[Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: z703 » 24 lis 2016, 18:52

a co z osobami które podpisały umowę partycypacyjną i dostały taka fakturę za przyłącz?
z703
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 23 lis 2016, 19:01

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marian » 24 lis 2016, 19:09

A masz jakiś zapis w umowie, że ponosisz koszt przyłączu? Ja nie mam ani słowa. Ja mam mieszkanie własnościowe i w akcie notarialnym nie ma ani słowa o tym, że ponoszę koszt przyłączu. Tym samym kazanie mi zapłacenia za coś czego nie mam w umowie jest nie zgodne z warunkami tej umowy.
Marian
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 23 lis 2016, 18:14

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grande1970 » 24 lis 2016, 19:31

Nikoś pisze:No dobra a co w przypadku jak ktoś nie chce gazu bo będzie miał kuchenkę elektryczną ? chyba że ogrzewanie gazowe to kiepsko


w tamtym miejscu grzania miejskiego na pewno nie będzie czyli będzie albo wspólna kotłownia w bloku (z jednej strony plusy ale z drugiej minusy) albo piecyki (j.w.)
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soniak87 » 24 lis 2016, 20:01

Woda byla tylko zimna, ogrzewanie z piecyka wiec bez liczników zostaje farelka, prad to indywidualnie do pge trzeba jechac i czekać na ekipe oczywisvie jak tbs da papiery. Partycypant też płaci na przyłącz plus kaucje na mieszkanie
soniak87
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 22 lis 2016, 13:35

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tyski1 » 24 lis 2016, 20:59

Marian pisze:A masz jakiś zapis w umowie, że ponosisz koszt przyłączu? Ja nie mam ani słowa. Ja mam mieszkanie własnościowe i w akcie notarialnym nie ma ani słowa o tym, że ponoszę koszt przyłączu. Tym samym kazanie mi zapłacenia za coś czego nie mam w umowie jest nie zgodne z warunkami tej umowy.


A dostałeś taką fakturę do opłaty czy nie?? Ja też mam mieszkanie własnościowe i takowy wpis mam tylko spodziewałem się że będzie to opłata za podłączenie mediów do mieszkania, a nie budynku....
tyski1
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 24 lis 2016, 9:33

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marian » 24 lis 2016, 21:03

Owszem fakturę dostałem, jednak nie mam żadnego wpisu w umowie mówiącym o tym że będę ponosił takową opłatę.
Marian
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 23 lis 2016, 18:14

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KonradG » 24 lis 2016, 21:12

Przeczytałem dokładnie fv i w uwagach jest napisane "Opłata za przyłącze energetyczne w budynku przy M. Reja 3 w lokalu nr..." - wnioskuję, że przyłącz do lokalu, nie zaś samego budynku.
KonradG
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 14 paź 2016, 14:48

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tyski1 » 24 lis 2016, 21:27

U mnie takowy wpis znajduje się w Akcie Notarialnym paragraf 5 i brzmi "Kupujący zobowiązuje się ponadto do pokrycia kosztów przyłączy sieci gazowej i elektrycznej do budynku, do wysokości maksymalnej 1500 brutto". Dziwne że te akty się różnią od siebie skoro sa na takich samych warunkach...
tyski1
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 24 lis 2016, 9:33

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KonradG » 24 lis 2016, 21:31

tyski1 pisze:U mnie takowy wpis znajduje się w Akcie Notarialnym paragraf 5 i brzmi "Kupujący zobowiązuje się ponadto do pokrycia kosztów przyłączy sieci gazowej i elektrycznej do budynku, do wysokości maksymalnej 1500 brutto". Dziwne że te akty się różnią od siebie skoro sa na takich samych warunkach...


Czy w uwagach do dokumentu FV jest zapis jak wcześniej u mnie ?
KonradG
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 14 paź 2016, 14:48

Re: [Boguchwała] Osiedle Koreja (TBS)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marian » 24 lis 2016, 21:36

tak, ja również mam taki wpis w uwagach do domentu
Marian
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 23 lis 2016, 18:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ryba i 114 gości