[ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 31 paź 2021, 19:19

Wiata rowerowa stoi ;)


Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek



Obrazek



Maleństwo otoczone rusztowaniami, wstawiają okna i drzwi balkonowe:



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Zbliżenie na okienka:


Obrazek



Obrazek



Obrazek


I maleństwo z ciut dalsza:


Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8582
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kielar » 31 paź 2021, 19:31

stare budownictwo wokół, ceny podobne do Drabinianki, gdzie jest bardziej zielono, podobna odległość do centrum, wydaje mi się, ze miasto rozwija się bardzo dobrze w tamtym kierunku, tj. Śródmieście, Nowe Miasto, Drabinianka, a ta inwestycja to już prawie wylotówka na Kraków
kielar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 11 maja 2015, 11:10

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 01 lis 2021, 1:54

Jeśli dobrze liczę 3 i pół kondygnacji do wiechy?


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8582
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 01 lis 2021, 8:50

kielar pisze:chyba znowu podnieśli ceny na swojej stronie. wg. mnie ta okolica jest kiepska, w ogóle tam nic nie ma, chcą tam ludzie mieszkać?:) (pomijać walory użytkowe budynku, ta inwestycja wg.mnie wyglada całkiem fajnie jak na rzeszowskie standardy)

Nie wiem czego ty oczekujesz? Że pod blokiem w przyziemiu bedzie centrum handlowe + szkoła + UM ? :?
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1371
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kielar » 01 lis 2021, 9:14

aż tak to nie:) chodzi mi o to ze za 8,5k lub niewiele więcej możesz kupić mieszkanie w podobnej odległości do centrum, chyba w lepszej okolicy, np. gdzieś nad Wisłokiem/żwirownia - lepszej wg. mnie i do życia i do wynajmu, tutaj jest blok otoczony ulica, a sama okolica się nie rozwija jakoś, nie rozbudowywuje - w otoczeniu jest stare budownictwo to i cena m2 dla całej okolicy wydaje się ze jest i będzie mniejsza niż np. na Drabiniance, gdzie teoretycznie jest bardzie zielono i ładniejsze sąsiedztwo. jeśli popatrzeć na sprzedaż Bryksy to już sprzedali jakieś 100 mieszkań, czyli sprzedaje im się dobrze. możesz czegoś nie rozumiem:)
Ostatnio zmieniony 01 lis 2021, 9:18 przez kielar, łącznie zmieniany 2 razy
kielar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 11 maja 2015, 11:10

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lordfisher » 01 lis 2021, 9:16

taka sama lokalizacja jak wszystkie inne. Praktycznie pod domem Nowy Świat i Lidl. Do parku kawałem dalej. Na tym atrakcje się kończą bo w Rzeszowie nie ma lodowiska, aquaparku i co tam jeszcze mogłoby być. Na rynek odległość taka sama jak z Drabinianki ale jednak dojedziesz szybciej bo nie stoisz na Kwiatkowskiego.
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 347
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 01 lis 2021, 14:50

Mieszkałem jakiś czas w sąsiedztwie Krakovskiej i było to najlepsza pod względem tak zwanego "życia" lokalizacja w Rzeszowie. Wystarczy zobaczyć co jest dosłownie w promieniu 500 m, standardowa odległość "z buta". Zresztą nie będę się powtarzał po przedmówcach.

Dojazd do centrum Krakowską jest też zdecydowanie przyjemniejszy niż z przytoczonej Drabinianki. No i wybaczcie, ale podobna odległość to jest z Tarasów nad Zalewem (ok. 2,6 km), bo przecież Strażacka i okolice to dodatkowe 1,5 km.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 01 lis 2021, 17:43

Wiele osób uważa, że "dobra lokalizacja" to koniecznie "blisko rynku". Zazwyczaj jest dokładnie odwrotnie. Praca, szkoły, przedszkola, lepsze sklepy, rozrywka - to wszystko jest poza rynkiem. Jakość codziennego życia nie wynika (zazwyczaj :>) z tego jak blisko mam do knajp.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PzD91 » 02 lis 2021, 13:55

kielar pisze:chyba znowu podnieśli ceny na swojej stronie. wg. mnie ta okolica jest kiepska, w ogóle tam nic nie ma, chcą tam ludzie mieszkać?:) (pomijać walory użytkowe budynku, ta inwestycja wg.mnie wyglada całkiem fajnie jak na rzeszowskie standardy)

lol, vis a vis galeria handlowa (w której jest nawet UM), 500 metrów lidl, biedronka, stacja paliw jeszcze bliżej, usług różnych od groma, 700 metrów WSIZ, 2,5 km do rynku, nie wspominając o szkołach, przedszkolu itd. Faktycznie nic nie ma.

kielar pisze:aż tak to nie:) chodzi mi o to ze za 8,5k lub niewiele więcej możesz kupić mieszkanie w podobnej odległości do centrum, chyba w lepszej okolicy, np. gdzieś nad Wisłokiem/żwirownia - lepszej wg. mnie i do życia i do wynajmu, tutaj jest blok otoczony ulica, a sama okolica się nie rozwija jakoś, nie rozbudowywuje - w otoczeniu jest stare budownictwo to i cena m2 dla całej okolicy wydaje się ze jest i będzie mniejsza niż np. na Drabiniance, gdzie teoretycznie jest bardzie zielono i ładniejsze sąsiedztwo. jeśli popatrzeć na sprzedaż Bryksy to już sprzedali jakieś 100 mieszkań, czyli sprzedaje im się dobrze. możesz czegoś nie rozumiem:)

Przecież Drabinianka nie umywa się do tej lokalizacji nawet. Drabinianka charakteryzuje się chaotyczną zabudowy od drewnianych stodół po wieżowce, szafy (nova graniczna) bez potrzebnej infrastruktury. Cała ul.Strażacka wygląda jak pijany sen urbanisty. Dodatkowo planowane tam są kolejne inwestycje i to o charakterze publicznym jak Sąd czy lodowisko. A wszystko "wisi" na jednej uliczce Kwiatkowskiego.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2021, 14:02 przez PzD91, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1593
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kielar » 02 lis 2021, 16:35

ta wspomniana przez Ciebie szafa (nova graniczna) sprzedaje się na pniu..blisko do URz, Politechniki, ścieżki nad Wisłokiem, lisia góra, przedszkola, szkole etc. Krakovska tez klocek i to położony w otoczeniu starych szaf...dla mnie z lokalizacja jest dokładnie odwrotnie, co mogłoby potwierdzać, ceny mieszkań w okolicy nowej granicznej ( choćby tarasy nad zalewem, grabskiego 7, wooden house) które są średnio wyższe niż na Krakowskiej- Południe. Krakovska pod tym względem w swoim rejonie jest mega wysoko cenowo.

a teraz jeszcze żartem - sam Bryksy zrobil biuro w bulwary park na Hetmaskiej , nie na krakowskiej-południe czy coś:)
kielar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 11 maja 2015, 11:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pisul i 82 gości