[ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marze » 19 maja 2020, 21:42

Czesc :)
Czy jest tutaj ktos kto ma zamiar zarezerwowac mieszkanie w tej inwestycji? Znacie szczegoly odnosnie drogi dojazdowej - czy w miejscu skrzyzowania z ul.Debicka droga zostanie poszerzona? :) Z tego co wiem blizej szeregowek ma pozostac tak wąsko.
Marze
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 19 maja 2020, 21:37

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marville » 20 maja 2020, 22:05

Witam, ja mam zamiar, ale szczerze mówiąc dopiero zbieram informacje odnośnie tej inwestycji :)
marville
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 20 maja 2020, 18:43

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gieniu » 20 maja 2020, 22:38

Witam.
Mam zarezerwowane mieszkanie na DEBICKIEJ. Czekam na podpisanie umowy deweloperskiej. Jeśli chodzi o drogę to z informacji które uzyskałem od agenta z biura " doradzamy nieruchomości" wynika że droga dojazdowa do mieszkań będzie się odbywać na podstawie służebności. Od ulicy DEBICKIEJ ma mieć 5 metrów szerokosci, a przy zabudowaniach przy inwestycji ma być zwężenie do 4 metrow. Działkę przy dębickiej przez którą przechodzi droga kupił już inny deweloper który zamierza tam stawiać budynki mieszkaniowe.
Na spotkaniu z deweloperem zadałem pytanie Panu Kamilowi na temat drogi dojazdowej. Przekazał takie same informacje jakie uzyskałem w biurze nieruchomości.
Jeśli ktoś posiada jakieś inne informacje na temat tej inwestycji będę wdzięczny za podzielenie się nimi :D
Gieniu
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 25 kwie 2020, 23:32

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marville » 21 maja 2020, 11:20

@Gieniu czy coś może więcej dowiedziałeś się od dewelopera? Czy przewidują jakieś opóźnienia inwestycji? Albo inne informacje? Jak póki co rozpoczynam rozeznanie bo się zastanawiam nad Dębicką. Jak tylko coś będę wiedział to się podzielę informacjami.

P.S Wie ktoś jak wygląda kwestia późniejszych opłat/czynszu, ile wynosi i jak bardzo jest zależna od metrazu?
marville
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 20 maja 2020, 18:43

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marze » 24 maja 2020, 23:50

Niestety co do opłat nie mam pewnych informacji jednak z tego co mi wiadomo najwięcej będzie zależało od samych mieszkańców. Według agentów nieruchomości zazwyczaj jest to kwota rzędu 200-250 PLN. Podobno wlasciciele mieszkań na piętrze mają także własne ogródki? Wiadomo gdzie dokładnie będą one zlokalizowane ? Mam nadzieję że samo oddanie inwestycji będzie bez opóźnień ;)
Marze
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 19 maja 2020, 21:37

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marville » 25 maja 2020, 7:05

Odnośnie ogródków to z tego co się dowiedziałem to znajdują się z tyłu budynku, tuż za ogródkiem sąsiada z parteru. Czyli budynek, ogródek z parteru i za nim ogródek piętra.
marville
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 20 maja 2020, 18:43

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gieniu » 25 maja 2020, 12:23

Marze pisze:Niestety co do opłat nie mam pewnych informacji jednak z tego co mi wiadomo najwięcej będzie zależało od samych mieszkańców. Według agentów nieruchomości zazwyczaj jest to kwota rzędu 200-250 PLN. Podobno wlasciciele mieszkań na piętrze mają także własne ogródki? Wiadomo gdzie dokładnie będą one zlokalizowane ? Mam nadzieję że samo oddanie inwestycji będzie bez opóźnień ;)


Po przekazaniu własności przez dewelopera będzie trzeba utworzyć wspólnotę mieszkaniową i wybrać zarządce. Jest to zapisane w umowie deweloperskiej. Czynsz będzie ustalany na spotkaniu wspólnoty. Znajomi którzy mają mieszkania w podobnych inwestycjach płaca między 150 -250 zł. Obejmie to pewnie wywóz śmieci i utrzymanie części wspòlnych. Pozostałe opłaty są na indywidualnych licznikach przy każdym mieszkaniu. Jeśli chodzi o ogródki mieszkań na piętrze to tak jak w poście wyżej, są przed ogródkami mieszkań na parterze.
Gieniu
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 25 kwie 2020, 23:32

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marville » 26 maja 2020, 22:27

Czy w umowie rezerwacyjnej jest podawana wielkosc ogródka? czy jest w umowie deweloperskiej? Pytam, bo dostałem 2-3 różne rzuty tego samego mieszkania i na kazdym sa inne wymiary :D Moze to drobnostka ale fajnie byłoby miec jasnosc ;)
marville
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 20 maja 2020, 18:43

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gieniu » 03 cze 2020, 20:06

marville pisze:Czy w umowie rezerwacyjnej jest podawana wielkosc ogródka? czy jest w umowie deweloperskiej? Pytam, bo dostałem 2-3 różne rzuty tego samego mieszkania i na kazdym sa inne wymiary :D Moze to drobnostka ale fajnie byłoby miec jasnosc ;)

W umowie rezerwacyjnej napewno nie ma podanego metrażu ogródka przynależnego do mieszkania. Jeśli chodzi o umowę deweloperska to we wzorze który mam też nie ma żadnej wzmianki o metrażu. Przy podpisywaniu właściwej umowy pewnie takie informacje zostaną zawarte ponieważ jest zawarta informacja że ogródek przynależny do mieszkania jest do korzystania na wyłączność właścicieli mieszkania. Posiadam wyslane przez dewelopera wszystkie rzuty mieszkań i ogródków. Jeśli podasz nr mieszkania to powinienem ci pomóc w temacie.
Gieniu
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 25 kwie 2020, 23:32

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Łukasz Ziemiański » 06 cze 2020, 15:08

marville pisze:Czy w umowie rezerwacyjnej jest podawana wielkosc ogródka? czy jest w umowie deweloperskiej? Pytam, bo dostałem 2-3 różne rzuty tego samego mieszkania i na kazdym sa inne wymiary :D Moze to drobnostka ale fajnie byłoby miec jasnosc ;)


Niemożliwe, w każdym rzucie jest zwymiarowany ogródek praktycznie co do 1 m2. Które mieszkanie Pana interesuje?
Pomogę znaleźć Ci najlepsze oferty z całego rynku pierwotnego i to za darmo. Napisz lub zadzwoń :)
Awatar użytkownika
Łukasz Ziemiański
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 26 lis 2018, 12:33
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości