[os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hartbex)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 22 cze 2019, 18:29

Ładnie wyszło zagospodarowanie terenu w około a zwłaszcza w środku między 2 budynkami.


Ogromna ilość różnych rodzai nasadzeń, kolorowe kamyczki różnych wielkości, fikuśna kostka, oświetlenie ławki, kosze... Ekstra ktoś to wszystko zaprojektował. Nie ma lipy. Pstryknąłem na szybko bo już pierwsi ludzie mieszkają i nie wszystkim mógłby się spodobać fotograf który narusza ich prywatność.



Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 22 cze 2019, 18:30

A i zauważyłem również że od ostatniego focenia zamontowali na długich balkonach szklane ścianki działowe dzielące powierzchnię balkonów:



Obrazek




Obrazek



... i więcej roślinek ;)



Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 22 cze 2019, 22:33

A zauważyłeś Pisul, że z pierwotnej wersji ogródków przy mieszkaniach na parterze (choć rzuty mieszkań na stronie nadal je uwzględniają) pozostały tarasy długości do klatek ? Ogródki pozostały tylko w dwóch mieszkaniach narożnych z jednej strony. Przypuszczam, że wynikło to z małego zainteresowania tymi mieszkaniami. Wcale się nie dziwię, bo jak na cenę jaką sobie zawołali to te ogródki zaraz obok wejścia do klatki były bardzo mało atrakcyjne. Ogródki zawsze powinny być z przeciwnej strony niż wejście do klatek. Te tarasy z metalową balustradą tym bardziej nie są zachęcające do zakupu mieszkania na parterze. Taki taras-atrapa zaraz obok wejścia do klatki. Ciekawe, czy choć zeszli z ceny....

Jakość wykonania może i na wysokim poziomie, wykończenia też, ale projekty i funkcjonalność ich inwestycji to jakieś wielkie nieporozumienie.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Patriot » 22 cze 2019, 23:45

leirion pisze:A zauważyłeś Pisul, że z pierwotnej wersji ogródków przy mieszkaniach na parterze (choć rzuty mieszkań na stronie nadal je uwzględniają) pozostały tarasy długości do klatek ? Ogródki pozostały tylko w dwóch mieszkaniach narożnych z jednej strony. Przypuszczam, że wynikło to z małego zainteresowania tymi mieszkaniami. Wcale się nie dziwię, bo jak na cenę jaką sobie zawołali to te ogródki zaraz obok wejścia do klatki były bardzo mało atrakcyjne. Ogródki zawsze powinny być z przeciwnej strony niż wejście do klatek. Te tarasy z metalową balustradą tym bardziej nie są zachęcające do zakupu mieszkania na parterze. Taki taras-atrapa zaraz obok wejścia do klatki. Ciekawe, czy choć zeszli z ceny....

Jakość wykonania może i na wysokim poziomie, wykończenia też, ale projekty i funkcjonalność ich inwestycji to jakieś wielkie nieporozumienie.



Leorion cp masz na mysli mowiac funkcjonalnosc inwestycji? Mieszkales/as chociaz w jednej icj inwestycji mieszkaniowej, ze krytykujesz? W zamkowyxh tez byly balkony prawie na wysokosci chpdnila a jakos mialy wzięcie. Wszystko jest kwestią zagospodarowania takiego tarasu i nikt nikomu nie bedzie zagladal do środka. Tak jak wspominasz, wszystko wysokiej jakosci a to wydaje mi sie byc bardzo wazne kupujac mieszkanie.
Patriot
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 mar 2019, 1:24

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 23 cze 2019, 0:14

Nie uważam, abym nie mogła wyrazić opinii dot. inwestycji w której nie mieszkam, lub nie zakupiłam mieszkania. Pod pojęciem funkcjonalność rozumiem możliwość wykorzystania pomieszczeń w celu do którego są przeznaczone, ich ustawność, wielkość. Planując zakup mieszkania przeglądałam wiele inwestycji. Jednym z głównych kryteriów była właśnie funkcjonalność mieszkania i lokalizacja. Do Hartbexu z zapytaniem o cenę zadzwoniłam bardziej z ciekawości, bo już pomijając mało atrakcyjny wygląd budynku z zewnątrz, to właśnie układ mieszkania mało ustawny plus ten ogródek obok wejścia do klatki zdecydowały o wyeliminowaniu tej inwestycji. Ostatnio byłam tam na spacerze z psem i pooglądałam sobie z bliska te tarasy, wykończenia na zewnątrz, nasadzenia i nie żałuje :D

Podoba Ci się, proszę bardzo... mnie ma prawo się nie podobać. Co do apartamentów zamkowych, to tam również rozważałam zakup mieszkania...ale to stłoczenie i zaglądanie sobie do okien mnie zniechęciło. Ale jak komuś to nie przeszkadza to kupuje...Z gustami się nie dyskutuje...Tam atutem była bezsprzecznie lokalizacja...Tu tego atutu nie ma... i dobrze, że mieszkania im nie schodzą, bo może czas na refleksję....
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 23 cze 2019, 0:58

Nie wiem jak często uaktualnia deweloper swoją stronę firmową ale patrząc na dostępne na stronce wyniki policzyłem
i już 105 (sprzedane/zarezerwowane)mieszkań na 224 wszystkich.

Czyli nie jest źle.

Jak czytam niektóre tematy innych inwestycji jak forumowicze opisują opóźnienia albo brak drogi dojazdowej i błoto to tak sobie myślę. Gdybym miał kupować i czekać i denerwować się - wybudują nie wybudują? Ile to jeszcze potrwa? To bym się zastanawiał czy nie wybrać czegoś co widzę że jest tu i teraz.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Patriot » 23 cze 2019, 1:02

Nikt nie twierdzi, ze nie mozna wyrazic krytycznego zdania. Ja uwazam, ze mieszkania(wiekszosc)w tej inwestycji sa ustawne i funkcjonalne, nie mam zamiaru sie o to spierac jednak jak ktos chce kupic np 40 m2 to nie moza wymagać ze bedzie tam 3 pokoje, duza kuchnia i lazienka conajmniej 10 m2.
Prawdopodobnie atrakcyjność lokalizacji dla kazdego oznacza co innego, miejsce jak kazde inne w Rz a na wyzszych piętrach nawet ladny widok.
Tak calkiem ogolnie to jesli inwestycja nie jest dla mnie atrakcyjna to nie trace czasu na ogladanie jej.
Dla mnie priorytetem jest jakosc wykonczenia zeby pozniej nie martwic sie czy grzyb bedzie w jednym pokoju czy w calym mieszkaniu a w tej kwestii Hartbex nie zawodzi.
Mam nadzieję, ze wybrala Pani idealną inwestycję dla siebie, w Rz caly wachlarz możliwości.
Patriot
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 mar 2019, 1:24

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 23 cze 2019, 8:06

pisul pisze:Nie wiem jak często uaktualnia deweloper swoją stronę firmową ale patrząc na dostępne na stronce wyniki policzyłem
i już 105 (sprzedane/zarezerwowane)mieszkań na 224 wszystkich.

Czyli nie jest źle.

Jak czytam niektóre tematy innych inwestycji jak forumowicze opisują opóźnienia albo brak drogi dojazdowej i błoto to tak sobie myślę. Gdybym miał kupować i czekać i denerwować się - wybudują nie wybudują? Ile to jeszcze potrwa? To bym się zastanawiał czy nie wybrać czegoś co widzę że jest tu i teraz.


Wg informacji z tego tematu początek kwietnia 2017
Ruszyła sprzedaż mieszkań końcem Marca 2017


To sprzedaż na poziomie nawet nie połowy dostępnych mieszkań, jest mocno średnim wynikiem.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Karrrramba » 23 cze 2019, 20:50

Są na rynku inwestycje konkurencyjnych deweloperów które klientom oprócz dobrych materiałów i wykonania oferują dobrze rozplanowane i atrakcyjne architektonicznie osiedla a nie dwie wieże pośrodku innej zabudowy. Zresztą nawet te budowy które nie są częścią spójnych architektonicznie i przemyślanych osiedli nie mają problemów ze sprzedażą większości lokali jeszcze przed wywieszeniem wiechy. Są takie budowy. Ja mam wciąż nadzieję że Hartbex wyciągnie wnioski z tej sytuacji. Nawet pomimo planowanej budowy klocków z przyziemiem przy moście zamkowym. Nadzieja matką głupich :(
Karrrramba
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 157
Na forum od: 04 cze 2018, 23:28

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno - (2x55m) (Hartbex)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 cze 2019, 1:27

Mam trochę słaby aparat do nocnych zdjęć ale byłem w pobliżu i byłem ciekawy, folia jeszcze na ławkach i koszach czy te malutkie lamy też tylko przymocowane czy już odpalili i będą świecić o 1 w nocy ;)


A tu taka niespodzianka. Wszystko ładnie działa:



Za dnia:

Obrazek



Nocą:

Obrazek



Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości