[ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marcinho17 » 06 paź 2021, 13:21

Jeszcze tylko obwodnica południowa i jestem ukontentowany ;)
Marcinho17
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 02 gru 2020, 11:11

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomek1711 » 08 paź 2021, 13:10

Tak mi się nasunęło jeszcze odnośnie oddanego budynku A, wiadomo już coś na temat spółdzielni? Jaka, jakie będą orientacyjne koszty, jeśli chodzi o czynsz do spółdzielni? Przyznam, że jestem zielony w tej kwestii i nie wiem na jakiej to będzie działać zasadzie. Bo z tego co się orientowałem na początku, to w akro mi powiedzieli, że zależy jakie spółdzielnie się zgłoszą i tam jakąś drogą wybiorą, ale to było no trochę temu już. I jeszcze pytanie odnośnie parkingów podziemnych, orientuje się ktoś czy była w ogóle możliwość kupna miejsca parkingowego osobno niż z mieszkaniem? I drugie pytanie czy zmieniła się cena mieszkań jak i parkingów względem budynków A i B?
tomek1711
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 06 wrz 2021, 13:53

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marcinho17 » 08 paź 2021, 14:42

Co do spółdzielni to nie odpowiem bo czekam na budynek B.
Jeśli zaś chodzi o ceny to drugi etap był droższy na pewno w cenie za metr mieszkania.
Miejsce postojowe jest przypisane do mieszkania już w księdze wieczystej więc nie można go odsprzedać osobno. Podejrzewam, że jeśli by im nie zeszły wszystkie miejsca to na pewno były by szansa się dogadać i kupić drugie.
Marcinho17
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 02 gru 2020, 11:11

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomek1711 » 25 paź 2021, 9:48

Byłem się przejść po tym budynku A, windą przejechać itd. pierwsze wrażenie w środku - fajnie, ale im się dłużej szło i patrzyło to trochę niedociągnięć w malowaniu i wykończeniu niektórych elementów widać, ale na klatce się mieszkać nie będzie ;) W każdym razie, spotkałem akurat mężczyznę, który wchodził do mieszkania i zapytałem jak z jakością mieszkania no i facet mówił, że mocno przeciętnie, ma drugie mieszkanie na Lubelskiej i dużo lepszy poziom tynków, poziomów itd. On przede wszystkim narzekał na krzywy sufit i faktycznie, miał robione meble na wymiar i pokazał mi na przykładzie szafy (bo nie chciałem chodzić po mieszkaniu, tylko w przedpokoju stanąłem), jak duży spadek od korytarza w kierunku łazienki, na szerokości szafy (~1,2m) no to dobre 1,5-2 cm, nie wiem jak dalej bo na własne oczy nie widziałem. Druga sprawa no to porysowane okna i trzecia narzekał na brak gniazdek, z tego co zrozumiałem to tam na Lubelskiej miał już założone. W każdym razie, mówił że ciężkie rozmowy z nimi miał i też trochę niedomówień ze strony AKRO było i na etapie kupna i potem już odbioru, ale to akurat wiem też z własnego doświadczenia, że pod tym kątem średnio to wygląda. Na pewno z "plusów" było czuć wyraźnie na korytarzu ciepło, z któregoś z mieszkań, jak się przechodziło między piętrami, gdzie drzwi jeszcze zafoliowane, a takimi gdzie już coś się dzieje, no to różnica spora, ale to chyba wszędzie by tak było i może na siłę się plusów doszukuję.
tomek1711
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 06 wrz 2021, 13:53

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Wlasciciel » 26 paź 2021, 22:08

Witam, niestety potwierdzam że jakość wykonania mieszkań jest średnia, by nie powiedzieć że fatalna :( Bardzo dużo elementów jest porysowanych, ściany krzywe. Kontakt posprzedażowy z Akro pozostawia wiele do życzenia. Mało profesjonalne podejście. Jestem bardzo rozczarowany zakupem mieszkania w od tego dewelopera. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem mieszkania na Miłej, to przemyślcie to 3 razy i popytajcie osób, które już kupiły mieszkania. Ja odradzam :(
Wlasciciel
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 26 paź 2021, 22:04

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 paź 2021, 23:15

Przeważnie jednopostowcy = konkurencja której nie idzie sprzedaż :lol: ale ok' każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie.
Ale choć wrzuć z jedno zdjęcie tych "Bardzo dużo elementów jest porysowanych" bo mnie zaciekawiłeś. I ile uznajesz za "krzywiznę" która dyskwalifikuje zakup mieszkania -2?, 3?, 5mm?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Wlasciciel » 26 paź 2021, 23:26

Możecie mnie brać za konkurencję- myślę że warto po prostu przyjść do bloku A i samemu wyrobić sobie zdanie :) Pozdrawiam
Wlasciciel
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 26 paź 2021, 22:04

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marcinho17 » 27 paź 2021, 12:45

Byłem na klatce schodowej i faktycznie jak się dokładniej wpatrzymy to widać że nie jest to wykonanie jakiego można by oczekiwać. Natomiast chętnie bym zobaczył jakieś zdjęcia mieszkania z zaznaczonym wadami.
Na pewno będzie to ogromna wartość dla tematu, także podpinam się pod prośbę kolegi wyżej.
Marcinho17
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 02 gru 2020, 11:11

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomek1711 » 27 paź 2021, 13:09

No na to bym za bardzo nie liczył, bo moim zdaniem o istnieniu takiego forum jak to, wie bardzo mało osób, sam na nie trafiłem zupełnie przez przypadek, bo dalej bym nie wiedział. Może prędzej na jakiejś grupie na fb czy coś takiego. Jednakże sam bym bardzo chętnie właśnie zobaczył jakość wykończenia mieszkań z budynku A, może jest ktoś jeszcze na forum, to fajnie jakby się podzielił ;)
tomek1711
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 06 wrz 2021, 13:53

Re: [ul.Miła] Miła Park (AKRO)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mela » 30 paź 2021, 16:35

Też jestem nową właścicielką mieszkania w budynku A na ul. Miłej. Jak to możliwe, że na 5 posiadanych okien żadne z nich nie jest porysowane ? Gniazdka i włączniki też mam założone w mieszkaniu. Z lupą po klatce nie chodziłam, ale życzyłabym sobie, po tym co oglądałam w nowych inwestycjach na innych osiedlach, aby każde części wspólne wyglądały właśnie tak, jak w tym budynku. Zgadzam się tu więc z teorią Pisula i dodam, że nie jest to moje pierwsze nowe mieszkanie zakupione w ostatnich latach.
Ktoś wcześniej pytał o koszty czynszu, tu też było dla nas miłe zaskoczenie. Cena to 2,3zł/m2 (!) + 30 zł za garaż. Ja jak najbardziej POLECAM :D
Mela
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 01 mar 2020, 20:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 34 gości