[ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Konrad2023 » 16 sty 2024, 20:51

Nic Ci to nie da, przecież podpisałeś tylko umowę rezerwacyjną..
Konrad2023
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 06 cze 2023, 21:18

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mandi » 16 sty 2024, 21:37

Przez to że większość jest jak Ty to rzeczywiście może nam nic to nie dać…ale trudno, ja powalczę. Konsultowałam z prawnikiem, z deweloperami i mam przynajmniej 5 pomysłów jak to rozegrać.
mandi
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 15 sty 2024, 12:49

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariuszkaktus » 16 sty 2024, 22:56

Według mnie też to nie było zagranie ot tak, ze niby generalny wykonawca nie spiął się z budżetem i trzeba było negocjować. Ja podpisałem tą kolejną umowę do końca stycznia i później czy w międzyczasie ma być ustalany termin kiedy będzie spotkanie u notariusza....przynajmniej tak twierdzi Pani Sylwia z biura.
Znając to co się robi to cokolwiek w tej kwestii będzie w marcu a nie jak się gdybie, że gdzieś w połowie lutego.
Mariuszkaktus
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 15 wrz 2023, 10:22

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Fifka » 17 sty 2024, 11:33

Jeżeli w umowie rezerwacyjnej nie było zapisu o utrzymaniu ceny to nie będzie łatwo cokolwiek wyegzekwować. Przesadzają jak za ten budynek w tym miejscu i jeszcze jest to prosta bryła jak bloki lat 80/90'.
Fifka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 15 sie 2023, 10:09

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 17 sty 2024, 12:10

Umowy z gwarancją ceny nawet są podważone u innych deweloperów, można walczyć ale to 2-3 lata walki w sądzie bez gwarancji sukcesu
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kielar » 17 sty 2024, 13:33

Fifka pisze:Jeżeli w umowie rezerwacyjnej nie było zapisu o utrzymaniu ceny to nie będzie łatwo cokolwiek wyegzekwować. Przesadzają jak za ten budynek w tym miejscu i jeszcze jest to prosta bryła jak bloki lat 80/90'.


bryla jest calkiem spoko, wykonczenie 1 etapu wg. mnie na plus, jesli chodzi o jakosc..a sama zagrywka dewelopera z podnoszeniem cen mocno niefajna. Ogólnie ceny mieszkan w gore, ciekawe czy to juz jest sufit
kielar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 11 maja 2015, 11:10

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Hieronim_Berbelek » 17 sty 2024, 14:36

Ceny spadna dopiero za 10 lat, jak się wszyscy ludzie wyprztykają na kredyty 2% i 0% i spadnie ludność polski o 1mln, narazie politycy i inni macherzy muszą zwiększyć ceny mieszkań do maksimum, sprzedać na górce i przelać kasę w nieruchomości za granicą lub na giełde, lub w inne biznesy. Czy w Polsce fundusze mieszkaniowe inwestują lawinowo w nieruchomości??? Chyba nie, jaki fundusz mieszkaniowy przyszedł kupił teren i wybydował cały blok mieszkań tylko na wynajem. W Szwecji, Niemczech, w UK, Szwajcari takie rzeczy się działy, jak był boom. Narazie wszyscy liczą ne emigrantów, ale kraje oscienne za wyjątkiem Ukrainy są proporcjonalnie nie aż tak biedne aby jechać do Polski . My morzemy eksportować nowych mieszkańców tylko z Afryki, gdzie kanalizacja i asfalt na drodze to szczyt marzeń.

"W Polsce jest ok. 1,1 mln mieszkań oferowanych na wynajem przez osoby prywatnej, Najem profesjonalny stanowi obecnie raptem ok. 1 proc. całego rynku, ale do końca obecnej dekady ten segment może liczyć ponad 100 tys. lokali"

https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/co ... sci,307175
Hieronim_Berbelek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 96
Na forum od: 25 gru 2023, 21:51

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sellin » 17 sty 2024, 20:56

mandi pisze:Przez to że większość jest jak Ty to rzeczywiście może nam nic to nie dać…ale trudno, ja powalczę. Konsultowałam z prawnikiem, z deweloperami i mam przynajmniej 5 pomysłów jak to rozegrać.


Nic Ci to nie da. Podpisana była umowa rezerwacyjna na określony czas. Jedynie co to negocjacja ceny..
Sellin
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 17 sty 2024, 20:45

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariuszkaktus » 17 sty 2024, 22:59

Zobaczymy po 31 stycznia gdy skończy się termin kolejnego aneksu do umowy.
Mariuszkaktus
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 15 wrz 2023, 10:22

Re: [ul.Krakowska] Osiedle Krakovska 2x55m (Bryksy)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: carol92 » 18 sty 2024, 5:14

My juz podpisalismy umowe u notariusza kilka dni temu. Zaakceptowalismy nowa wyzsza cene chodz gdybysmy pol roku temu wiedzieli ze tak to bedzie wygladac to kupilibysmy cos innego..
carol92
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 05 lis 2020, 4:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości