[ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 01 cze 2021, 23:33

pawelc pisze:NG to akurat jeden z niewielu deweloperów w Rzeszowie, którzy budują zgodnie z planem i wizualizacjami.


no chyba że trzeba zamiast boiska/terenu zielonego z wizualizacji zbudować kominy do oddymiania garażu, ale to przecież szczegóły 8-)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 02 cze 2021, 9:40

@icetruck
Patrząc na całość inwestycji, w tym na sposób zagospodarowania terenu na osiedlu Nasz Gaj, to owe kominy są rzeczywiście ledwie szczegółem. :)
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 02 cze 2021, 13:15

wszystko w ten sposób można zazwać szczególem, dopóki ilości pięter nie "pomylą"
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 02 cze 2021, 22:39

Jak już jesteśmy przy piętrach, Duszku Duszku musisz zaktualizować tabelkę.
TOP 10 - najwyższe budynki w Rzeszowie - viewtopic.php?f=16&t=845

Z obliczeń 16 kondygnacji nadziemnych 16x3m=48m ale trzeba doliczyć +1m(partery handlowe są wyższe)+ kolejny 1m ścianka kolankowa zwieńczenie dachu co w sumie daje okrągłe 50 metrowe nowe maleństwo w Rzeszowie ;)


Budynek B

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szcz » 03 cze 2021, 6:27

pawelc pisze:
ssssnnnnn pisze:Zapraszam na Dzielnice Parkowa zobaczyć jak wizualizacje dewelopera mają się do rzeczywistości. Do tego dochodzi jakość materiałów budowlanych, która pozostawia wiele do życzenia. Nie wspomnę o obsłudze , która po odebraniu mieszkania i zapłaceniu pokazuje prawdziwy stosunek do klienta. Radzę dobrze zastanowić się nad zakupem.

Mieszkam w DP od półtora roku, wizualizacje się praktycznie 1:1 pokrywają z rzeczywistością i nie mam żadnych powodów do narzekania na jakość materiałów ani obsługę, wręcz przeciwnie. Przy wyborze kolejnego mieszkania to będzie dla mnie deweloper nr 1 do rozważenia, a to już nie pierwsze moje mieszkanie w Rzeszowie. Wiele innych osób to samo potwierdza, co z resztą widać i po ich sprzedaży.


Prawie w każdym poście bronisz dewelopera, jestem mieszkańcem Dzielnicy Parkowej nie wmówisz mi że jakość betonu jaką wylali na posadzkę jest najwyższej jakości, wszystko się sypie deweloper milczy -tu chyba nie zaprzeczysz ? :), akustyka mieszkań gorsza niż w wielkiej płycie,2 x w zimie nie wyjechałem do pracy przez źle zaprojektowany wyjazd z parkingu, co 5 metrów próg zwalniający żeby zakryć źle zaprojektowana dylatację, wypadające krawężniki, każdy parkuje gdzie chce bo nie ma infrastruktury, mam pisać dalej?
Radzę się poważnie zastanowić nad zakupem u tego dewelopera który po sukcesie na osiedlu Nasz-Gaj próbuje nabrać dalszych klientów obiecując jakość tego osiedla..
szcz
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 19 sty 2019, 21:44

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 03 cze 2021, 14:56

szcz pisze: po sukcesie na osiedlu Nasz-Gaj próbuje nabrać dalszych klientów obiecując jakość tego osiedla..


ja bym o tej "jakości" ostrożnie troche mówił :D i zakończę temat bo mnie tu od konkurencji też zwyzywają (tradycja taka)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: cybermysz » 04 cze 2021, 10:28

Jeśli macie coś do wytknięcia deweloperom lub do pochwalenia ich za coś, to od tego jest forum. Recenzje w Google czasami giną. Pomyślcie o innych i o sobie, bo może w przyszłości też będziecie kupować mieszkanie, a deweloper na przyszłość bardziej się postara :)

Jeśli każdy milczy i chowa takie rzeczy przed innymi, to deweloperzy dalej będą odstawiać fuszerkę.
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 05 cze 2021, 9:34

szcz pisze:Prawie w każdym poście bronisz dewelopera, jestem mieszkańcem Dzielnicy Parkowej nie wmówisz mi że jakość betonu jaką wylali na posadzkę jest najwyższej jakości, wszystko się sypie deweloper milczy -tu chyba nie zaprzeczysz ? :), akustyka mieszkań gorsza niż w wielkiej płycie,2 x w zimie nie wyjechałem do pracy przez źle zaprojektowany wyjazd z parkingu, co 5 metrów próg zwalniający żeby zakryć źle zaprojektowana dylatację, wypadające krawężniki, każdy parkuje gdzie chce bo nie ma infrastruktury, mam pisać dalej?

Mam porównanie z kilkoma innymi osiedlami i jakość wykonania jest ponadprzeciętna moim zdaniem. Nigdzie nie pisałem, że jest absolutnie doskonała i nie ma w ogóle żadnych wad, trzeba być naiwnym żeby liczyć na perfekcję przy osiedlu tej wielkości. W mojej wspólnocie problemów z kruszącym betonem nie ma zbyt wielu, nieco gorzej to wygląda we wspólnocie obok. Ja inne usterki zgłaszałem i były usuwane. Akustyka - mieszkałem od urodzenia w blokach z wielkiej płyty i tutaj jest o NIEBO lepiej. Sąsiadów u mnie słychać właściwie tylko kiedy zrobią imprezę za ścianą, w łazienkach cisza. Wyjazd z parkingu jest słaby, owszem. Na zebraniach o tym rozmawialiśmy, rozważaliśmy zadaszenie lub podgrzewanie. Zarządca moim zdaniem dobrze sobie w tym roku poradził i ja ani razu nie miałem problemu z wyjazdem, a wyjeżdżałem codziennie w zimie po 3-4 razy dziennie. W poprzednim roku problem z wyjazdem miałem jeden raz. Z parkowaniem - to jest obecnie cecha każdego osiedla. Tutaj akurat dobrze zrobili, że chodniki są zabezpieczone donicami i słupkami, na moich poprzednich osiedlach to dopiero była wolna amerykanka. Za to parkingi prywatne są szerokie i wygodne (pod estakadą i w halach), do tego nie było problemu z zakupem wielu miejsc postojowych do jednego mieszkania - z czego sam skorzystałem. W dzisiejszych czasach nie można liczyć na wygodne i darmowe parkowanie w przestrzeni współdzielonej na dużych osiedlach, a jeśli ktoś liczy na takie oszczędności to niech sam ma do siebie później pretensje.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 12 cze 2021, 15:25

Kopią parkingi podziemne. Palownica się chowa:


Obrazek




Obrazek




Obrazek



... i kilka kadrów z drona:


Obrazek



Obrazek



Obrazek
źródło: https://pl-pl.facebook.com/deweloperNGD ... =3&theater
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Panorama Kwiatkowskiego (NG Developm

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: abrakadabra » 24 cze 2021, 12:28

I jak tam sąsiedzi? Fajna ta Panorama Kwiatkowskiego i ten deweloper. Tak bardzo dbają o rozwijanie się Rzeszowa że zasypują żwirownię aby mogło powstać więcej pięknych, dużych budynków, które dadzą pracę kolejnym osobom z miasta!! BRAWO :lol:
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 311
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bocian2000 i 24 gości