Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 28 paź 2020, 23:14

Bo na tym forum szkoda pisać i marnować czas. Tutaj rządzi pisul, może wszystko pisać i ma wszystkich w nosie. Po co się wypowiadać jak moje zdanie nie ma dla nikogo znaczenia, jest jedna prawda którą głosi pisul i koniec kropka, pytanie retoryczne: czy pisul skrytykowal kiedykolwiek hartbex? Apklan? Developres? Lub innego dewelopera? To forum już się wyczerpało przez niejakiego Pana pisula. Pozdrawiam
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 29 paź 2020, 10:09

Bartku każdy głos na forum jest ważny. Różni ludzie mają w różnych sprawach różne zdania. Czy nie o to chodzi w forum? Ktoś ma bardziej krytyczne a ja po prostu wiem jak Rzeszów jeszcze nie tak dawno wyglądał jakie było bezrobocie i po prostu cieszę się z nowych inwestycji?
Rozumiem że moje zdanie, mój punkt widzenia powinien być mi zabroniony?


Co do tych 2 nowych inwestycji w Rzeszowie 2 deweloperów tak głosowano:


Za zmianą działek pod 120m wieżowiec Apklanu:
... Ostatecznie za uchwałą głosowało 16 radnych, wstrzymało się siedmiu (Andrzej Dec, Jolanta Kaźmierczak, Marcin Deręgowski i Wiesław Ziemiński z PO, Waldemar Szumny, Danuta Solarz i Grażyna Szarama z PiS), przeciw byli dwaj radni z PiS – Jerzy Jęczmienionka i Mateusz Szpyrka...


Za zamianą działek i budowie przez DevelopRes na miejscu dzisiejszego Elektomontażu:
... Za uchwałą głosowało 19 radnych. Wstrzymały się cztery osoby: Jolanta Kaźmierczak, Marcin Deręgowski i Wiesław Ziemiński z PO oraz Danuta Solarz z PiS. Trzech radnych było przeciwL Jerzy Jęczmienionka i Mateusz Szpyrka z PiS oraz przewodniczący Rady Miasta Andrzej Dec z PO.
źródło: http://czytajrzeszow.pl/?id=13685&idd=4&poz=ml0



Bartku, Leirion czy On_ nie wińcie prezydenta czy mnie za głosowania w radzie miejskiej. Decyduje demokratyczna większość ludzi których wyborcy sami sobie wybrali. Może trzeba było lepiej wybierać? Ja na ich wybory w takich głosowaniach dosłownie nie mam żadnego wpływu.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8584
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 29 paź 2020, 10:11

@bartek86,
To jest forum. Wypowiadanie się i dyskutowanie to jest podstawowy sens tego miejsca. Żadna z wypowiedzi nie ma i nie musi mieć żadnego znaczenia. Wypowiesz się mądrze - ktoś może to przeczyta i odniesie się do tego, ktoś kolejny poruszy temat dalej i wytworzy się dyskusja, ale nic więcej.
Pisul pisze co chce i co uważa za stosowne - jego prawo, podobnie jak i każdego innego uczestnika forum. Czy jest to mądre, czy też absurdalne to już zupełnie inna historia.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kognakus » 29 paź 2020, 12:30

Z pisaniem postów na forum jest jak z wyborami :) głos profesora jest tak samo ważny jak...

leirion pisze:Nie zastanowiło was, że na forum praktycznie nie ma zarejestrowanych użytkowników? A wątki dotyczące inwestycji, których dotyczyły decyzję podejmowane na ostatniej radzie miasta praktycznie zamarły? Bo połowa jak nie więcej forumowiczów została od wczoraj co najmniej zablokowana na IP, pod pretekstem spamowania...mimo podania IP odblokowują mnie od południa... Taka to ciężka praca... Tak się teraz eliminuje gorące dyskusje na temat deweloperów i urzędu miasta.... Tak się składa, że nie miałam ani czasu, ani zamiaru zawracać sobie głowy tym "dubajskim żaglem", choć każdy, kto choć jakiś czas śledzi losy inwestycji, to zdaje sobie sprawę, że końcowy efekt rzadko przypomina wizualizacje i tu też tak będzie.


Może założysz jakiś kanał z teoriami spiskowymi? :)

Koniec offtopa, proszę pisać na temat
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maks » 30 paź 2020, 0:36

Jakie zabudowania powstaną w atrakcyjnej lokalizacji w Rzeszowie, tuż przy Moście Zamkowym, naprzeciw Capital Towers? Niedawno miasto wydało warunki zabudowy, które umożliwiają w tym miejscu budowę dwóch wieżowców. Tymczasem w sieci można znaleźć wizualizacje, które dotyczą tego miejsca i przedstawiają bardzo ciekawe rozwiązania architektoniczne. Czy właśnie ten projekt będzie realizowany?


https://rzeszow.naszemiasto.pl/nowoczes ... c1-7968507
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3574
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Hawk » 30 paź 2020, 10:44

Maks raczej bym się nie nastawiał.
Po pierwsze z informacji jakie posiadam budynek Hartbexu ma mieć 14 pięter.
Po drugie zaproponowany projekt obejmuje działki kilku developerów, a w Rzeszowie puki co jeszcze nie było inwestycji w kooperacji developerskiej i nie wydaje mi się aby Rzeszów był na tyle dojrzałym miastem bo coś takiego mogło nastąpić.
Po trzecie ta wizualizacja jest nie realna chociażby przez zabudowę rzeki. W tym miejscu nawet ponton nie przepłynie a co dopiero molo z przystanią i łódkami.
Hawk
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 231
Na forum od: 23 maja 2019, 9:55

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 30 paź 2020, 10:59

Ten niedawno zapowiadany 42 metrowy budynek Corporesu też dostał zielone światło od radnych:


Obrazek
fot.Proj. Arch. Stanisław Kokoszka



Rada Miasta Rzeszowa wydała zgodę na ustalenie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej wraz z inwestycjami towarzyszącymi w rejonie Wzgórz Staroniwskich przy ul. Plenerowej. Może być to pierwsza inwestycja mieszkaniowa zrealizowana w Rzeszowie w ramach specustawy mieszkaniowej zwanej Lex Deweloper ...
... Dzięki decyzji Rady Miasta, inwestor będzie mógł składać wniosek o pozwolenie na budowę a po jego uzyskaniu przystąpić do realizacji budowy zaplanowanych budynków.

źródło: http://czytajrzeszow.pl/?id=13702&idd=4&poz=ml0
Ostatnio zmieniony 30 paź 2020, 11:03 przez pisul, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8584
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 30 paź 2020, 11:00

Apel do wszystkich, w tym wypadku dziennikarzy.

Ten projekt nie powstanie (z postu @maks) to jest stricte projekt dyplomowy studenta architektury więc przestańcie się nakręcać na takie coś.
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1317
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maks » 03 lis 2020, 0:53

Ma tam powstać osiem wieżowców. Najwyższy może mieć do 126 metrów wysokości. Kolejny do 90 metrów, pozostałe do 65 metrów. To przedsięwzięcie prywatnego inwestora. Po wybudowaniu nowych bloków szacuje się, że przybędzie około 3,5 tysiąca mieszkańców.


https://www.radio.rzeszow.pl/wiadomosci ... e-wiezowce
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3574
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: Zapowiedzi nowych inwestycji mieszkaniowych

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kacu » 03 lis 2020, 16:21

Przecież jeszcze w połowie października było mówione o budowie w tamtym miejscu miejskiego lodowiska, a teraz nagle pojawia się temat budowy wieżowców? :lol:
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 543
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości