[al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PzD91 » 28 wrz 2020, 20:52

Nie wiem kogo dziwi, że powstanie w tym miejscu kolejny budynek, od poczatku było wiadome, że jest miejsce na kolejny budynek przy dwóch pierwszych wieżach.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1593
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 28 wrz 2020, 21:05

Tylko póki co to są luźne wizki i radosna twórczośc. Po za tym budują olszynki tower :lol: więc wątpliwe aby się szybko wzieli za kolejne "tałera"
Chcą póki jest mozliwość aby zdobyć kolejny teren, a potem będzie z szumnych zapowiedzi wielki betonowy klocek chodnik do bloku i tyle. Tak jak przy tych dwóch pierwszych tez były szumne zapowiedzi i nic nie ma po za blokami :D
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2334
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 28 wrz 2020, 21:38

Dokładnie tak Nikoś
Tu się nic nie dzieje przypadkowo i te wizki zapewne też się nie pojawiły ot tak spontanicznie
Jutro sesja Rady Miasta i a na niej decyzja o zamianie działek.
Papier wszystko przyjmie, przypominam że ogród sensoryczny też przyjął :)
Ciekawe czy gdyby taką zamianę uzależnić od spełnienia tej wizualizacji najlepiej w konkretnym standardzie wykonania i terminie oddania budynku to czy wtedy inwestor APKLAN równie chętnie by się ubiegał o te grunty.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 28 wrz 2020, 22:11

no powiem, ze ten projekt mi zaimponował.
Jakby powstał byłby sojusz Dwóch Wież Apklanu :lol:
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1320
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 28 wrz 2020, 22:18

a ja mam zupelnie powazne pytanie do wiecznych narzekaczy i krytykantów tutaj... czy wy potraficie w swoich smutnych zywotach cokolwiek w zyciu docenic i cokolwiek wam sie na tym swiecie podoba ? czytajac to forum to mozna sie zrzygac od narzekania, cokolwiek by nie powstalo to ciagle narzekanie, ja rozumiem ze nie wszystko sie musi podobac, ze w Rzeszowie podobnie jak we wszystkich polskich miastach sa lepsze i gorsze inwestycje, ze nie wszystkie sa przemyslane i nie wszyskie pasuja do calosci sasiedniej zabudowy.. ale czy naprawde nie widzicie zadnych pozytywow jakie sie dokonaly w tym zapizialym jeszcze 20 lat maisteczku jakim byl Rzeszow ? przeciez kazdy zdrowy na umysle czlowiek majacy oczy i nie majacy zaburzen umyslowych dostrzeze ze to miasto zmienilo sie nie do poznania.. naprawde WSZYSTKO jest takie do bani wedlug was narzekacze ?
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: cybermysz » 28 wrz 2020, 22:28

Mi się projekt podoba. Teraz trzeba wymusić na deweloperze, żeby faktycznie ten projekt zrealizował, bo jak pokazuje historia rzeszowskich inwestycji, na wizualizacji wszystko pięknie, a wychodzi co innego. Przy okazji powinni zlikwidować obecny naziemny parking i wybudować duży podziemny, a jeśli trzeba, to dodatkowy na elewacji 0.
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Fuszer » 28 wrz 2020, 22:29

krolik pisze:a ja mam zupelnie powazne pytanie do wiecznych narzekaczy i krytykantów tutaj... czy wy potraficie w swoich smutnych zywotach cokolwiek w zyciu docenic i cokolwiek wam sie na tym swiecie podoba ? czytajac to forum to mozna sie zrzygac od narzekania, cokolwiek by nie powstalo to ciagle narzekanie, ja rozumiem ze nie wszystko sie musi podobac, ze w Rzeszowie podobnie jak we wszystkich polskich miastach sa lepsze i gorsze inwestycje, ze nie wszystkie sa przemyslane i nie wszyskie pasuja do calosci sasiedniej zabudowy.. ale czy naprawde nie widzicie zadnych pozytywow jakie sie dokonaly w tym zapizialym jeszcze 20 lat maisteczku jakim byl Rzeszow ? przeciez kazdy zdrowy na umysle czlowiek majacy oczy i nie majacy zaburzen umyslowych dostrzeze ze to miasto zmienilo sie nie do poznania.. naprawde WSZYSTKO jest takie do bani wedlug was narzekacze ?


to wymień te udane projekty z ostatnich 20 lat. tak minimum 40, po 2 na rok. A jak chce Ci się rzygać czytając to forum to nie czytaj.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2020, 22:30 przez Fuszer, łącznie zmieniany 1 raz
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 28 wrz 2020, 22:30

krolik
No więc proszę krolik co to nasze miasto wyróżnia na tle innych jemu podobnych?
Prosze odpowiedz w temacie Dyskusji o Rzeszowie by nie tworzyc offtopów.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 28 wrz 2020, 22:41

on_ pisze:krolik
No więc proszę krolik co to nasze miasto wyróżnia na tle innych jemu podobnych?
Prosze odpowiedz w temacie Dyskusji o Rzeszowie by nie tworzyc offtopów.

Nie napisalem ze sie wyroznia. !! tylko ze trzeba byc slepcem albo glupcem zeby nie dostrzegac pozytywnych zmian w tym miescie na przestrzeni ostatnich 20 lat. a zamiast pisac co mam na mysli prosze zobaczcie sobie nagrania, zdjecie z przelomu wieków.. i nie wpychajcie mi w usta ze cos napisalem jak nie napisalem. najpierw nauczcie sie czytac ze zrozumieniem.. bo to podstawa do jakiejkolwiek dyskusji. a jak nie opanowaliscie jeszcze tej jakze skomplikowanej czynnosci to do przedszkola. i pogadamy za kilka lat jak juz opanujecie czytanie ze zrozumieniem
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [al. Powst. Warszawy] Wieżowiec 120m (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafallus » 28 wrz 2020, 23:20

Ja tylko czekam aż zaorają całą tą ścieżkę i wybudują kolejnego molocha na środku rzeki. Mamy 'Manhattan' a zaraz będziemy mieć pieprzony Dubaj :P Już nie mogę się doczekać tych setek/tysięcy ludzi extra wylegających na tą bidną dwupasmową ścieżkę rowerowo/rolkowo/pieszą w każdy weekend.

Nie mówię już nawet o bidnych mieszkańcach Bulwary Park, którzy wykupili ekskluzywne mieszkania z widokiem na rzekę i okolice a teraz będą sterczeć na balkonach i gapić się w białą ścianę 40-piętrowego betonowego kloca :P
rafallus
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 26 paź 2014, 21:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości