[Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

[Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: abrakadabra » 18 paź 2020, 6:09

Widziałem ostatnio że w Tyczynie powstaje nowe osiedle, Tyczyn w końcu bezpośrednio graniczy z Rzeszowem i myśle że warto wspomnieć o tej inwestycji.
Nie najgorsze, aczkolwiek szału też nie ma. Choć z drugiej strony przy standardzie wielu Rzeszowskich deweloperów, warte zainteresowania :) Miejsce do życia pewnie lepsze niż Boguchwała czy Głogów (lepszy dojazd, bliżej i ciszej).

Strona inwestycji;
http://oskosciuszki.pl
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 311
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

Re: Osiedle Kościuszki Tyczyn KP Developer

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KrzysztofFilc » 18 paź 2020, 10:09

Ogrzewanie podpodłogowe bez łazienki pomyłka. Druga rzecz to juz chyba standard, strona bez cen :roll:
KrzysztofFilc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 gru 2017, 14:10

Re: [Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 22 paź 2020, 15:35

ale z tymi schodami to inwestor poleciał.... Krecone schody w takiej inwestycji na środku salonu to tak troche słabo ...
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 627
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Manndat » 22 paź 2020, 15:51

Te schody nie są złe. Każdy ma swój gust. Wiele osób uważa, że jest to nawet bardzo fajne (w tym ja) :)
Manndat
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 125
Na forum od: 01 gru 2019, 21:11

Re: [Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 22 paź 2020, 16:49

chyba nie masz małych dzieci :)

Mówie z punktu widzenia sensu posiadania tylu pomieszczeń i małych dzieci dla których takie schody to idealne miejsce to czestych upadków :) dodatkowo np wnoszenie spiącego gościa z auta do pokoju może być trudne
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 627
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: snikersx » 31 lip 2021, 16:31

Zainteresowało mnie to osiedle. Czy możecie mi coś powiedzieć o deweloperze, jak również o lokalizacji mieszkania, czy warto się zainteresować?
snikersx
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 31 lip 2021, 16:29

Re: [Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 02 sie 2021, 17:41

Co do lokalizacji to w tamtym roku wylała tam rzeka. Raz na parę lat (ok. 10) będziesz się zastanawiał czy zaleje i ciebie. Nie widziałem, aby podwyższali tam teren by uchronić to nowe "osiedle" przed zalaniem w przyszłości. Parter jest robiony równo z gruntem, więc woda bez problemu weszłaby do mieszkania. Nie byłyby to duże ilości, bo jednak jest kawałek do rzeki, ale zawsze. Po sąsiedzku skład materiałów budowlanych z jednej strony, a z drugiej naprawa aut i stacja kontroli pojazdów.

A deweloper to chyba jakaś nowa firma.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 699
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gumis1616 » 02 sie 2021, 21:00

Pod względem lokalizacji ok, deweloper w miarę solidnie realizuje pracę ale teren położony w miejscu gdzie niestety ale duże ryzyko zalewania. W tamtym roku jak wcześniej ktoś wspomniał woda stanowiła zagrożenie. Problem z woda zaczyna się od zakretu od szkółki drzew,komisu i rozciąga się w stronę inwestycji, ja bym nie zdecydował się napewno na takie ryzyko lub proponowal bym porządne ubezpieczenie
gumis1616
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 26 paź 2020, 13:25

Re: [Tyczyn] Osiedle Kościuszki (KP Developer)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: snikersx » 08 sie 2021, 20:34

Dużo wtedy tam wody stało? I jak czesto w tamtych okolicach wylewa woda raz na te 10 lat czy częściej?
snikersx
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 31 lip 2021, 16:29


Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości