[Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lordfisher » 16 lut 2021, 14:13

w tamtym roku kupiłem dom w Trzebownisku. 140m2 na działce 15 arów. Domek zamieszały od 2016 - sytuacja zawodowa zmusiła sprzedawcę do wyprowadzki.
Dom kupiłem ze wszystkim, nawet telewizor na ścianie wisiał.
Koszt zakupu 720 000.
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 16 lut 2021, 14:50

Trzebownisko to nie Drabinianka :) Tutaj dom 5 letni z działka 15 arów będzie kosztował min x2 :)
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 16 lut 2021, 16:26

A ja zapytam czy ktoś tutaj z wypowiadających się na temat kosztów budowy budował w przeciągu 1-2 lat? czy to jest na zasadzie znajomy, znajomego kuzyn... i na każdym stopniu pokrewieństwa cena rosła o 100k :lol: Ja akurat jestem w temacie na świeżo :)
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lordfisher » 16 lut 2021, 16:40

adek01 pisze:Trzebownisko to nie Drabinianka :) Tutaj dom 5 letni z działka 15 arów będzie kosztował min x2 :)


Zdaję sobie z tego sprawę ; ) ale patrząc na odległość do rynku w Rzeszowie wyjdzie taka sama :D
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 17 lut 2021, 0:41

Odległość do rynku to nie wszystko. Drabinianka to lepsza lokalizacja niż Trzebownisko. W niewielkim promieniu masz tutaj wszystko. Cała dzielnica handlowa (ul, Rejtana, Powst Warszawy z hipermarketami spożywczymi i budowlanymi, MIllenium, Plaza itp). Masz kina, masz bulwary, masz Lisią górę, Żwirownię. Szkoły, Uczelnie Wyższe. Sorry ale porównywanie Drabinianki do Trzebwniska mija się z celem.
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 187
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 17 lut 2021, 7:52

Sorry bartes_7 ale mieszkałem całe życie w centrum tego wszystkiego i to bardziej utrudnia niż ułatwia życie. Piszesz jakby na co dzień wszyscy chodzilo do Castoramy czy przesiadywać w galerii. Do MH mialem max 5 min pieszo a jakoś wystarczyło mi tam być max raz na pół roku. Korki czasem były tak niemiłosierne i aby wjechać na opłacony parking ( bo zaparkować wieczorem graniczylo z cudem) to 300m potrafilem jechac 15-20min. To o czym wszystkim piszesz to ładne slogany deweloperów, ale obawiam się że żaden nie mieszka w tym luksusie tylko z daleka od centrum, w spokojnej cichej okolicy. Nawet mieszkając te 20km od Rzeszowa, można "cieszyć" się i korzystać z dobrodziejstw miasta,
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lordfisher » 17 lut 2021, 8:39

i ja dokładnie pod tym postem się podpisuję ; )
Jak mi potrzeba to w 15 minut jestem w Rzeszowie, a tak to cisza i spokój ; )
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 17 lut 2021, 9:34

Skończmy ten OT, każdy ma swój pogląd na życie i nikt tego nie zmieni. Jednemu pasuje życie na wsi 20km od centrum inny w takim miejscu zanudzi się na smierć. Wszystko zależy od pracy, rodziny, trybu życia.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 17 lut 2021, 22:27

W każdym bądź razie uważam, że ceny tych szeregówek są sporo zawyżone nawet jak na Drabiniankę. Jak na taki metraż powinny kosztować max 650 tysi
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 187
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [Drabinianka] Szeregówki (DevelopRes)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Remsey » 06 mar 2021, 23:26

Rynek wyznacza i weryfikuje ceny. Jak znajdą się chętni w zaproponowanej cenie to tyle będą te szeregówki warte. Taki jest rynek w Rzeszowie ale i w innych dużych miastach w Polsce... Ceny nieruchomości rosną a zarobki niestety praktycznie stoją...
Remsey
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 07 kwie 2019, 19:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], littlemonster00, qweadfh563, Szymek_Rz i 18 gości