[ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: CRVV » 24 kwie 2024, 9:00

krolik pisze:
konradp pisze:
krolik pisze:nie ma drog, nie ma obwodnic, nie ma nawet miejsc parkingowych


ja gdybym mial dojezdzac do pracy ( jasionka ) komunikacja miejska to dojezdzalbym jakies 3 godziny hahahahha wiec prosze mi nie opowiadac głupot ze istnieje tu jakas komunikacja.
Tak wiec dojedzam autem .. i 99% ludzi z mojej pracy rowniez jest zmuszona dojezdzac autem( a wielu z nas chcialoby z checią dojezdzac komunikacja ) lecz innej alternatywy niz dojazd autem w kkorkach nie mamy . ( kolejka to smiech na sali, nawet mi sie nie chce tlumaczyc dlaczego ( kto pracuje w jasionce ten doskonle wie )
a autobusy albo nie jezdza wcale, albo jeden na odpierdol i czas ktory musialbym poswiecic na dojazd takim pseudo transportem zajalby mi jakies 3 godziny :) to ja podziekuje za takie udogodnienie.

ja dojeżdżam z Nowego Miasta (spod Castodramy) do Jasionki na zmiany i schodzi mi ok 40 min rano i wieczorem, powrót 55-70 minut po południu 14-16 (w zależności od słynnych rzeszowskich korków). Autobusy jeżdżą co ok. 30 minut rano/ po południu/wieczorem. Czasami korzystam z pociągu, a zatem nie jest tak źle jak mówisz. Korki oprócz niewydolności układu drogowego są powodem dramatycznie niskiego poziomu umiejętności jazdy kierowców w Rzeszowie. A w sprawie budownictwa to chyba powinniśmy więcej wymagać od developreów jakiś offsetów, skoro mają kilkudziesięciprocentowe marże na inwestycjach niech władze miasta wymagają w zamian wybudowania drogi, jakiegoś parku, ścieżek rowerowych czy placu zabaw, a przede wszystkim sensownego planowania, a nie że rośnie blok na bloku a w koło nie ma się gdzie ruszyć.
CRVV
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 16 maja 2015, 9:52

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 24 kwie 2024, 12:12

Mieszkam na Rejtana i widze jak jezdza kierowcy. Na jednych swiatlach czasami przejedzie 5...7 samochodow. Nie ma szans na to aby korkow nie bylo. Polowa kierowcow zamiast ruszac zaczyna poszukiwac 1 biegu. Dac im 10 pasow to tez spowoduja korki. Brytyjscy specjalisci od organizacji ruchu drogowego stwierdzili, ze korki generuja glownie kierowcy - idioci. W Rzeszowie sie to pokrywa z prawda.
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1522
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 25 kwie 2024, 7:03

Wracamy do tematu, tematy transportowe są gdzie indziej.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2164
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: CRVV » 25 kwie 2024, 10:53

jak to @pisul mówi maleństwo. Widok spod Castoramy, to już będzie ostatnia kondygnacja?
Załączniki
P40425-095502.jpg
P40425-095502.jpg (2.85 MiB) Przeglądany 1216 razy
CRVV
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 16 maja 2015, 9:52

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 25 kwie 2024, 18:35

Z innego ujęcia druty zbrojenia wystają poza poziom stropu. Może będzie jeszcze jedno?

Może zrobili jak Apklan z Olszynkami i po zmianach pozwolenia pojawi się dodatkowe 4-5 pięter? ;)
Nie miałbym nic przeciwko:


Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: arek898 » 25 kwie 2024, 23:04

Pisul a to nie są startery do szachtów?
arek898
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 307
Na forum od: 03 lut 2022, 17:00

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 25 kwie 2024, 23:26

Może być tak jak piszesz. Możliwe że to ostatnia kondygnacja a te zbrojenia to tylko będą szachty.
Szybko budują. Za chwilę będzie wszystko wiadome. Albo kolejna pełna kondygnacja albo mamy kolejną Wiechę w panoramie Rzeszowa ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Patryk M » 26 kwie 2024, 15:22

Spod Castoramy - jedna miejscówka i dwa światy...

ngng.jpg
ngng.jpg (330.99 KiB) Przeglądany 895 razy
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2506
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 29 kwie 2024, 16:32

Przedmówcy mieli racje. Widać po zbrojeniu że nie będzie pełnego piętra. Metrowa, może półtora metrowa ścianka kolankowa, szachty i Wiecha:



Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 01 maja 2024, 17:49

Widok na postępy prac przy elewacji, montażu barierek i ścianek działkowych na balkonach od strony sklepu meblowego:



Obrazek





Obrazek





Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 117 gości