[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: forfit » 15 sty 2021, 10:13

Doniek pisze:Czy ktoś może z administracji w jakiś sposób wpłynąć na tego Vipa? Przecież te posty to jawny trolling. Zaraz usłyszymy, że odbiór przez organ nadzóru budowlanego nie jest potrzebny, bo trzeba się kierować dobra intencją deweloperów i krzywe sciany np. to norma u większości więc nie ma co się przejmować latającymi drzwami czy brakiem poziomów.

Zgodzę się. Większość osób wchodzi tu aby dowiedzieć jak wygląda developer jego postępowanie i podejście do nabywców a przede wszystkim wykonanie - sam wchodziłem tu z tego samego względu.
Skoro jest to forum ogólno-dostępne i wchodzą tu ludzie nowi i to czytają to nie wiem po co tu taki troll jak pisul .. gdzie prawie każdy jego post jest wychwalający i wielbiący developerów.. Którzy powinni budować Dubaj a nie Rzeszowskie budynki sądząc po tym co pisze ten Pan bo jest to idealne budownictwo ;)

Druga kwestia to taka że wiadomo rączka rączkę myje :) Nie można nic zrobić wolność słowa itd, tylko szkoda że to działa tylko w jedną stronę, stronę dobrym ziomków forumowych :D Inna prawda nie jest pożądana i negowana tak ja obecnie w Polsce. Niewygodne rzeczy są złe i fuj i jeszcze łamią prawo ..
Moja sugestia może zrobić oddzielny dział dla Pisula i zwolenników żeby tam w spokoju mogli sobie walić kapucyna do zdjęć, perfekcyjnie wykonanych elewacji, wyciętych drzew i prostych ścian.. zaraz pewnie będzie ostrzeżenie na priv albo ban ale no trudno tak właśnie działa to forum jedni mogą inni nie. pa
forfit
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 06 lis 2018, 9:50

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 15 sty 2021, 14:06

Swojego zdania nie zmienię a mogę je mieć czy mi zabronicie? Rozumiem że swoją wypowiedzią komuś kto zarabia i żyje z takich odbiorów nadepnąłem na odcisk? Mimo to dalej uważam że to tylko żerowanie na niewiedzy naiwnych ludzi. Sam byłem światkiem prawie 3 takich "odbiorów" piszę prawie bo przy 3 zacząłem się śmiać i wyszedłem bo nie dałem rady :lol:

Każdy siedzi przed kompem w jakimś pokoju. Czy jesteście w stanie określić ile najdłuższa ściana ma milimetrów "krzywe" tynki ile uciekają od kąta prostego ściany? Czy w następnym pokoju podłoga jest wyższa o 0,5 cm od tego w którym stoi siedzicie. To są głównie te "wady" co zwykły człowiek nie zauważy choć w kwarantannie będzie się patrzył bite 2 tygodnie. Jeżeli płacicie to muszą coś znaleźć. Przecież nie powiedzą - wszystko ok' nic nie znaleźliśmy może będzie się panu wygodnie mieszkało. Przynoszą poziomice laserowe poziomice 3 metrową (większa im sie do kombika nie mieści?) kilka lamp 500watowych i zaczyna się cyrk :lol: Dotąd szukają aż znajdą. Np. wadliwe wstawienie okien. A wystarczy klucz imbusowy za 3zł i pół obrotu i CUD naprawione. Najwięcej "pracy" maja przy tynkach gipsowych. To nie gips dentystyczny w protetyce. Gips tynkarski w zależności od grubości schnąc zmienia swoją objętość a pod 3 m metalową poziomicą zawsze brakuje 1-2 milimetry. Tylko czy to jest wada z którą nie da się żyć?
I jelonki płacą.

____________________________________

Co do skyscrapercity moderator z Lublina dał bana i mi i kilku naszym moderatorom a przez 5 lat pewnie z 30 osobom z Rzeszowa?
Aż się ktoś spostrzegł i już ten człowiek z Lublina nie jest moderatorem ale przez jego pracę już nikt nie został na tamtym forum i nikt tam nie pisze w wątkach rzeszowskich a jak już to są przedruki z inwestycji-rzeszów.

Dlaczego to zrobił? W Lublinie od kilku lat budują budują i skończyć nie mogą dwóch 55m budynków w Rzeszowie przez ten czas ponad 15. Co więcej wydaje się że Lublin poszedł inną drogą - https://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,487 ... inie_.html

Gdy zaproponowałem żeby Rzeszów z racji tego ile się buduje miał swoje subforum jak Kraków, Lublin, Poznań czy pozostałe miasta wojewódzkie a nie był w "jednym worku" wspólne z Krosnem, Białą podlaską, Skarżyskiem Kamiennym, Nowym Sączem czy Jasłem zostałem zablokowany na IP kompa ot tak jednego dnia mimo iż tam wrzuciłem kilka tyś zdjęć. Taki jestem kłótliwy ;)
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: forfit » 15 sty 2021, 16:03

nikt Ci niczego nie zabroni a to że nikt tego nie bierze na poważnie to inna kwestia

a właśnie się stało to o czym pisałem wyżej - 2 posty poniżej już dziwnym trafem 'wyparowało' :lol:
forfit
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 06 lis 2018, 9:50

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 15 sty 2021, 16:47

pisul czy ty właśnie jednym wpisem obraziłeś sporą ilość obecnych i przyszłych mieszkańców Rzeszowa? Jak ktoś chce mieć pewność to woli zapłacić te kilka stówek za sprawdzenie inwestycji za kilkaset tysięcy stówek i nie powinien być z tego powodu obrażany. Nie ma też inwestycji idealnych, ani nie ma też tak, że każda jest tragiczna. Ty zachwalasz wszystkie jakby były siódmymi cudami świata. Zamiast robić tylko zdjęcia i być za to chwalony to wolisz siać zamęt i powoli stawać się persona non grata.

Wspomniałeś też inne forum i to chyba nie był dobry pomysł, bo według wpisów nie miałeś tam dobrej opini.
// admin: bez linków proszę :)

Poza tym chyba odbiegliśmy od tematu, więc pewnie za niedługo sporo postów zostanie usuniętych.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 711
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 15 sty 2021, 21:18

Masz rację. Jeśli kogoś obraziłem mocniejszym słowem przepraszam. Tak warto wynająć firmę ale jak kupuje się dom/mieszkanie z rynku wtórnego gdy lokal ma X lat i warto zaczerpnąć wiedzy od fachowców żeby się nie naciąć na inwestycji. Podobnie bym zrobił nie mając wiedzy gdybym kupował mieszkanie wykończone. Ale odbiór nowego w stanie deweloperskim gdy nie ma nic ani podłóg, ani płytek ani drzwi?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 16 sty 2021, 2:49

pisul pisze:Ale odbiór nowego w stanie deweloperskim gdy nie ma nic ani podłóg, ani płytek ani drzwi?


Wiadomo, wszystko się przecież zrobi przy wykończeniu za własne pieniądze, po co dewelopera zmuszać do poprawek. Jeszcze metraż taki niby to fachman policzy i wyjdzie niezgodność, znowu problem bo by trzeba dostać jakieś wyrównanie od dewelopera... po co to komu.
Brać i mieszkać, najlepiej po dwa - żeby potem następne maleństwa mogły rosnąć do nieba jak pewna część ciała coniektórym...
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 403
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 16 sty 2021, 10:37

Kończmy te "odbiory" i wracajmy do tematu.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Moon » 17 sty 2021, 1:59

Wrócę jeszcze do odbiorów. My zrobiliśmy odbiór samodzielnie bez pomocy fachowców. Usterki jakie znaleźliśmy w Capital Towers: zalążki pleśni na scianach w związku z mostkami cieplnymi, zardzewiale listwy narożnikowe gipsowe, wypalenia na wszystkich szybach w oknach(nie do usunięcia powstałe od szlifierki kątowej) , sporą ilość brakującej elektryki która nagle zniknęła z projektu, wady obróbkowe okuć na balkonie, 3 krzywe ściany do 3-4 cm gdzie akurat miały być szafy na wymiar, pękające ściany w kilku miejscach, zarysowane futryny okienne, pęknięte elewacje w narożach okiennych.... I jeszcze kilka podpunktów. Wszystkie te usterki deweloper usunął!!! Tak więc dla tych co planują odbierać: walczcie o swoje przecież to nie tanie mieszkania. Jeżeli ktoś idzie do salonu po auto, np Mercedesa to patrzy na każdą ryskę, ubytek wszystko ma być idealne a poco skoro wartość auta i tak gwałtownie spada??. Tu przecież jest kwestia inna mieszkanie jest n dekady i z reguły jego wartość średniorocznie rośnie o uśrednioną wartość inflacji. Dlatego uważam że trzeba starannie podejść do odbioru bardziej niz w przypadku np auta.
Moon
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2019, 10:16

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pik » 17 sty 2021, 12:53

Witam, czy ktoś z forumowiczów wie co będzie wybudowane naprzeciwko wieży CT na dużym zielonym placu po drugiej stronie Kopisto?
pik
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 15 lis 2020, 1:46

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: cybermysz » 17 sty 2021, 14:00

Tam ma działkę Hartbex. Wciąż nie ma ostatecznej wizualizacji.

@Moon: Który konkretnie budynek? Zbyt dużo problemów jak na mieszkania za taką cenę, szczególnie mostki termiczne.
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości