[ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: A.Czarna666 » 26 maja 2022, 17:22

W lecie fajny chłód, ale w zimie też chłodniej. I przez cały rok stosunkowo mało światła. Nie mówię, że nie można lubić takich warunków, ale sądzę, że to jednak jest jeden z powodów gorszej sprzedaży tych mieszkań.
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 01 cze 2022, 11:43

a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Patryk M » 01 cze 2022, 12:10

Jakiego miejskiego ruchu "organem prasowym" jest GW-Rz?
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2498
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 02 cze 2022, 6:44

Ale kogoś tu piecze ten budynek, brak słów. Chyba kolegów z branży boli, że ktoś potrafi zbudować coś całkiem niezłego wizualnie i nie stawiać tego na miejskich terenach zielonych czy zaraz za oknem sąsiadom. Wszyscy co kupili tam mieszkanie znają doskonale lokalizacje oraz plusy i minusy tego miejsca. Przyroda nie lubi prozni i zaraz znajda się pewnie inni inwestorzy ktorzy coś będą chcieli budowac obok. To nie tereny gdzieś daleko w dziczy, a obszar małego miasta.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1372
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 02 cze 2022, 7:54

A to dobre. A odkąd niemiecki Onet jest "medium ogólnopolskim"? To polskojęzyczny niemiecki portal któremu nie w smak że Polska się świetnie rozwija i zaczyna stanowić konkurencje w każdej dziedzinie dla Niemiec.

Taka sama propaganda jak rosyjskojęzyczny Sputnik. Niedawno w podobnym stylu niemiecki Onet opisał plany budowy portu kontenerowego w Świnoujściu w stylu po co Polacy planują budowę jak podobny niemiecki port już działający nie wykorzystuje w pełni mocy przerobowych :evil:

Co do Osiedla Carpatia. Jeszcze w tym roku stawiają drugi wieżowiec B a potem pozostałe 7 budynków. Co nie jest niczym nadzwyczajnym w mieście które jako nieliczne rokrocznie zwiększa swoją liczebność i mieszkań potrzebuje. Ale pewnie o tym już w niemieckim Onecie nie napiszą? Ja na miejscu dewelopera pozwałbym Niemców za "patodeweloperke w Polsce". Ktoś powinien im wreszcie utrzeć nosa. Może nie wygrają ale o sprawie byłoby głośno a zawsze to reklama. A jakby mały lokalny deweloper wygrał z Ringier Axel Springer byłoby to niczym wygrana Dawida z Goliatem. A podstawa do pozwu jest. W artykule mowa o JEDNYM wieżowcu co jest zwykłym wprowadzeniem w błąd bo choćby a na stronie firmowej widać wizualizacje całego dużego osiedle składającego się z większej liczby budynków niż jeden. Jak będą musieli przeprosić wykupując czas antenowy w TVP albo płacąc na rzeszowski Caritas następnym razem bardziej się przygotują.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2022, 8:16 przez pisul, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8593
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Patryk M » 02 cze 2022, 8:14

Onet dał to na podstawie GW-Rz - dałem to kiedyś, co nie zmienia też mojej opinii o tych mediach:

Patryk M pisze:W centrum źle bo korki; nad Wisłokiem źle bo tereny zielone /znaczy krzaki na parę metrów na przykład na Podwisłoczu!/; przy żwirowni źle bo degradacja środowiska, zwłaszcza dzikich wysypisk śmieci z wersalkami i oponami na czele; na peryferiach wygląda abstrakcyjnie...to gdzie budować!?! :lol:

Inwestycja wygląda abstrakcyjnie: 17 pięter w szczerym polu. "Dla tych, którzy chcą szybko wyjechać z miasta"

https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,3 ... opera.html
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2498
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 02 cze 2022, 9:31

Ja tylko wklejam co znalazłem, ale jak dla mnie to przedruk bez zastanowienia.

Jak budowano pierwsze bloki na bł. Karoliny to też powstawały w szczerym polu, a teraz? kilka jak nie kilkanaście ludzi żyje na tym osiedlu i jest ono jednym z najpopularniejszych osiedli w mieście.

Carpatia zapowiada się ładnie i wizualnie na pewno będzie ciekawą wizytówką dla aut tranzytowych jadących na południe, ale wszystko wymaga czasu.
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 04 cze 2022, 15:10

pisul pisze:A to dobre. A odkąd niemiecki Onet jest "medium ogólnopolskim"? To polskojęzyczny niemiecki portal któremu nie w smak że Polska się świetnie rozwija i zaczyna stanowić konkurencje w każdej dziedzinie dla Niemiec.

Taka sama propaganda jak rosyjskojęzyczny Sputnik. Niedawno w podobnym stylu niemiecki Onet opisał plany budowy portu kontenerowego w Świnoujściu w stylu po co Polacy planują budowę jak podobny niemiecki port już działający nie wykorzystuje w pełni mocy przerobowych :evil:

Co do Osiedla Carpatia. Jeszcze w tym roku stawiają drugi wieżowiec B a potem pozostałe 7 budynków. Co nie jest niczym nadzwyczajnym w mieście które jako nieliczne rokrocznie zwiększa swoją liczebność i mieszkań potrzebuje. Ale pewnie o tym już w niemieckim Onecie nie napiszą? Ja na miejscu dewelopera pozwałbym Niemców za "patodeweloperke w Polsce". Ktoś powinien im wreszcie utrzeć nosa. Może nie wygrają ale o sprawie byłoby głośno a zawsze to reklama. A jakby mały lokalny deweloper wygrał z Ringier Axel Springer byłoby to niczym wygrana Dawida z Goliatem. A podstawa do pozwu jest. W artykule mowa o JEDNYM wieżowcu co jest zwykłym wprowadzeniem w błąd bo choćby a na stronie firmowej widać wizualizacje całego dużego osiedle składającego się z większej liczby budynków niż jeden. Jak będą musieli przeprosić wykupując czas antenowy w TVP albo płacąc na rzeszowski Caritas następnym razem bardziej się przygotują.

Co za pisowskie szczucie?
Onet jest jak najbardziej polskim medium, a że jego głównym udziałowcem jest międzynarodowe (niemiecko-szwajcarsko-amerykańskie) konsorcjum, nie ma tu nic do rzeczy. Polska jest taką konkurencją dla Niemiec jak Albania dla Włoch, poza tym międzynarodowe korporacje dbają o swoje własne interesy i zyski, a nie jakieś tam urojone rywalizacje międzypaństwowe. Siedemnastopiętrowy wieżowiec w szczerym polu jest przykładem patodeweloperki. Jeszcze żadnego innego bloku obok nie zaczęli, więc plany planami, ale póki co to obiekt kpin, a za kpiny nikt nie będzie przepraszał, nawet w Kaczystanie jeszcze są one dozwolone.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 04 cze 2022, 20:06

Niestety to forum o jednym poglądzie innego nie wolno mieć
Szkoda że to forum nawet do pięt nie dorasta swojemu poprzednikowi.

A teksty że taka prasa czy inna jest w tym czy innym nastawieniu i "zabarwieniu" politycznym, tylko ośmiesza i tak to forum.
Pisul idz z takimi tekstami na FPW i tam nawracaj :lol:
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2334
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul.9 Dywizji Piechoty] Osiedle Carpatia(2x55m,7x15m)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: A222 » 04 cze 2022, 23:41

Lamenty.
A mnie się podoba, że na razie nie ma drugiego bloku, będę mieć ładny widok dłużej. Wokół piękna dzika roślinność, a kilka pól obsianych, to i pewnie kombajn pojawi się na polu ;)
Ogólnie działają coś powoli obok, więc prędzej czy później A2 powstanie.
Myślę, że większość ludzi, którzy kupili tu mieszkania, liczyło się z lokalizacją. I tak, nie ma obok szkoły lekarza kościoła galerii czy czego tam jeszcze. W niczym mi to nie przeszkadza. Za to tydzień temu dojrzałam tam kląskawkę (taki ptak) :D
A222
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 07 paź 2021, 6:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 72 gości