[Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: Doniek » 11 wrz 2020, 6:35

Traktuj pewną personę jako bota do wrzucania zdjęć, a to co pisze niczym chorągiewka na wietrze, skąd zawieje ... Rozmowy sa niczym scena z C.K. Dezerterzy i scena badań psychiatrycznych von Nogaya :lol:
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1367
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: Fuszer » 11 wrz 2020, 16:06

to jest kura, panie generale :lol:
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: pisul » 11 wrz 2020, 19:31

Może niech Bot i Kura podadzą gdzie mieszkają, ktoś na mapie na ich własności napisze Park i zobaczymy czy będziecie tacy wyszczekani?

Bo taka jest prawda. Jest właściciel, płaci podatki za woją działkę a ktoś sobie zrobił na cudzej własności wymyślił ogólnodostępny park?!
I nie jest to tylko moje widzi mi się takie są fakty tak pokazują mapy:



Obrazek




Obrazek




Obrazek


I właściciel jak najbardziej ma prawo być niezadowolony że ktoś dysponuje jego własnością bez Jego zgody i mnie nie dziwi że gdy dowiedziała się że ktoś będzie stawiała jakieś metalowe koromysło zabezpieczył i ogrodził swoją własność. Wiem że tu jest dużo myślicieli co sie im marzą parki na cudzym ale jak już kiedyś pisałem pokażcie charakter, weźcie kredyt, odkupcie i oddajcie miastu na park. Krótka piłka.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: Steeler » 11 wrz 2020, 19:44

Hmm.

To miasto wyraziło zgodę na realizację tego przedsięwzięcia wiedząc, że nie dysponuje do niego żadnym prawem? Bo wedle Twojej mrożącej krew w żyłach relacji, ktoś wtargnął nocą na prywatną posesję i sobie postawił blaszaka. A z tego co pamiętam, wyglądało to zupełnie inaczej. Dlaczego więc właściciel nie sprzeciwiał się tej inwestycji wcześniej? Tkwił w naiwnym przekonaniu, że rzeszowska instalacja jednak nie wygra czy nie potrafił określić po wizualizacji, że to zostanie wzniesione na jego parceli?
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: pisul » 11 wrz 2020, 20:04

A na Drabiniance właśnie nie tak wylano kawałek ścieżki rowerowej i postawiono "domek" dla rowerzystów na cudzym?
Fakt ładnie prosty odcinek im wyszedł ale kilka metrów drogi rowerowej jednak mapy pokazują na cudzym terenie?!


Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8562
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: Fuszer » 14 wrz 2020, 14:53

Pisul odpowiedz na pytanie Steelera a nie uciekaj znowu w inne historyjki jak zwykle.
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: patryk700i » 14 wrz 2020, 16:17

Myślę ze miasto ma już problem z tym które działki podarowali deweloperom bo jest ich tak dużo i wyszło nieporozumienie.
Deweloper siedział cicho aż skończy się budowa tej ekskluzywnej inwestycji, ponieważ dobrze wie ze na tym kawałku działki nic nie postawi, a teraz kiedy już stoi chce zamiany działki pewnie w dogodniejszym dla niego miejscu. Gdyby się sprzeciwił na początku budowy to by ją przerwano i szukali by nowego miejsca i deweloper nic by na tym nie zyskał. To się nazywa biznes ;)
patryk700i
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 325
Na forum od: 24 cze 2018, 15:09

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: Adamerio » 14 wrz 2020, 18:04

pisul pisze:właściciel jak najbardziej ma prawo być niezadowolony że ktoś dysponuje jego własnością bez Jego zgody i mnie nie dziwi że gdy dowiedziała się że ktoś będzie stawiała jakieś metalowe koromysło zabezpieczył i ogrodził swoją własność.


:lol: :lol: To ogrodzenie powstało tylko i wyłącznie na pokaz... Jest tak szczelne, że dosłownie nikt się nie przeciśnie, nawet ostatnio widziałem kilka prywatnych samochodów pod instalacją podczas trwającego tam wydarzenia ;)
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: maks » 30 maja 2021, 12:13

Rekonesans po mieście - stwierdzam że konstrukcja kwadratu w dobrej kondycji, nie ma aktów wandalizmu, tylko ogrodzenie developera szpeci ten klimat :twisted:
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3560
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: [Bulwary] Przestrzeń Kwadratowa

Postautor: Patryk M » 18 maja 2022, 13:03

Fiasko wymiany działek z Hartbeksem.
Ratusz chce uchylenia uchwały. Nadal nie wiadomo kiedy z terenów Parku Aktywnego Wypoczynku w pobliżu Wisłoka na osiedlu Nowe Miasto zniknie ogrodzenie blokujące ścieżkę pieszo-rowerową. Wiadomo natomiast, że miasto chce wycofać się z uchwały o pozyskaniu tego gruntu w ramach wymiany z deweloperem.

http://czytajrzeszow.pl/?idd=25&id=2449 ... &pagebln=0
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2456
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości