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 23 paź 2019, 11:43

Dziękuję za odpowiedź :)
Nie mam pretensji, tylko informacyjnie chciałem wiedzieć jak to wygląda.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 24 paź 2019, 14:39

Tak było od zawsze że można było zmienić zarządce osiedla tylko oczywiście musi być większość mieszkańców zgodnych. Koleżanka na Architektów zmieniła od razu zarządce bo raz że opłaty wysokie to jeszcze pieniądze które były przeznaczone na sprzątanie itd.. chyba się rozpływały bo efektów nie było no i czynsz sobie dużo tym obniżyli, porostu znaleźli tańszego zarządce.
A na tym osiedlu co się dzieje to chyba wszyscy widzą..
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 25 paź 2019, 13:29

Obecnie nowy prezes ADM przygotowuję ofertę dla D i E na bazie MZBM którą zaproponował wspólnocie B i C. Mianowicie koszty wynagrodzenie zarzadcy w MZBM będą 0.60 Wy dostaniecie 0.50 gr. od ADM tak słyszałam ;) Wspólnota A po 3 latach może wreszcie zmieni stawkę z 90 gr na 50 gr. Też tak słyszałam. Obecnie B i C płacić 50 gr wynagrodzenia zarządcy ;) Sami oceńcie :) :)
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 30 paź 2019, 11:19

Cześć
Mam pytanie do wszystkich mieszkańców
.
Czy u Was też tak słychać sasiadow z góry? Chodzi mi o tupanie, słychać non stop jak ktos chodzi itd..muszę koniecznie telewizor włączać...
W innych mieszkaniach w których kiedyś wynajmowalam nie było słychać nic...a tu ...dudni
Chyba wykonanie bloku mówi samo za siebie...
Jak jest u Was,?
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dekoder » 30 paź 2019, 20:38

Słychać i to bardzo. Nie tylko z góry, z boku też. Ściany z tektury. Jeśli sąsiedzi mają dzieci z adhd można skonać.
Dekoder
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 30 paź 2019, 20:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jimik, mykiell i 40 gości