[ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hania » 15 lut 2022, 19:34

Zarezerwowałam wstępnie mieszkanie w budynku C i mam pytanie do osób, które kupiły mieszkania w budynkach A i B na najwyższym piętrze z tarasem. Czy warto kupić takie mieszkanie? Jak wygląda taras? Czy wykończenie go wymaga dużych nakładów finansowych? Czy mieszkanie nie jest zimne? Czy słychać pracującą kotłownię? Opiszcie wasze wrażenia i jeśli to możliwe to zamieście proszę zdjęcia tarasu.

Korekta: Cały czas myślałam że trzeci budowany budynek to będzie C, ale okazało się że to będzie E :D
Ostatnio zmieniony 07 mar 2022, 10:00 przez hania, łącznie zmieniany 2 razy
hania
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 15 lut 2022, 19:24

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomek1711 » 16 lut 2022, 15:15

A jak cenowo za metr w budynku C to wygląda?
tomek1711
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 06 wrz 2021, 13:53

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hania » 16 lut 2022, 18:49

8200 zł/m2 za małe mieszkanie 33 m2 z tarasem na północny wschód. Mieszkania z tarasami na południe/zachód podobno 8500 zł/m2. Nie wiem jaka cena na innych piętrach. Cena dosyć spora i cały czas mam wątpliwości.
hania
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 15 lut 2022, 19:24

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ekotoper » 17 lut 2022, 0:41

Z informacji akie uzyskałem w biurze sprzedaży to na pozostałych kondygnacjach cena jest od 6900 zł/m2 i w cenie są już komórki lokatorskie, wiec mega na plus przy dzisiejszych cenach w rzeszowie. Mieszkania na najwyższych kondygnacjach sa zawsze droższe a na dodatek mały metraż to już wogóle. Na architektow w tej nowej inwestycji za takie male chcą 9000 zł za metr wiec jak Cie nie stać na 8500 i duży taras to można kupić taniej na niższej kondygnacji. Coś za coś. Cena i tak całkiem niezła jak na dzisiejsze czasy.
ekotoper
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 02 lip 2017, 12:26

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomek1711 » 17 lut 2022, 1:10

No patrząc na ceny po innych miejscach w Rzeszowie to na tym osiedlu, stosunek ceny do metrażu wychodzi naprawdę nieźle. Zwłaszcza na niższych kondygnacjach. W moim przypadku pamiętam, że między 5 albo 6 piętrem (już nie pamiętam, jakie miałem wstępnie zarezerwowane), a docelowym 3 piętrem było 5800 taniej, także dla mnie lepiej bo sam celowałem pomiędzy 2, a 4. No i te komórki, też na plus to prawda, zważywszy, że są inwestycje, gdzie trzeba obligatoryjnie wykupić komórkę, która jest chyba tylko po to, żeby zwiększyć cenę mieszkania, bo od kilku do kilkunastu tysięcy za parę metrów w piwnicy to masakra dla mnie.
Co do samych mieszkań to wydaje mi się, że układ mieszkań chyba jest lepszy na tej miłej budowanej przez Boz czy jakoś tak, z tym że jednak tam jest sporo drożej, ale też duże narożne balkony. W każdym razie byłem ciekawy różnicy między budynkiem B i C, no i tak jak sądziłem jest te około 20-25% drożej. W każdym razie, ja osobiście bym wolał parę metrów więcej dla siebie wewnątrz niż taras, na którym ani nie będę spał ani nie wiadomo ile czasu spędzał, no chyba że znowu zamkną naród i jedyna możliwość zaczerpnięcia spaceru czy świeżego powietrza to ten taras hehe ;)
Co do Architektów, wiem że był wątek cenowy (masakra), ale jakby się ktoś zastanawiał nad mieszkaniem w tej okolicy (na tej nowej inwestycji, czy czy którejś z pobliskich ulic z rynku wtórnego) to omijajcie to miejsce szerokim łukiem, mieszkałem tam jako student 5 lat (jak to osiedle w zasadzie powstawało) i było spoko, chociaż ostatnie 2 lata były cięższe bo więcej bloków to automatycznie więcej hołoty. Poziom jaki prezentują tam ludzie przychodzący w gości do lokatorów jak i sami lokatorzy, jest straszny. To co się dzieje na tym osiedlu jest rodem z jakichś patologii. Co prawda już tam nie mieszkam trochę czasu, ale na grupie fb jestem nadal i jak widzę co ludzie tam wrzucają to nie wierzę, że tak można. Także, ja osobiście bym to miejsce omijał, bo spokojnego życia tam się raczej nie zazna, a i wiadomo że tanio to tam nie jest, no chyba że ktoś chce pod wynajem, no to lokalizacja bardzo dobra, bo w zasadzie to jest studencie osiedle i problemu z wynajmem pokoju na pewno nie będzie, o ile nie wymyślą jakichś zdalnych zajęć.
tomek1711
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 06 wrz 2021, 13:53

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: A222 » 17 lut 2022, 12:15

Na Architektów cena to 8400 i 9200 za metraże poniżej 32 m bodajże. Do tej pory ogłaszali się i odpowiadali na maile, że komórka i miejsce w garażu podziemnym są obowiązkowe do zakupu.
A w tym miesiącu widzę ogłoszenia, że "jest możliwość zakupu miejsca i komórki". Czyżby nie sprzedawało się?
Poza tym ogłaszają się od zeszłego roku, przez rok nic tam nie zadziało się. Ziemia nieruszona, ogrodzili banerami i tak stoi rok.
W jednym ogłoszeniu dają info, że oddanie kluczy IV kwartał 2023, w innym że II kwartał 8-) hmm
A222
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 07 paź 2021, 6:58

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 06 mar 2022, 18:34

Prace przy przyziemiu, chyba zalali pierwszy strop w miejscu budynku patrząc po szalunkach?
Z poziomu ulicy nie widać. Może ktoś z mieszkańców wrzuci zdjęcie zrobione gdzieś z wyższych pięter?:



Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 17 kwie 2022, 13:15

Trzecie maleństwo ładnie rośnie ;)



Obrazek
Obrazek



Ciut z bliższa:




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 30 kwie 2022, 18:11

... i kolejne piętro przybyło:



Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 20 maja 2022, 18:30

... i kolejne piętro:



Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jimik i 23 gości