[ul. Szopena] Olszynki Park 220m - 41p (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomimiot » 13 cze 2020, 7:30

Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego developer tak długo zwleka ze stroną inwestycji, przecież przy tak dużej ilości mieszkań i to pewnie dosyć drogich, powinni się już dosyć mocno reklamować, a tymczasem cisza. Czyżby apklan nie był pewien kiedy inwestycja zostanie ukończona?
tomimiot
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 05 wrz 2018, 10:23

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 13 cze 2020, 12:13

To będą bardzo drogie mieszkania, więc oni sprzedaż mogą już prowadzić od dawna i ofertę kierują do wybranych osób. Poza tym jak ktoś wcześniej wspomniał 3 ostatnie piętra, które pewnie są najdroższe już są niedostępne.
Jeśli ktoś jest faktycznie zainteresowany kupnem to może iść do dewelopera i uzyskać informacje, tak jak już wiele osób pisało.

Widać, że prace są już bardzo intensywne, sporo zainwestowano, więc ja bym się nie spodziewał, że nagle zostaną przerwane.
Raz, że już widać symptomy wychodzenia z kryzysu spowodowanego wirusem, a dwa nawet jak coś siębvwydarzy i jednak będzie ostrzejszy kryzys to lepiej kupić mieszkania w takim wieżowcu niż trzymać kasę w banku ;)

I na potwierdzenie dobry przykład z Warszawy:

https://www.urbanity.pl/mazowieckie/war ... -zl,w18462

Wiadomo, że skala inna, ale w takich miastach jak Warszawa, które staje się centrum finansowym, czy do takich miast jak Rzeszów, który jest ważnym osrodkiem technologiczno - przemysłowym, chętni się znajdą na takie mieszkania :)
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 13 cze 2020, 14:26

56jurass pisze:... Zakończenie budowy jest planowane na czerwiec 2023. W rozmowie wyszło że w posiadaniu dewelopera jest też działka obok inwestycji od strony wisłoka. Co do pomieszczeń komercyjnych nie ma żadnych informacji w broszurach.


To że nie ma jeszcze strony w przypadku tego dewelopera to nic dziwnego. W przypadku innych jego inwestycji strony zawsze pojawiały się po wyjściu z ziemi gdy budynki miały z 4-5 kondygnacji. W jednym z artykułów mowa była o końcu tego roku. A już połowa czerwca. Podejrzewam że i tu tak będzie. Budynek zacznie być widoczny z ulicy to i marketing ruszy.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 13 cze 2020, 14:33

Jaka jest oficjalna wysokość budynku? 160m ? Mniej ?
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 13 cze 2020, 14:51

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: abrakadabra » 13 cze 2020, 16:35

Byłem w biurze Apklanu, udzielono mi kilku info, pokazano makietę, dostałem broszury i poważnie się nad tą inwestycją zastanawiam. Co jak co, robi wrażenie.
Obawiam się tylko tego czy deweloper z małego miasta podoła z tak ogromnym budynkiem.
Mimo wszystko, wygląda naprawdę fajnie. Myśle że sporo ludzi się nad tym zastanowi.
W budynkach będzie niecałe 300 mieszkań.
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: arczyk » 14 cze 2020, 22:31

ceny od 8 000 zł/m2 do 15 000 zł/m2

mam cały katalog ale nie chce mi się tyle skanować

tutaj kilka przykładowych rzutów:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
arczyk
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 59
Na forum od: 01 sty 2019, 23:45

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 14 cze 2020, 22:58

Układy ok, ale metraże bardzo duże, przy tej cenie wręcz niewiarygodne, ze się sprzedadzą, czy na innych kondygnacjach są mniejsze?
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1335
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: arczyk » 14 cze 2020, 23:03

flyRZE pisze:Układy ok, ale metraże bardzo duże, przy tej cenie wręcz niewiarygodne, ze się sprzedadzą, czy na innych kondygnacjach są mniejsze?


Od 26 piętra w dół są mniejsze i jest 7 mieszkań na piętrze. Najmniejsze kawalerki 34,23m2
arczyk
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 59
Na forum od: 01 sty 2019, 23:45

Re: [ul. Szopena] Olszynki Park 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PzD91 » 14 cze 2020, 23:19

Chyba developer myśli, że "inwestorzy" rzucą się na mieszkania z gotówką w rekach i będą się przebijać między sobą kto da wincyj, bo dlaczego tej oferty nie ma noramlnie na stronie deva?
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1592
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości