[ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 25 lip 2020, 18:44

Pierwszy budynek prace przy elewacji 50%:


Obrazek





Obrazek





Obrazek



Drugie maleństwo, betonowania płyty dennej i palowanie:



Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szaman » 27 lip 2020, 15:59

Po dłuższej przerwie zajrzałem na stronę AKRO i wydaje mi się że nieco przeprojektowali układ bloków... Miały być jakieś kaskadowce... A teraz nie widzię... No chyba że mi coś umknęło...
Załączniki
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg (255.83 KiB) Przeglądany 3070 razy
szaman
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 03 sty 2016, 17:53

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 30 lip 2020, 11:16

Taki punktowy układ jest chyba najbardziej przyjazny dla mieszkańców i najłatwiejszy w obsłudze. Daje też najlepszy dostęp do światła dla wszystkich mieszkań, niezależnie od strony. Patrząc na wizualizację, to i odległości pomiędzy blokami są OK.
Szkoda tylko, że większość przestrzeni między blokami zajmują drogi i parkingi. Osiedle wiele by zyskało, gdyby była to przestrzeń rekreacyjna. Widać to na przykładzie osiedla Nasz Gaj - jest tam dużo bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, co skutkuje tym, że osiedle tętni życiem. Parking nigdy nie da takiego efektu.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Qn90 » 30 lip 2020, 17:15

Cały plac, który jest częściowo zasłonięty przez napis "+ pakiet anty antysmogowy" jest przeznaczony właśnie na przestrzeń rekreacyjna.
Qn90
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 12 lut 2020, 22:27

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mela » 31 lip 2020, 15:31

Z tego , co zauważyłam żaden deweloper nie oferuje na osiedlu boiska (!), wyjątkiem jest Akro , który właśnie na Miła Park i Srebrnych Klonach takowe uwzględnił. Oprócz tego jest zaplanowany plac zabaw i przynajmniej na wizualizacjach, a mam nadzieję w przyszłości , zieleni jest wystarczająco. Z całym szacunkiem do osiedla Nasz Gaj, "takich frykasów " tam nie ma ! Po za tym relatywna ilość przestrzeni rekreacyjnej do ilości mieszkańców (na NG bloki są wyższe i jest ich więcej) jest też niestety mniejsza. Oczywiście bardzo fajna jest zawsze różnorodność upodobań i gustów (o nich się nie dyskutuje:-)), co sprawia, że świat ciekawszym jest...:-)
Mela
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 01 mar 2020, 20:37

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mela » 31 lip 2020, 15:31

Z tego , co zauważyłam żaden deweloper nie oferuje na osiedlu boiska (!), wyjątkiem jest Akro , który właśnie na Miła Park i Srebrnych Klonach takowe uwzględnił. Oprócz tego jest zaplanowany plac zabaw i przynajmniej na wizualizacjach, a mam nadzieję w przyszłości , zieleni jest wystarczająco. Z całym szacunkiem do osiedla Nasz Gaj, "takich frykasów " tam nie ma ! Po za tym relatywna ilość przestrzeni rekreacyjnej do ilości mieszkańców (na NG bloki są wyższe i jest ich więcej) jest też niestety mniejsza. Oczywiście bardzo fajna jest zawsze różnorodność upodobań i gustów (o nich się nie dyskutuje:-)), co sprawia, że świat ciekawszym jest...:-)
Mela
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 01 mar 2020, 20:37

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mikebo » 06 sie 2020, 10:40

Witam na pokładzie.Mieszkanie B24. Orientuje się ktoś gdzie dostać plany budynku z wymiarami pomieszczeń?
mikebo
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 06 sie 2020, 10:37

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KrzysztofFilc » 06 sie 2020, 11:03

mi się wydaje, że w biurze u dewelopera :roll:
KrzysztofFilc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 gru 2017, 14:10

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 07 sie 2020, 22:16

Od ostatniego focenia przybyła kolejna duża ocieplona ściana elewacji:


Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: koleta88 » 08 sie 2020, 11:19

Witam

Kupie kawalerkę w tym bloku A bez garazu jak ktos ssprzrdaje to proszę o odpowiedz.
koleta88
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2019, 15:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Duszek i 46 gości