[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Komunard » 27 paź 2020, 12:15

Blue Tuesday ;-)

Obrazek
Komunard
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 159
Na forum od: 17 sty 2019, 21:20

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 28 paź 2020, 7:38

Ten mniejszy budynek to najmocniejsza strona tej inwestycji, wg mnie tak powinny wyglądać Tarasy nad zalewem przy zaporze. Na wieżę nie mogę patrzeć, wygląda jak sam nie wiem co, bardzo pospolicie.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1370
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 28 paź 2020, 13:25

Na pochylni pojawiły się poręcze. Na wieży na balkonach montują te białe wypełnienia i szkło:


Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: harpun » 29 paź 2020, 19:06

harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: whistle22 » 30 paź 2020, 9:56

Czy ktoś z Państwa ma może informacje kiedy zaczną się odbiory mieszkań w wieży?
whistle22
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 20 mar 2018, 1:23

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 31 paź 2020, 19:32

Od strony Wisłoka rozebrali rusztowanie. Połowa elewacji gambionowej zrobiona. Zaczęli pracę przy drugiej połowie, powinno dużo szybciej pójść bo pochylnia i mniejszy metraż:


Obrazek





Obrazek





Obrazek



Ten ściana powinna nocą ładnie się prezentować bo duża ilość lampek będzie podświetlała kamyczki:



Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 03 lis 2020, 8:32

whistle22 pisze:Czy ktoś z Państwa ma może informacje kiedy zaczną się odbiory mieszkań w wieży?


Zapytałem u źródła kiedy odbiory i start kolejnej inwestycji i taką oto odpowiedz otrzymałem na email:


... prace na budynku dobiegają końca,
natomiast termin przekazania kluczy przesyłany jest do właścicieli mieszkań bezpośrednio.

Mam nadzieję że jeszcze w tym roku uda się przenieść wątek budowy do działu INWESTYCJE ZREALIZOWANE :)

Co do CT Residence będziemy informować na bieżąco, zależy nam aby budowa ruszyła jak najszybciej ...
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 08 lis 2020, 16:11

Obrazek





Obrazek






Obrazek






Obrazek






Obrazek






Obrazek






Obrazek






Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 12 lis 2020, 18:28

Przechodziłem dzisiaj obok. 8 pracowników. 3 pracuje reszta dzielnie im się przyglada. Teraz juz jasne czemu mieszkania idą w górę?...
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1521
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 12 lis 2020, 19:26

###regulamin###
haha , sugerujesz ze mieszkania drozeja bo pracownicy sie obijaja i developer musi przyjac do pracy np 2 razy wiecej pracownikow niz w rzeczywistosci potrzebuje i musi ich oplacic i dlatego podnosi sobie cene za metr kwadratowy ?? :) ciekawa teoria... zakladam ze sam jestes pracodawca i marzy ci sie zeby pracownicy zapieprzali za miske ryzu od rana do nocy az pot im sie bedzie lał po dxxxxx ? :) chłopie.. jesli tak myslisz to zyjesz we wlasnym swiecie.
Zarobki w pl ciagle sa CONAJMNIEJ o polowe nizsze niz na szeroko pojetym zachodzie ( a przeciez jestesmy w Unii ) , i pisze ze conajmniej bo w rzeczywistosci to polacy zarabiaja 1/3 1/4 tego co zarabiaja np niemcy. i oni pracuja jak ludzie, po 8 godzin i dziekuje i ide do domu, bez mobinngu bez zastraszania, bez wiecznego stresu.. a u nas ci biedni tyracze nie maja wiele do powiedzenia.. praktycznie zawsze pracuja 12/14 godzin dzienie.. i zarabiaja grosze. jesli by porownac płace za 8 godzin tu w pl.. i za 8 godzin w niemczech, to by sie okazalo ze zarabiamy od nich 5 razy mniej. a mimo wszystko znajda sie ludzie tacy jak ty co chcieliby zeby ci biedni styrani zyciem ludzie robili jak niewolnicy w pocie xxxx za miske ryzu. Ciekawa masz teorie z tym ze ceny mieszkan ida w gore bo pracownikom sie pracowac nie chce. dla mnie dzis wygrales tym stwierdzeniem internety
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 151
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości