[ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 04 sie 2021, 15:56

Wczoraj zafociłem ja a dziś pojawiły się na stronie firmowej zdjęcia z drona:



Obrazek



Obrazek
źródło: https://bryksy.pl/inwestycja/krakovska/zdjecia



To będzie kawał pięknego budynku. Wizualizacje, zdjęcia nie oddają prawdziwej skali inwestycji. To jest po prostu ogromne! Ukończony cały będzie robił niesamowite wrażenie. Czegoś takiego właśnie brakowało od wjazdu od tej strony do Rzeszowa.
Cieszy dobra sprzedaż. Nim zawiśnie wiecha nie będą mieli już co sprzedawać ;)
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 05 sie 2021, 22:33

Ta budowa jest najlepszym przykładem tego jak to deweloperzy dają zarobić lokalnym przedsiębiorcom budowlanym.
Wszyscy, nawet projektanci są przyjezdni.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 06 sie 2021, 18:13

_On nie do końca to prawda jak fociłem inwestycje auta przy budowie na strzyżowskich i rzeszowskich blachach. Betonu też raczej gruszkami z Krakowa nie wożą :D

Tak dużych inwestycji nie wykańcza też jedna firma ale kilu podwykonawców. Nie wiem jak tu będzie ale np. Nasz Gaj tynkowało kilka firm i podobnie z płytkami na korytarzach było. Po oddaniu budynku też raczej nikt z właścicieli sprzętu AGD, mebli czy wyposażenia nie będzie dowoził z innego miasta. No może jednostki. W większości zyskają nasze rzeszowskie Agata Meble, Castoramy, Leroy Merliny... i nasze lokalne firmy zajmujące się wykończeniówką.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: wogx » 06 sie 2021, 18:47

.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2021, 20:17 przez wogx, łącznie zmieniany 1 raz
wogx
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 207
Na forum od: 21 lut 2016, 19:54

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 07 sie 2021, 9:24

Są firmy lokalne z Podkarpacia w których można się zaopatrywać jak Greinplast (Krasne), Multifarb (Rzeszów), Śnieżka (Brzeźnica k. Dębicy), Merkury Market (Krosno), Nowy Styl (Kronso, głównie wyposażenie biura) i Solbet (Kolbuszowa). Pewnie jest jeszcze wiele innych mniejszych firm, a te co wymieniłem mogą być częściowo wykupione przez mniejszych inwestorów z zagranicy ze względu, że są notowane na Giełdzie jak Śnieżka.
To skąd jest firma ma dopiero znaczenie czy zostawia coś więcej w regionie niż tylko wypłaty dla pracowników np. sponsoruje lokalne grupy sportowe i inne inicjatywy jak akcje charytatywne lub inwestuje w rozwój tworząc kolejne miejsca pracy. Może być lokalna firma, ale cały zysk idzie tylko do kieszeni jednej osoby, która wydaje go tylko na zagraniczne wakacje.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 709
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 07 sie 2021, 16:21

pisul pisze:_On nie do końca to prawda jak fociłem inwestycje auta przy budowie na strzyżowskich i rzeszowskich blachach. Betonu też raczej gruszkami z Krakowa nie wożą :D

Tak dużych inwestycji nie wykańcza też jedna firma ale kilu podwykonawców. Nie wiem jak tu będzie ale np. Nasz Gaj tynkowało kilka firm i podobnie z płytkami na korytarzach było. Po oddaniu budynku też raczej nikt z właścicieli sprzętu AGD, mebli czy wyposażenia nie będzie dowoził z innego miasta. No może jednostki. W większości zyskają nasze rzeszowskie Agata Meble, Castoramy, Leroy Merliny... i nasze lokalne firmy zajmujące się wykończeniówką.


pisul
Wiem co pisze, nie musisz się wygłupiać opowieściami o naszym rzeszowskim Leroy Merlin czy Castoramie jakby je założył nasz rodzimy Zenek spod Rzeszowa.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Komunard » 16 sie 2021, 21:28

Obrazek
Komunard
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 159
Na forum od: 17 sty 2019, 21:20

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 17 sie 2021, 9:26

9 czerwca kończyli parter. 16 sierpnia kończą 6 pietro. Tempo, którego inni mogą pozazdrościć.
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: A.Czarna666 » 17 sie 2021, 13:56

Jaskobrot pisze:9 czerwca kończyli parter. 16 sierpnia kończą 6 pietro. Tempo, którego inni mogą pozazdrościć.

Ale czy te kondygnacje są wykonane w 100%? Część ścian zewnętrznych chyba jest murowana. Konstrukcja chyba nie jest 100% lana z żelbetu.
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 17 sie 2021, 14:31

A na której budowie jest w 100% z żelbetu?
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości