[ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: matemas » 22 sie 2016, 14:19

szaman dowiedziałeś się jak z tymi kamerami???

W drugim budynku zaczęli robić tynki na ostatnim piętrze.


Obrazek
matemas
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 20 kwie 2016, 7:14

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: k.jakub » 29 sie 2016, 22:09

Lokal już od tygodnia obklejony
Załączniki
DSC_2465.JPG
DSC_2465.JPG (133.55 KiB) Przeglądany 6376 razy
DSC_2466.JPG
DSC_2466.JPG (160.87 KiB) Przeglądany 6376 razy
k.jakub
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 14 gru 2014, 10:49

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szaman » 30 sie 2016, 11:55

Byłem u zarządcy nieruchomości i co dziwne - był wielce zdziwiony, że ktoś montował kamery na parkingu ;). Niezły tam mają porządek... Ale było to już dość dawno temu więc być może temat ogarnęli... ;)
Co do Rudka - będą już normalnie funkcjonować od 1 września...
szaman
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 03 sty 2016, 17:53

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: matemas » 21 wrz 2016, 20:17

W jednym z mieszkań na parterze zrobili szkołę języków obcych "smart cookie". Jak wygląda sprawa pomieszczeń na poddaszu, czy jest tam wstęp i miejsca przeznaczone dla mieszkańców? Wiadomo już jakie są koszty niezależne (czynsz, fundusz remontowy itp.)?
matemas
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 20 kwie 2016, 7:14

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szaman » 23 wrz 2016, 15:20

Pomieszczenie na poddaszu nie jest dostępne dla mieszkańców. Co do czynszu wynosi on ok 2 zł za metr kw. Fundusz remontowy wychodzi w granicach 5 zeta. W czynszu jest jeszcze zaliczka za wodę i kanalizację oraz za wywóz śmieci.
szaman
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 03 sty 2016, 17:53

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mmxv » 26 wrz 2016, 23:40

szaman pisze:Pomieszczenie na poddaszu nie jest dostępne dla mieszkańców. Co do czynszu wynosi on ok 2 zł za metr kw. Fundusz remontowy wychodzi w granicach 5 zeta. W czynszu jest jeszcze zaliczka za wodę i kanalizację oraz za wywóz śmieci.


5 zł miesięcznie / m2 ? na fundusz remontowy?
mmxv
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 sty 2016, 12:30

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rellek » 27 wrz 2016, 13:48

mmxv pisze:
szaman pisze:Pomieszczenie na poddaszu nie jest dostępne dla mieszkańców. Co do czynszu wynosi on ok 2 zł za metr kw. Fundusz remontowy wychodzi w granicach 5 zeta. W czynszu jest jeszcze zaliczka za wodę i kanalizację oraz za wywóz śmieci.


5 zł miesięcznie / m2 ? na fundusz remontowy?


Zadzwoniłem do zarządcy. Ciężko było się dogadać :) ale wycisnąłem z pani przez teflon, że to do ustalenia i w granicach 0,10 - 0,20 zł/m2.
rellek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 15 sty 2016, 0:07

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ireeek » 27 wrz 2016, 23:13

Czy jest z mieszkancow, kto ma ogrodzone mieszkanie na parterze? Prosilbym o kontakt
ireeek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 20 lis 2015, 18:44

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szaman » 28 wrz 2016, 19:34

Na rachunku jest napisane 5 zł - w ogóle - a nie za m2. No chyba, że źle patrzę ;) A czynsz za m2 - 1,99 zł.
szaman
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 03 sty 2016, 17:53

Re: [ul. Strażacka] Osiedle Strażacka (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szaman » 07 lis 2016, 14:33

Niewiele się dzieje w tym wątku więc napiszę jak obecnie wygląda sytuacja przy budowie 2 bloku. Widać że robotnicy się uwijają. Kończą wnętrze bloku. Powoli przygotowują się do wykładania kostką brukową placu przed blokiem. Nie wiem co mają do dokończenia wewnątrz ale widać że raczej niewiele. Termin oddania to bodajże grudzień 2016 - więc na pewno zdążą.

Jeśli chodzi o pewne spostrzeżenia ogólne na temat 1 bloku w tej inwestycji - nie sądziłem, że Rudek będzie generował taki ruch na parkingu. Czasem bywa że bardzo trudno z niego wyjechać albo na niego wjechać - i miejsc parkingowych jest niewiele... Na razie szlaban, który ma oddzielać część parkingu rudkowego od części dla mieszkańców, nie działa, ale jak go uruchomią z pewnością sytuacja się unormuje. Na razie da się przeżyć...

U mnie w mieszkaniu już niestety zaczynają się pojawiać lekkie pęknięcia na ścianach w jednym pokoju - ale na razie są one niewielkie. Czekam na rozwój wypadków... Widziałem też pęknięcia na klatce schodowej. Zobaczymy jak będzie dalej...

A tak poza tym - generalnie jestem zadowolony ;)
szaman
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 03 sty 2016, 17:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości