[ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomimiot » 26 lut 2020, 14:46

Na geoportalu pojawił się zarys inwestycji co pewnie oznacza, że za niedługo ruszą z budową.
Załączniki
Screenshot 2020-02-26 at 13.44.58.png
Screenshot 2020-02-26 at 13.44.58.png (327.43 KiB) Przeglądany 4937 razy
tomimiot
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 05 wrz 2018, 10:23

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 26 lut 2020, 18:48

O ile miejsc parkingowych :lol:
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 lut 2020, 21:27

A co z resztą? Te 3 budynki dochodzą do tej dróżki biegnącej przez środek.
Ale wykarczowali dużo więcej.
Czy może myślą już o kolejnym etapie?



Obrazek



Obrazek
fot.Tomczasty



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8582
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gallus » 19 mar 2020, 20:29

Chciałbym zpytać jakiegoś ''proroka'' na forum czego można się spodziewać z budową w najbliższym czasie?
Koronawirus chyba nie wpłynie dobrze na deweloperkę jak wszyscy pochowają się po domach.
Jak nie dokupywanie kolejnych działek przez ponad rok to koronawirus, sh.t!
Gallus
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 29 sie 2019, 16:37

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 19 mar 2020, 20:40

O konkrety najlepiej u źródła pytać. Ale ten deweloper ma na ukończeniu swoje trzy inwestycje Skyres L4, Tarasy nad Zalewem, Paderewskiego Park i pewnie niedługo przerzucą ludzi i tu ruszą?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8582
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gallus » 21 mar 2020, 12:07

Rozumiem że pytanie u źródła to taka forma wyrafinowanego żartu.
Może wyjaśnię co mam na myśli.

- Przychodzę do biura Developresu i pytam, ma Pani może informację kiedy rozpocznie się budowa osiedla Nova Graniczna?
- A kiedy chciałby Pan aby się rozpoczęła?
- No to może kwiecień 2020.
- Tak tak dokladnie rozpoczniemy w kwietniu.

Oczywiście powyższy dialog został przezemnie wymyślony aby przedstawić mechanizm, że w takich miejscach usłyszymy to co chcielibyśmy usłyszeć.

Termin rozpoczęcia budowy został przesunięty już dwa razy.
Gallus
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 29 sie 2019, 16:37

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 25 mar 2020, 16:22

Witam, Panowie moze macie wieksze łby do tego niz ja w czasie tej gownianej pandemii. Mianowicie mam rezerwacje na nowej granicznej... i zastanawiam sie co robic, nie jestem ekspertem ekonomi ani znawca branzy budowlanej. Ale mysle ze w zaistniałej sytuacji nawet kretyn sie domysla ze idzie totalny kryzys i zalamanie gospodarcze... co niektore opinie na portalach finansowych mowia nawet o 20 % recesji.... co za tym idzie musi nastapic kracch rowniez w budownictwie... stad moje rozmyslanie czy ma sens pchac sie w mieszkanie 60Mkw za 380 000 tys gdzie jutra nie zna nikt ? Jak myslicie o ile moga spasc ceny mieszkan za pol, roku, rok... bo osobiscie uwazam ze w ciagu roku ceny moga spasc nawet o 30-40%... jesli jestem w błedzie to napiszcie co o tym myslicie i co prognozujecie... oczywiscie jesli macie o tym pojecie, bo jesli nie macie pojecia a jedynie cos wam sie wydaje to darujcie sobie docinki. Pozdrawiam i czekam na jakies info
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: katana » 25 mar 2020, 17:14

Witam, Panowie moze macie wieksze łby do tego niz ja w czasie tej gownianej pandemii. Mianowicie mam rezerwacje na nowej granicznej... i zastanawiam sie co robic, nie jestem ekspertem ekonomi ani znawca branzy budowlanej. Ale mysle ze w zaistniałej sytuacji nawet kretyn sie domysla ze idzie totalny kryzys i zalamanie gospodarcze... co niektore opinie na portalach finansowych mowia nawet o 20 % recesji.... co za tym idzie musi nastapic kracch rowniez w budownictwie... stad moje rozmyslanie czy ma sens pchac sie w mieszkanie 60Mkw za 380 000 tys gdzie jutra nie zna nikt ? Jak myslicie o ile moga spasc ceny mieszkan za pol, roku, rok... bo osobiscie uwazam ze w ciagu roku ceny moga spasc nawet o 30-40%... jesli jestem w błedzie to napiszcie co o tym myslicie i co prognozujecie... oczywiscie jesli macie o tym pojecie, bo jesli nie macie pojecia a jedynie cos wam sie wydaje to darujcie sobie docinki. Pozdrawiam i czekam na jakies info


Sam sobie odpowiedziałeś, a jedynie czego szukasz to potwierdzenie słuszności swoich przekonań. Nie wyobrażam sobie gorszego momentu na kupno mieszkania niż teraz. Osobiście bym zrezygnował. Podczas kryzysu trzeba mieć gotówkę, nie kredyty na mieszkania kupione w szczycie. Zwłaszcza, że nie kupujesz mieszkania tylko obietnice (dziura w ziemi, a nawet nie!!). Pamiętaj, że to tylko Twoja decyzja i nikt jej za Ciebie nie podejmie.

Ps. Mieszkania tak szybko jak giełda nie zleci, stawiam że obniżki zaczną pojawiać się za 6-12 miesięcy i potrwają 24-36 miesiące.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2020, 17:25 przez katana, łącznie zmieniany 3 razy
katana
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 28 lut 2020, 16:02

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 25 mar 2020, 17:20

W obecnej sytuacji ciężko nakreślić przyszłość, mówienie co będzie za miesiąc, 3 czy 6 to jasnowidztwo.

Osobiście nie wierze w obniżki rzędu 30-40%. Deweloperzy po prostu wstrzymają nowe inwestycji, to co jest w trakcie budowy w dużej części jest sprzedane a reszta będzie stała powoli się sprzedawała. Więksi deweloperzy sobie poradzą bez problemu, gorzej z tymi mniejszymi.

Najważniejsze, żeby wszystko wróciło do normy jak najszybciej i ludzie nie potracili pracy.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2955
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kognakus » 27 mar 2020, 16:30

Przypominam o dyskusjach na temat koronowirusa, gospodarki i sensowności danych inwestycji mamy temat
https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=1205
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 77 gości