[ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 25 lip 2022, 8:56

krolik pisze::lol: :lol: :lol:
Pamietam tą podjarkę niektórych na poczatku ze bedzie budował znakomity krakowski developer, a ze jak krakowski to na pewno bedzie super architektura i super bloki :lol: :lol:
Przyjrzyjcie sie dokładnie temu ;; dziełu ;; i wyleczcie sie z kompleksów ze niby u nas brzydko buduja bo to dzieło sztuki to namacalny dowod na to ze nie tylko w Rzeszowie zdarzaja sie gorsze inwestycje, WSZEDZIE w całym kraju rynek jest zroznicowany, jedni buduja ładnie i schludnie, a inni tak jak wyżej, ze oczy szczypią jak sie patrzy. Moim zdaniem w Rzeszowie i tak okolo 60/70 % tego co sie buduje to jest dobra architektura, czasem trafiaja sie i bardzo dobre projekty... przejedzcie sie czasem po polsce i rozglądnijcie sie co i jak sie buduje, naprawde nie wszystko w innych miastach jest super, to co sie buduje w Rzeszowie przez ostatnie 15 lat to i tak jest gigantyczny skok cywilizacyjny z tym co bylo jeszcze pod koniec lat 90 i na poczatku tego wieku. W krk tez darzaja sie tak paskudne osiedla ze jak sie patrzy to nie wiadomo czy sie smiac z tego bubla czy sie rozpłakac.


Bije się w pierś bo byłem jednym z tych co liczyli na powiew nowości w wykończeniach :D

niestety ale się przeliczyłem.

P.S. Włączyli czerwone lampki na rogach budynku.
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rz2014 » 30 lip 2022, 15:05

krolik pisze::lol: :lol: :lol:
Pamietam tą podjarkę niektórych na poczatku ze bedzie budował znakomity krakowski developer, a ze jak krakowski to na pewno bedzie super architektura i super bloki :lol: :lol:
Przyjrzyjcie sie dokładnie temu ;; dziełu ;; i wyleczcie sie z kompleksów ze niby u nas brzydko buduja bo to dzieło sztuki to namacalny dowod na to ze nie tylko w Rzeszowie zdarzaja sie gorsze inwestycje, WSZEDZIE w całym kraju rynek jest zroznicowany, jedni buduja ładnie i schludnie, a inni tak jak wyżej, ze oczy szczypią jak sie patrzy. Moim zdaniem w Rzeszowie i tak okolo 60/70 % tego co sie buduje to jest dobra architektura, czasem trafiaja sie i bardzo dobre projekty... przejedzcie sie czasem po polsce i rozglądnijcie sie co i jak sie buduje, naprawde nie wszystko w innych miastach jest super, to co sie buduje w Rzeszowie przez ostatnie 15 lat to i tak jest gigantyczny skok cywilizacyjny z tym co bylo jeszcze pod koniec lat 90 i na poczatku tego wieku. W krk tez darzaja sie tak paskudne osiedla ze jak sie patrzy to nie wiadomo czy sie smiac z tego bubla czy sie rozpłakac.


Ja pochodzę z małopolskiego i w Rzeszowie powstają ładne apartamentowce, biurowce. Do tego wszystkiego Rzeszów imponuje mi estetyką w każdym niemal calu. Kraków to tez i tzw. dziadowskie, tanie budownictwo. Na Podgórzu czy Kazimierzu straszą ruiny. Kraków to ładnie na pocztówkach wygląda. Nie mówiąc o Tarnowie gdzie dziadostwo jest na każdym kroku nic sie nie zmienia od 20 lat. Co mi się jedynie w Rzeszowie nie podoba to paskudny dworzec PKS (przecież to nieduży koszt aby cos w miarę fajnego wybudować a Rzeszów to w końcu miasto wojewódzkie i ma te 200 tysięcy ludzików), brak wyświetlaczy na stacji PKP na peronach. W maju tego roku bylem w Rzeszowie i mało co nie wsiadłem do pociągu jadącego na Przemyśl:) A tak to Rzeszów to miasto ładne, kompaktowe, ludzie bardzo mili i byłem bardzo zaskoczony budownictwem, drogami, estetyką i fajnym, rześkim powietrzem (a to w końcu centrum dużego miasta). Pozdrawiam miłych Rzeszowian (chyba tak się pisze)
Tarnowianin. A tarnowianie to mieszanina inteligencji i meliniarstwa.
rz2014
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 14 lip 2017, 14:14
Lokalizacja: Tarnów, Brzesko

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dolnoślązak » 30 lip 2022, 15:36

Przecież tego typu inwestycje to idealny przykład jak nie budować miasta. Rzeszów to przykład miasta gdzie mamy ilość zamiast jakości, czyli dosłownie tak jak budowane są miasta na wschodzie, takie jak Kijów. A szkoda, bo Rzeszów ma bardzo duży potencjał.
Dolnoślązak
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 01 maja 2021, 13:39

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 04 sie 2022, 16:15

Na szybko z okna auta. Rozebrali siatki zabezpieczające elewację.
Czyli niedługo i zniknie rusztowanie:



Obrazek





Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8599
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 04 sie 2022, 16:20

Jak na tą część miasta to całkiem fajna inwestycja, nie jest to nic zjawiskowego ale brzydotą też tego nazwać nie można. Mam nadzieję, że szybko zbudują drugi blok oraz mały biurowiec i powstanie fajna przestrzeń.
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 920
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 04 sie 2022, 16:33

Nikt nie zauważył ciekawego złudzenia optycznego. Wyjeżdżając do miasta gdzieś na wysokości Mercedesa są takie różnice poziomów jezdni że ten budynek nie wygląda na 55m ale na 155m. Jezdnia pierwsze leci w dół a przed budynkiem sporo do góry i dodatkowo podstawa wieżowca schowana w zieleni i złudzenie jest takie że z tego miejsca wygląda na dużo wyższy. Trudno to słowami opisać. Może jutro uda mi się to zafocić ;)
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8599
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jastrząb » 04 sie 2022, 19:14

Takie samo wrażenie jest, jak jedzie się od skrzyżowania z flagami. Natomiast co do wyglądu, to rażącą jest nieco ta żółć. W sumie aż ciekawe jak jaskrawe będą "kwadraty" na Miłej od tego samego dewelopera.
Jastrząb
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 373
Na forum od: 03 mar 2021, 12:47

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kielar » 04 sie 2022, 21:30

Moim zdaniem tez bez zoltego wygladalo by lepiej. czekam az zamontuja szklo na balkonach, wydaje mi sie, ze poprawi to ogolny odbior calosci
kielar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 11 maja 2015, 11:10

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradp » 04 sie 2022, 21:31

Pojechałem sprawdzić tą iluzje od strony mercedesa i od strony flag.
Potwierdzam, dość zaskakujący efekt.
Jednak efekt bezpośrednio na rondzie zanika, trzeba obserwować przed wjazden na rondo.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lekki » 08 sie 2022, 19:44

najgorszy kloc w Rzeszowie......
lekki
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 18 maja 2019, 11:48
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości