[ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Michałek34 » 26 sie 2022, 8:53

Witam ja mieszkam w pierwszym etapie i jest wszystko OK. Drugi etap
budują Ci sami Panowie i chyba tym samym wykonawca.
Michałek34
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 26 sie 2022, 8:36

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Wiesiek79 » 27 sie 2022, 22:31

eskalacja pisze:Witam, myślę nad zakupem mieszkania nad Dębickiej.
Widzę ze deweloper zmienił materiał wykonania.
Inwestycję którą planowo zamierza oddać w czerwcu 2023 buduje z porotherm.
Jest to inny materiał niż w segmencie który już wybudował obok.
Po komentarzach na tym forum jest ciekaw w jaki sposób, Państwo czujecie się oszukani.
Pozdrawiam


Może dlatego, że po kupnie nagle ciężko o kontakt i szybką odpowiedź od dewelopera. Drugi etap będzie mieć już łatwiej jeśli chodzi o media, u nas nie wiadomo było kiedy będzie woda, gaz, prąd... Żadnego maila od dewelopera na temat postępów prac i terminów... Dokumenty potrzebne do złożenia wniosków o media powinny być wysłane do wszystkich z automatu, a tu się okazało że trzeba o nie prosić dewelopera i dopiero w odpowiedzi odsyłał dokumenty. A w ogóle o tym, że już takie dokumenty posiada dowiadywaliśmy się od przyszłych mieszkańców. Dużo takich niejasności było...Kolejnego mieszkania na pewno od nich nie kupimy.
Wiesiek79
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 11 lis 2020, 19:03

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dzonny » 23 paź 2023, 12:25

Cześć,
Czy jest tu ktoś, kto obecnie czeka na odbiór mieszkania przy ulicy Dębickiej (II etap)? Jeśli tak to czy ma jakieś dokładniejsze informacje co do realnego terminu zakończenia budowy i przekazania kluczy? Bo jedynie czego jestem w stanie się dowiedzieć od dwóch miesięcy to że jest ok miesiąc opóźniania i początkiem października ktoś ma dzwonić i umawiać odbiory techniczne. Problem że jest już 23.10 i nic konkretnego nie jestem w stanie się dowiedzieć, ale może ktoś z Was jest lepiej poinformowany i coś podpowie :)
Dzonny
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 23 paź 2023, 12:15

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Romek18 » 25 paź 2023, 10:26

A pisałem początkiem stycznia 2022 roku jak wygląda kontakt z deweloperem itd.

Współczuję.
Romek18
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 17 sty 2022, 14:57

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dzonny » 26 paź 2023, 13:03

Akurat tak się złożyło że dzień po napisaniu postu, otrzymałem informacje dotyczącą terminu odbioru :D ale faktycznie w czasem ciężko było uzyskać informację czy potrzebny dokument od dewelopera, także zobaczymy jak to będzie dalej.
Dzonny
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 23 paź 2023, 12:15

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Wiesiek79 » 08 lis 2023, 15:15

Kolejne cyrki wychodzą. Deweloper wyłożył kostką drogę wzdłuż drugiego etapu, następnie jest przerwa około 30m gdzie zostają płyty drogowe i żwir, a potem kostka pierwszego etapu.
A już dwa lata temu było mówione, że droga będzie zrobiona po całości gdy tylko skończy drugi etap. Brak lamp przy drugim etapie, będzie tam ciemno jak w d... Ciekawe co jeszcze wyjdzie w trakcie.
Wiesiek79
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 11 lis 2020, 19:03

Re: [ul. Dębicka] Budynki jednorodzinne (Boomerang)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dzonny » 05 gru 2023, 12:35

Zagląda tu ktoś kto kupił mieszkanie w II etapie? Jeśli tak to może założymy grupę np.na Facebooku żeby ułatwić kontakt sąsiedzki :)
Dzonny
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 23 paź 2023, 12:15

Poprzednia

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości