Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 02 paź 2020, 7:57

Nie usuwam a przenoszę. Prywatne wojenki są zabronione zatem się pilnuj z językiem na forum.

Wracając do tematu to faktycznie miasto od soboty będzie w żółtej strefie. Wracają maseczki na twarz w kinach będzie pusto a inne masówki to już symbolicznie. Było już tak na początku pandemii i chyba nikt nie zapomniał jak się pilnować. Teraz przynajmniej można nabyć maseczki i rękawiczki praktycznie wszędzie.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ArekDomin » 02 paź 2020, 12:13

Co do języka, Adamerio non stop mnie obraża i jego posty nawet nie są usuwane.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ArekDomin » 04 paź 2020, 10:50

Do strefy czerwonej w Rzeszowie potrzeba średnio 16,7 przypadków dziennie przez 2 tygodnie. Średnia za ostatnie 4 dni - 19, w tym dzisiaj 24.
Idziemy w kierunku strefy czerwonej (pewnie Adamerio zaraz mnie zwyzywa a mój post będzie usunięty) więc tylko piszę by was ostrzec.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 05 paź 2020, 7:45

Czerwona strefa to nie stan wojenny, nie przesadzajmy. Ucierpią imprezy masowe i generalnie mniej ludzi na m2 powierzchni.
Nie jest przewidywane zamknięcie jak było to w kwietniu. Przynajmniej na razie.
Zachorowania są znaczne, oby było ich mniej.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ArekDomin » 05 paź 2020, 9:22

Niedzielski wczoraj mówił że rozważa nowe obostrzenia w czerwonej strefie. Już samo noszenie masek na powietrzu to duże utrudnienie. I myślę że pewien efekt psychologiczy - jestem w czerwonej strefie to nie idę do pubu, restauracji itd. Na siłowniach czy w kinach będą limity.
Na Podkarpaciu znacząco zwiększono liczbę testów z 200-300 dziennie do ok. 1000 i niestety wyszło, że nie jest tak dobrze jak się wydawało.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: wogx » 05 paź 2020, 10:31

.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2021, 19:55 przez wogx, łącznie zmieniany 1 raz
wogx
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 207
Na forum od: 21 lut 2016, 19:54

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 05 paź 2020, 14:05

Maseczki to jedno, tylko zgodnie z tym co głoszą "eksperci" powinno się je bardzo często wymieniać na nowe. A to koszt + dostępność
Do tego ta wszech obecna chemia która się "dezynfekuje" wszystko, wyłączona klima w autobusie więc zaduch aż miło. Lepiej wsiąść w auto i jade do celu w "cywilizowanych" warunkach.
Do drugiego "zamknięcia" kraju nie dojdzie bo gospodarka już całkiem padnie. I tak już wiele branż ledwo zipie, ratując się jak może.
Absurdów związanych z obostrzeniami jest od metra i ciut ciut. Do lekarza się nie dostaniesz tylko teleporada = cud jak się dodzwonisz, w autobusach niby wisi kartka o ilości osób = jedzie ile chce itd. itd.
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 06 paź 2020, 6:41

Nie dostaniesz do lekarza bo wirus grasuje tylko w państwowej służbie zdrowia. Podczas pandemii byłem kilkukrotnie u stomatologa, badanich laboratoryjnych czy usg, wszystko prywatnie pomimo płacenia od lat składek. Niektórym radze co najmniej wyłączyć odbiorniki, albo się ich pozbyć ( ja nie posiadam ) Jest więcej przypadków, bo robia więcej testów. Jakby nie sprawdzali trzeźwości na drogach to też oficjalnie nikt po spożyciu by nie jeździł.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Inwestor83 » 06 paź 2020, 10:23

Ludzie odiegacie od tematu tu mowiemy o mieszkaniach a nie o maseczkach strefach itd.
Inwestor83
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 08 gru 2018, 1:43

Re: Koronawirus a gospodarka, deweloperka rozważania

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ArekDomin » 07 paź 2020, 12:18

Panie "inwestor" jak chciałem założyć wątek o koronawirusie to moderator przeniósł go do śmietnika i powiedział, że wątek do dyskusji o koronawirusie jest tutaj.

Adamerio, jeszcze może się okazać że z tymi Olszynkami to miałem rację.
ArekDomin
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 241
Na forum od: 17 maja 2019, 21:18

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości