[os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hartbex)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: letowniak » 18 sty 2020, 13:38

pisul pisze:Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
Ma ogromny problem z wiarygodnością. Prawie każdy post pana Letowiaka tej inwestycji to bezzasadna krytyka i czarny pijar.

Hardkoloca łączysz z Hartbexem jak to przecież według Ciebie to wyśmienita architektura? Mówimy o zupełnie innych obiektach Ty o Nowoczesnym Pobitnie powiew świeżości, nowoczesnych rozwiązań, widoku na Przyszłość. Ja piszę o kazachstańskich budynkach walczących tam o nagrodę diamentowej kozy, o klocach bez ładu i składu, o klocach z widokiem na pobliskie cmentarze... w sumie tu racja widok na przyszłość ;)
Jeśli chodzi o problem z wiarygodnością tu się zgadzam w 100% forum opłacane przez developera na pewno taką wiarygodność traci. Jest presja na usuwanie nieprzychylnych opinii


pisul pisze:To już nie jest rzeczowa krytyka tylko łączenie jakichś swoich wydumanych historii i sugerowanie innym słabą jakość użytych materiałów mająca zasiać niepewności a wręcz sugerowanie przyszłych problemów technicznych w tym budynku ... a takie wprowadzanie w błąd i szkodzenie wizerunkowi to już sprawa dla prawników.

Czekam na pozew :) jeśli coś mi się nie podoba klaskać nie zamierzam
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Patriot » 18 sty 2020, 15:35

Uzytkownik letowniak to na kazdym kroku przyczepi sie do kazego 'kroku' tego dewelopera. Trzeba mu wybaczyć:D wszycy wiemy co myslisz o tym deweloperze wiec juz daj sobie spokój
Projekt jaki jest kazdy widzi, kto chce kupić tam mieszkanie to kupi.
Odnosnie przestrzeni kwadratowej to każdy inny zrobiłby tak samo jakby ktos bezczelnie wbil na czyjąś własność , czy ktos byl u dewelopera i 'uzgadnial' pozwolenie korzystania z dzialki do niego nalezacej? Banery przy bulwary park to czysta reklama a z drogi przy Wyspiańskiego to inni deweloperzy tez by skorzystali jakby mieli tam działkę:)
Wracajac do NP to jakos mieszkancy najwyższych pieter mogli wyłączyć ledy ale jakos im swiatlo nie przeszkadza. Zastanawiam sie, ktorzy mieszkancy sie skarżą? Przed pierwszym budynkiem nie ma nic oprocz dzialek, po bokach sa budynki 4pietrowe(ledy sa powyzej 17) a w pobliżu drugiego budynku najwyzszy blok ma chyba 8 pieter(przypominam, ze ledy sa powyżej 17).
Patriot
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 mar 2019, 1:24

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ArekDomin » 18 sty 2020, 20:26

Letowniak Hartbex przy tym co odstawia (a tym bardziej planuje odstawić) APKLAN to jest całkiem przyzwoity deweloper. Hartbex buduje po prostu obleśne kloce. Natomiast APKLAN buduje coś jeszcze gorszego, co trudno mi nawet ubrać w słowa. Bulwary Park to najgorsze co zbudowano w Rzeszowie a nie wiem czy nie w Polsce, Witolda Park podobna masakra, natomiast Olszynki park to jak ujął jeden z forumowiczów "ostateczny gwałt na tym mieście".
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ełzi » 18 sty 2020, 21:38

Panowie merytorycznej dyskusji to w ww. wpisach nie ma.
Do czego Wy porównujecie inwestycje Hartbexu czy Apklanu?? Jakiś odnośnik ? Jeśli mieliby budować z prawdziwego zdarzenia mieszkaniówkę typu Cosmopolitan Twarda 4 (co w Rzeszowie nie ma miejsca i raczej nie będzie mieć) to cena takich mieszkań byłaby kosmiczna.Nowoczesne Pobitno nie ma za wiele wspólnego z nowoczesnością, ale zejdźmy na ziemie. I tak ludzie to kupują, niektórym się podoba, innym nie. Każdy może mieć swoje zdanie, ale wylewanie swoich subiektywnych wręcz chyba za bardzo emocjonalnych wpisów jeden po drugim nie ma nic wspólnego z dyskusją o inwestycji.
Proponuje wrócić do tematu, bo chyba o tej inwestycji tu rozmawiamy ??
Awatar użytkownika
Ełzi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 27 lip 2019, 19:38

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 18 sty 2020, 21:54

Kolego patriot
Dziaka na której zlokalizowana była przestrzeń kwadratowa nie należała do Harbex - u nie wiem skąd to twoje przekonanie iż ktoś im się wtranżolił na ich własność. Faktem jest jednak to iż opłaciło im się grodzic to co było wokół i należało do nich. Całkiem spory kawał budowlanej ziemi przytulili od miasta w zamian za teren niebudowlany.
Co do LEDowego mrugania to nie trzeba być specjalistą od systemów świetlnych żeby wiedzieć iż przy maksymalnej jasności i dużej powierzchni takiego mrugającego świecenia to nawet 50 metrów różnicy poziomów nic nie da, bo jest coś takiego jak kontrast świetlny szczególnie dokuczliwy przy ciemnej poświacie nocy. Tu nie chodziło o nic innego jak tylko o przyciemnienie tego ustrojstwa nikt nikomu nie kazał tego demontować.
Niestety to dla dewelopera było i tak za dużo a argument był jakże charakterystyczny dla ludzi deweloperskiej maści - LED kosztował sporo pieniędzy które nie po to zostały wydane by z nich teraz nie korzystać - no po prostu ręce głowa mózg na ścianie.
Temat drogi na Wyspiańskiego przemilczam intencjonalnie - juz kilka razy o tym pisałem.
Za dużo przeszedłem z HARTBEX-em aby twierdzic iż nie było pewnej celowości w powstaniu tam tego łącznika.
KONIEC TEMATU bo to faktycznie nie ma sensu - ludzie i tak będą kupować póki hossa w gospodarce i dobrobyt w portfelu.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 564
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ArekDomin » 18 sty 2020, 23:02

Rozmowa jest na temat bo rozmawiamy o deweloperze. Który chyba wie że przegiął z tragicznym poziomem swoich budynków, skoro wywalił "architekta", zatrudnił nowego i przeprojektował potwornego kloca na Witosa na nieco mniej potwornego kloca. Okazało się że nawet w Rzeszowie są granice i "nowoczesne" Pobitno nie cieszy się popularnością na co nie bez wpływu jest fatalny wygląd budynków.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kapcie » 19 sty 2020, 3:29

ja tam mieszkam i ledów nie widzę, w ogóle mi nie przeszkadzają, a bryła budynku nie ma znaczenia, ważne że mieszkanie w środku solidnie zrobione
kapcie
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 16 lut 2019, 14:58

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 19 sty 2020, 11:16

Ja tylko przypomnę że teren na którym znajduje się Przestrzeń Kwadratowa nadal jest ogrodzony blachą falistą.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1062
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Patriot » 19 sty 2020, 15:30

Kolego on_
Nie twierdzę, ze działka na ktorej byla przestrzeń nalezy do Hartbexu tylko ze deweloper postawił ogrodzenie na swojej własności a ze przestrzeń wtedy nie miala 'dojścia' to juz sorry Winnetou.
Jak wczesniej bylo napisane mieszkańcy NP mogli wyłączyć ledy ale im to nie przeszkadza. Widocznie Ci co byli w tej sprawie nie potrafia rozmawiać aby zalatwic taka glupote lub och nastawienie bylo czysto roszczeniowe.
Szczerze mówiąc to to co przeszedłeś z tym deweloperem, że az tak go krytykujesz srednio mnie interesuje ale wolę obiektywne opinie od subiektywnych, które trąca powoli nudą.
Hartbex buduje solidnie, materialy sa bdb jakosci i nie przypominam sobie aby deweloper w stosunku do mnie jako petenta byl kiedykolwiek 'bezczelny'.
Odnośnie dróg budowanych pod dwweloperow to rownie dobrze mozna powiedzieć, ze miasto robi nowiutenka droge dla dewelopera i jego klientów na ul. Wieniawskiego. To czy maja lepsze czy gorsze uklady miescie to nie moja brocha. Jezeli komus to przeszkadza to polecam zostanie deweloperem i znalezienie układów.
Patriot
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 mar 2019, 1:24

Re: [os. Pobitno] Nowoczesne Pobitno I-II etap (2x55m) (Hart

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 19 sty 2020, 21:00

Sadze ze porównywanie kilkuset metrowego łącznika argumentowanego z palca wyssanym powodem, budowanego w tempie expresowym na wywłaszczonej ziemi i za publiczne pieniądze do kilkukilometrowej drogi stanowiącej alternatywę dojazdową do centrum miasta dla osiedli słocina i zalesie to raczej chybiona obrona swoich racji, badź co bądź tak samo subiektywnych jak każdy jeden post na dowolnym forum internetowym.

Jaskrawość LEDów kwestionowali nie mieszkańcy NP ale lokatorzy okolicznych bloków (również tych czteropiętrowych). Trudno o ugodowość w kontach z tym deweloperem skoro on sam takiej ugodowości w swoim zachowaniu nie wykazuje - wciąż nierozwiązana sprawa parkingu na miejskich działkach obok pierwszego etapu jedynie użyczonych deweloperowi, które on jednak traktuje jak swoje.

A w kwestii jakości użytych materiałów być może i są pierwszej marki, nie przeczę, trudno mi to zweryfikować nie mniej jednak wieść się po mieście niesie o problemach z windami jakie napotkali Ci wciąż nieliczni (ciekawe z jakiego powodu?) mieszkańcy NP.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 564
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości