[ul.Matuszczaka] Remont basenu

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul.Matuszczaka] Remont basenu

Postautor: NietoPterek » 29 lis 2022, 9:08

Przeczytaj artykuł tam wszystko jest wyjaśnione i ile będzie kosztować. Według mnie drogo.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 699
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul.Matuszczaka] Remont basenu

Postautor: swiety » 01 gru 2022, 15:16

Inwestycja zakończona, przenoszę do zrealizowanych.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Matuszczaka] Remont basenu

Postautor: Tukam » 02 gru 2022, 8:35

Był już ktoś?
Tukam
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 323
Na forum od: 07 lut 2021, 14:47

Re: [ul.Matuszczaka] Remont basenu

Postautor: maks » 11 gru 2022, 19:57

w poniedziałek 12 grudnia nastąpi uroczyste otwarcie nowego basenu przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie. W wydarzeniu ma wziąć udział mistrzyni olimpijska oraz wielokrotna mistrzyni Europy i świata w pływaniu Otylia Jędrzejczak.


http://czytajrzeszow.pl/?id=28846&idd=5&poz=ml0
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3545
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: [ul.Matuszczaka] Remont basenu

Postautor: Tukam » 20 gru 2022, 13:46

Jak wasze wrażenia?

Jak dla mnie bardzo fajny obiekt sportowy. Rekreacyjnie kluleje, ale nie takie jest jego przeznaczenie. Możliwe, że dzięki temu pojawiać się na nim będzie mniej osób blokujących tory na moczenie za przeproszeniem tyłka, a więcej osób skupionych na mniej lub bardziej zaawansowanym, ale jednak pływaniu. Wielka szkoda, że sauna dostępna tylko dla klubów. Na razie obsługa i ratownicy mili, uśmiechnięci i pomocni, a i od strony czystości nie ma się do czego przyczepić. Miejmy nadzieję, że poziom się utrzyma.

Ktoś ma porównanie, czy od otwarcia tego obiektu na innych pływalniach zrobiło się nieco luźniej?
Tukam
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 323
Na forum od: 07 lut 2021, 14:47

Re: [ul.Matuszczaka] Remont basenu

Postautor: rafik » 21 gru 2022, 16:35

Ja niestety porównania nie mam bo od otwarcia korzystam tylko z tego basenu ;)
Obiekt typowo sportowy, tak jak napisałeś takie było i jest jego przeznaczenie. Szerokie tory robią robotę, dobrze się pływa bez obawy kolizję z innymi pływakami. A 5m głębokości to już w ogóle bajka, robi wrażenie :)
Wnętrza wykończone bardzo skromnie aczkolwiek jest przestronnie i czysto. Na plus duże szafki w szatniach do których spokojnie wejdzie torba sportowa, a co zawsze mnie irytowało na innych basenach gdzie są bardzo małe. Przebieralnie również duże.
Szkoda że zamontowali tak małe jacuzzi, mieści się w nim ledwo trzy osoby.
Z minusów które po raz kolejny muszę tutaj zaznaczyć to sama wieża do skoków, nie rozumiem dlaczego zostawiono goły beton nie szlifując go w żaden sposób ani nie malując. Wygląda paskudnie, gdzieniegdzie widać pianę na łączeniach, z betonu wystają druty wiązałkowe oraz liście które były na deskowaniach (serio sam byłem w szoku :lol: )
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości