[ul.Rejtana] Kaufland

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: Nikoś » 28 lis 2022, 6:16

A ktoś sprawdzał czy da się z parkingu sklepowego dojechać bez wyjazdu na głowna drogę na stację benzynową po sasiedzku
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: swiety » 28 lis 2022, 10:49

Tak jak wcześniej można przejechać do salonu Nissana i myjni a dalej do stacji BP.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: pisul » 29 lis 2022, 21:26

Jeszcze kilka dni temu pisali:


Otwarcie drugiego marketu Kaufland w Rzeszowie. Tłumów nie było...
źródło: https://rzeszow24.info/wiadomosci/otwar ... OL0zAdsoqt


Ceny i szeptana reklama robią swoje bo już piszą:


Kaufland przy alei Rejtana pół tygodnia po otwarciu. Mnóstwo klientów w godzinach szczytu...
źródło i galeria ponad 20 zdjęć ze środka budynku: https://rzeszow24.info/wiadomosci/kaufl ... 9Oek1gmYpC
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: Tomek86 » 29 lis 2022, 23:45

W czwartek nie byłem ale w sobotę około 12 tak. No to szpilkę trudno było wbić. Z drugiej strony to sobota, godzina szczytowa na zakupy, no sporo ludzi chciało zdążyć przed meczem...

A z wrażeń, no to sklep jak sklep co tu się rozwodzić. Na + warzywa, dobrej jakości - mam nadzieję, że to to nie tylko na początek co by zrobić dobre wrażenie a potem będzie zjazd. Porównuje do Leclerca gdzie uważam, że akurat owoce i warzywa są fatalnej jakości.

Z racji tłumów to raczej na spokojne obejście i zapoznanie się z ofertą to przyjdzie czas, akurat z reguły korzystam z kas samoobsługowych bo przeważnie płacę kartą i tam są mniejsze kolejki ale akurat tym razem pasowało mi użyć gotówki więc wybrałem się do zwykłej kasy.

No i tu dramat ale nie z winy sklepu tylko klientów, otóż w Kauflandzie działa chyba zapomniany już w Rzeszowie (kiedyś dawno temu było tak nawet w Leclercu czy Tesco) system samodzielnego ważenia warzyw i owoców czy innych produktów na wagę. No i mimo tego, że z głośników średnio co parę minut był komunikat z prośbą o ważenie tych produktów samodzielnie to i tak przy kasach kasjerka co chwilę musiała biegać do punktu żeby zważyć bo klienci nie ogarnęli tego. Więc kolejki do kas zwykłych były masakryczne.

A poza tym to grunt, że jest w końcu w tym rejonie drugi market bo jednak po likwidacji Tesci i wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę to zakupy w sobotę w Leclercu to była masakra, z tego powodu z reguły celowałem w godzinę 7-8 rano bo potem to dramat. Teraz mam nadzieję, że się rozładuje to trochę na dwa punkty no i wymusi też jakieś bardziej konkurencyjne akcje bo Leclerc miał w zasadzie monopol w tym rejonie po upadku Tesco.

Ale to pożyjemy zobaczymy :)
Tomek86
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 29 paź 2019, 15:35

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: peter » 30 lis 2022, 4:08

Fakt eklerk ma fatalne warzywa i owoce tam chyba nikt o to nie dba. Pomidory pognite, marchewka popękana, ogórki miękkie następnego dnia po zakupie do wyrzucenia, z tymi pognitymi owocami i warzywami na sklepie może trzeba powiadomić odpowiednie służby. :oops:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: lordfisher » 30 lis 2022, 7:54

Kaufland to jednak jest porządna firma - dla mnie to jest top sklepów. Zazwyczaj jeżdżę do tego na Okulickiego bo mam po drodze. Tam też nikt kasjerki nie ważą przy sklepie warzyw - ludzie się po paru dniach przyzwyczają.
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: Doniek » 30 lis 2022, 8:18

Ja natomiast dla odmiany byłem w sobote w Leclerc z nadzieja że bedzie mniej klientów... Niestety było tak samo jak zawsze plus zawalony cały parking. W Kaufie po prostu będą nowi klienci.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: paripadou » 30 lis 2022, 14:17

Ale że jak... Przy budowie Kauflanda Niemcy przywieźli nam +5k nowych mieszkańców? :lol: Ruch z innych marketów częściowo przeniesie się do Kauflanda, niekoniecznie z samego Leclerca, niekoniecznie od razu.
paripadou
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 233
Na forum od: 17 wrz 2021, 11:58

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: pisul » 25 lut 2023, 22:20

Kierowco! Parkujesz pod Kauflandem w Rzeszowie? Nie zapomnij biletu!

... Biletowane parkingi pod marketami są coraz popularniejsze i nie należy się temu dziwić. W ten sposób sklepy bronią się przed osobami, które korzystałyby z parkingu przez długi czas, blokując miejsca i nie korzystając z usług marketu. Chodzi tutaj o np. okolicznych mieszkańców, którzy mają za mało miejsc pod blokiem.

Taki parking znajduje się również pod Kauflandem w Rzeszowie przy al. Rejtana. Klienci marketu mogą liczyć na
bezpłatny postój przez 2 godziny. Wystarczy tylko pobrać gratisowy bilet z parkometru i umieścić go za przednią szybą pojazdu ...
... Bilet trzeba pobierać codziennie o każdej porze dnia. Warto to zrobić, bo za brak ważnego biletu zapłacimy aż 50 zł ...

źródło: https://rzeszow24.info/wiadomosci/uwaga ... RanwTitERU
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Rejtana] Kaufland

Postautor: Nikoś » 26 lut 2023, 12:30

Dzieki temu jest gdzie zaparkować i można wygodnie zakupy zrobic, oby to samo na Okulickiego zrobili
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości