[ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 12 gru 2019, 20:19

mam zarezerwowane mieszkanie na novej granicznej. dokładnie 2 tygodnie temu dzwoniłem do działu sprzedazy i pytałem skad te przesuniecia.. dostałem info ze czekaja juz na ostatnie pozwolenia.. ale ze budowa podobno nie jest ani w 1 % zagrozona i ma ruszyc zaraz na poczatki 2020 roku ( styczen ) natomiast podpisywanie umów deweloperskich moze sie zaczac jeszcze w ostatnim tygodniu grudnia lub zaraz na poczatku stycznia. Mam nadzieje ze to bedzie ostateczny termin przesuniecia startu budowy... bo pierwotnie miała ona ruszyc na przełomie lipca/sierpnia 2019
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 143
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gaya » 13 gru 2019, 18:31

A ludzie mają już od roku rezerwacje
Gaya
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 59
Na forum od: 16 sie 2019, 16:28

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 23 gru 2019, 21:04

o takie info dostałem od developresu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o przesunięciu terminu rozpoczęcia realizacji umów deweloperskich sprzedaży mieszkań w budynkach G1, G2, G3 na Osiedlu Nova Graniczna w Rzeszowie.

Z uwagi na przedłużające się procedury administracyjne, które są niezależne od nas, obecnie zakładamy, że rozpoczęcie budowy i realizacja umów deweloperskich odbędzie się w pierwszym kwartale 2020 roku. W związku z powyższym przesunie się również termin odbioru mieszkań na pierwszy kwartał 2022 roku. Za niedogodności związane z przedłużającym się oczekiwaniem bardzo Państwa przepraszamy.

Osoby, które będą chciały odstąpić od umów rezerwacyjnych zapraszamy do biura sprzedaży celem rozwiązania umowy i zwrotu wpłaconych środków.

Osoby, które podtrzymują chęć zakupu mieszkań na Osiedlu Nova Graniczna w Rzeszowie prosimy o niedokonywanie żadnych dodatkowych wpłat za mieszkania. Pierwsze transze za lokale będą Państwo realizować po umowach deweloperskich. Informacja o możliwości wyboru miejsc postojowych i komórek lokatorskich zostanie Państwu wysyłana drogą e-mailową na przełomie: styczeń/luty 2020 roku.

Jeśli zależy Państwu na atrakcyjnym cenowo mieszkaniu z szybszym terminem odbioru, zapraszamy do zapoznania się z obecnie realizowaną inwestycją na Osiedlu Paderewskiego Park (termin realizacji – wrzesień 2021 ro
k).
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 143
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 23 gru 2019, 22:32

Chyba jakieś zmiany będą?

Rok temu uporządkowali sobie teren. I była to działka zaznaczona na żółto(do drogi dzielącej ogródki działkowe).
W tamtym tygodniu zaczęli porządkować kolejne działki. Teraz ogrodzone są ogródki działkowe aż do Powstańców Warszawy. Wygląda że będzie jedna wielka zaznaczona na niebiesko? Ekstra by było gdyby wjazd na osiedle zrobili z główne ulicy a nie tej osiedlowej. Ale na potwierdzenie trzeba poczekać aż na Geoportalu pojawi się zarys planowanych budynków i dróg dojazdowych. Bo mogę się po prostu mylić.


Obrazek



W każdym razie ludzie pracują i rębak ciągnikowy czyści teren z krzaków i drzew:



Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 24 gru 2019, 8:49

Do kogo należy ta działka przy drodze, poza czerwonymi konturami?
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 10 sty 2020, 17:02

Taka ciekawostka dzisiaj :


Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Dewelopres Sp. z o.o. [...],w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami wraz z garażami podziemnymi, wraz z zagospodarowaniem terenu, w tym: zjazdami, układem dróg wewnętrznych, miejscami postojowymi, ciągami komunikacji pieszej, budową i przebudową infrastruktury technicznej na działkach nr: 3, 4/1, 4/2, 5/1 i 5/2 obręb 210 Rzeszów – Biała przy ulicy Granicznej w Rzeszowie.

http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komun ... -2020.html


Działki o których mowa :
Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gaya » 10 sty 2020, 21:08

Czyli chcą przejąć wszystko? Może z stąd to opóźnienieznienie na granicznej.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2020, 13:03 przez Gaya, łącznie zmieniany 1 raz
Gaya
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 59
Na forum od: 16 sie 2019, 16:28

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 13 sty 2020, 10:56

Dobrze by było, gdyby mieli do dyspozycji całą działkę o regularnych kształtach. Wówczas byłaby większa szansa na sensowne zagospodarowanie. Jeśli zostanie tak jak jest, mam obawy o "kreatywne" pomysły wykorzystania owego narożnika w północno-wschodniej części działki. :roll:
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DyrektorBudowlany » 13 sty 2020, 11:11

a ja bym chciał, żeby te bloki powstały ale w innej formie - ładniejszej :D Teraz wyglądają jak te z nowego miasta
DyrektorBudowlany
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 29 lip 2019, 19:43

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 25 sty 2020, 17:18

Wczoraj widziałem jak koparkami rozwalają te domki i czyszczą teren pod budowę. Ale mają fajną odstresowującą pracę.
Kończą Skyres L4, może na wiosnę tu przerzucą swoich ludzi i tu ruszy?



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości