Powrót wieży widokowej

Propozycje dotyczące przestrzeni publicznej

Re: Powrót wieży widokowej

Postautor: Willek543 » 06 kwie 2023, 16:31

OloB pisze:A czym nasza okrągła kładka gorsza od moskiewskiej trójkątnej???

Swoją drogą dobrze, że niniejszy dział jest niszowy i chyba mało kto tutaj zagląda. Zaraz posypałyby się gromy i szyderstwa, że to wielkomiejskie fanaberie zakompleksionego Rzeszowa i jego prowincjonalnego prezydenta. :twisted: :roll:

Taka wieża nie jest to co prawda najważniejszą inwestycją, ale jest jakimś pomysłem na ożywienie niektórych regionów miasta. Ja bym na przykład widział ją też na strzelnicy (po uprzedniej likwidacji tej drugiej ;) ). Tamte tereny, to potencjalne miejsce pod zabudowę mieszkaniową, więc wieża dookoła której powstałby park zdecydowanie podniósłby atrakcyjność lokalizacji.Nie ma sensu porównywać okrągłej kładki z moskiewską trójkątną, ponieważ obie służą do innych celów i są dostosowane do różnych warunków i potrzeb. Każda konstrukcja ma swoje zalety i wady, w zależności od sytuacji, w jakiej jest wykorzystywana.

Co do drugiej części Twojego komentarza, nie jest odpowiednie ani w porządku obrażać czy kpić z innych miast czy osób. Powinniśmy szanować różnice kulturowe i geograficzne, a także innowacyjność i kreatywność w projektowaniu infrastruktury miejskiej.
Willek543
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 04 kwie 2023, 19:06

Poprzednia

Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości