[al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: gustawtrzmiel » 30 sty 2023, 18:24

Czy ktoś wie jak wykończą elewację, będzie współgrać z resztą czy po taniości baranek?
Całe szczęście, że tej kawiarni nie wstawili tutaj, nie wiem co ludzie mają na jej punkcie, może badali lokalny rynek i mamy w Rzeszowie mało glonojadów i innych instagramowych lanserów z pustymi kubkami, dlatego taka mała.
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: peter » 30 sty 2023, 18:59

Mnie zastanawiają te balkony na tej dobudowanej części, trochę jak na mieszkaniowce tylko przegrody wsadzić oddzielające, Ciekawe co inwestor wymyślił…
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1305
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: Kacu » 30 sty 2023, 22:54

mariusz5 pisze:Myślałem że starbucks będzie w tej dobudowywanej części i szykuje się nam coś solidnego, dwupoziomowy fajny lokal gdzie można rozsiąść się, posiedzieć nawet godzinami, mnóstwo miejsca, mnóstwo przestrzeni, fajny klimat, przychodzisz, nikt wokół ciebie nie chodzi, nikt cię nie szturcha nie patrzy co robisz przy stoliku, po prostu wiesz za co płacisz (a płacisz i to przez duże P), i czujesz się jak w prawdziwej top kawiarni, a w końcu starbucks (nie wiem, chyba) jest taką kawiarnią, chyba że chodzi tylko o kasę bo ludzie i tak się znajdą (co widzimy, bo odkąd otwarli starbucks przez ten skwerek nie da się już nawet przejść od kolejki i tłumu).

Także cytując klasyka mój zawód jest ogromny i mój dzień jest zrujnowany. Czegoś takiego na prawdę brakuje, bo małych kawiarni to już jest mnóstwo, takich kramów to jest w Rzeszowie na pęczki i to za skrawek tej ceny którą trzeba dać w Starbucksie. A ja należę do osób które mogą zapłacić, gdy wiedzą za co płacą, a tutaj to ja nie wiem za co płacę. Mcdonalds już nie wyrabia od dzieciarni poza tym to nie jest miejsce gdzie się idzie posiedzieć w spokoju napić kawy, chociaż kawa z Mcd nie jest zła, tam jest po prostu za dużo ludzi. Była szansa na Starbucks z pompą na światowym poziomie, tak jak mówię, dwa poziomy, przestrzeń, jakiś wystrój, klimat. A tu dostaliśmy food truck tylko bez trucka z paroma stolikami w przejściu jak gdzieś na szkolnej stołówce, dziękuję ale to nie dla mnie.


Przecież kawa w Starbucksie jest co najwyżej poprawna, ty tak na serio z tymi zachwytami?
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 541
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: Jaskobrot » 31 sty 2023, 14:29

Moze i nie najlepsza, (przeciez to sieciowka a nie salon) ale mozna sie pochwalic, postac z pustym kubkiem.... niech znajoni zazdroszcza. :D
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: mariusz5 » 01 lut 2023, 1:18

Kacu pisze:
mariusz5 pisze:Myślałem że starbucks będzie w tej dobudowywanej części i szykuje się nam coś solidnego, dwupoziomowy fajny lokal gdzie można rozsiąść się, posiedzieć nawet godzinami, mnóstwo miejsca, mnóstwo przestrzeni, fajny klimat, przychodzisz, nikt wokół ciebie nie chodzi, nikt cię nie szturcha nie patrzy co robisz przy stoliku, po prostu wiesz za co płacisz (a płacisz i to przez duże P), i czujesz się jak w prawdziwej top kawiarni, a w końcu starbucks (nie wiem, chyba) jest taką kawiarnią, chyba że chodzi tylko o kasę bo ludzie i tak się znajdą (co widzimy, bo odkąd otwarli starbucks przez ten skwerek nie da się już nawet przejść od kolejki i tłumu).

Także cytując klasyka mój zawód jest ogromny i mój dzień jest zrujnowany. Czegoś takiego na prawdę brakuje, bo małych kawiarni to już jest mnóstwo, takich kramów to jest w Rzeszowie na pęczki i to za skrawek tej ceny którą trzeba dać w Starbucksie. A ja należę do osób które mogą zapłacić, gdy wiedzą za co płacą, a tutaj to ja nie wiem za co płacę. Mcdonalds już nie wyrabia od dzieciarni poza tym to nie jest miejsce gdzie się idzie posiedzieć w spokoju napić kawy, chociaż kawa z Mcd nie jest zła, tam jest po prostu za dużo ludzi. Była szansa na Starbucks z pompą na światowym poziomie, tak jak mówię, dwa poziomy, przestrzeń, jakiś wystrój, klimat. A tu dostaliśmy food truck tylko bez trucka z paroma stolikami w przejściu jak gdzieś na szkolnej stołówce, dziękuję ale to nie dla mnie.


Przecież kawa w Starbucksie jest co najwyżej poprawna, ty tak na serio z tymi zachwytami?


Offtop ale muszę odpisać bo kolega nie zaczaił o co mi chodzi. Cały mój post nie jest nawet w 1% o kawie, bo gdyby mnie obchodziła sama kawa to bym sobie zrobił w domu. Do kawiarni się nie o tyle idzie napić kawy co posiedzieć i chodzi o klimat, o tym był cały mój post, co to za Starbucks i po co ktoś miałby płacić premium za to żeby kupić sobie kubek i siedzieć w przejściu, to już serio lepszych miejsc jest w samej galerii, nie mówiąc o Rzeszowie. Każdy kto nie patrzy przez filtr z instagrama na rzeczywistość tak jak niestety tłum dzieciarni który non stop stoi tam w kolejce żeby dostać kubek ten jak to ująłeś (słusznie) przeciętnej kawy, liczył na to, że skoro już będzie Starbucks to będzie jak trzeba, jaki to napisałem i nie będę się rozpisywał drugi raz, to co jest teraz to jest kafeteria na lotnisku albo szkolny bufet, nic w tym z fajnego lokalu dla mnie i tyle, mało tego zajęli fajny skwer i czym go teraz zastąpią na jakieś ekspozycje czy imprezy co się tam czasem odbywały.
mariusz5
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 07 cze 2020, 12:14

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: Jaskobrot » 03 lut 2023, 19:38

Beda kubki sprzedawac a gowniazeria kupi jak papierki po lodach ekipy. :lol:
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: gustawtrzmiel » 03 lut 2023, 20:31

Kto obstawia, że latem będą spacerować z tymi kubkami po 3 Maja i Kościuszki? :lol:
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: porteño » 04 lut 2023, 18:50

mariusz5 pisze:Do kawiarni się nie o tyle idzie napić kawy co posiedzieć i chodzi o klimat

Klimat w amerykańskiej sieciówce z reguły obleganej przez instagramową gównarzerię? :?
To tak jakby oczekiwać "klimatu" w McDonaldsie czy Burger Kingu... Obciach.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: tomtom44 » 06 lut 2023, 10:06

mariusz5 pisze:Myślałem że starbucks będzie w tej dobudowywanej części i szykuje się nam coś solidnego, dwupoziomowy fajny lokal gdzie można rozsiąść się, posiedzieć nawet godzinami, mnóstwo miejsca, mnóstwo przestrzeni, fajny klimat, przychodzisz, nikt wokół ciebie nie chodzi, nikt cię nie szturcha nie patrzy co robisz przy stoliku, po prostu wiesz za co płacisz (a płacisz i to przez duże P), i czujesz się jak w prawdziwej top kawiarni, a w końcu starbucks (nie wiem, chyba) jest taką kawiarnią, chyba że chodzi tylko o kasę bo ludzie i tak się znajdą (co widzimy, bo odkąd otwarli starbucks przez ten skwerek nie da się już nawet przejść od kolejki i tłumu).

Także cytując klasyka mój zawód jest ogromny i mój dzień jest zrujnowany. Czegoś takiego na prawdę brakuje, bo małych kawiarni to już jest mnóstwo, takich kramów to jest w Rzeszowie na pęczki i to za skrawek tej ceny którą trzeba dać w Starbucksie. A ja należę do osób które mogą zapłacić, gdy wiedzą za co płacą, a tutaj to ja nie wiem za co płacę. Mcdonalds już nie wyrabia od dzieciarni poza tym to nie jest miejsce gdzie się idzie posiedzieć w spokoju napić kawy, chociaż kawa z Mcd nie jest zła, tam jest po prostu za dużo ludzi. Była szansa na Starbucks z pompą na światowym poziomie, tak jak mówię, dwa poziomy, przestrzeń, jakiś wystrój, klimat. A tu dostaliśmy food truck tylko bez trucka z paroma stolikami w przejściu jak gdzieś na szkolnej stołówce, dziękuję ale to nie dla mnie.

Widocznie nie ma popytu na tego typu usługi i nie kalkuluje im sie rozbudowa.
tomtom44
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 06 lut 2023, 9:58

Re: [al. Piłsudskiego] Budynek przy Galerii Rzeszów (20m)

Postautor: Ole » 06 lut 2023, 15:02

Koniec dywagacji o kawie proszę. Wracamy do tematu.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości