[Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Wiadomości dotyczące rzeszowskich inwestycji będących w realizacji.

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: letowniak » 19 sie 2015, 13:47

^^ kolejny remont tego budynku i kolejna bida
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: pisul » 19 sie 2015, 16:56

Ładniutko odmalowane. Jest o wiele lepiej jak było. Kolor nie taki ważny. Zresztą z tym "podobaniem sie" i z kolorami jak w przysłowiu. Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki. Najważnejsze że ktoś o to dba.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: Pieczarkowy » 19 sie 2015, 20:24

Mi także się podoba, dobra robota.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 959
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: SzymeqK » 21 sie 2015, 2:16

Dopiero wróciłem z wakacji z Francji... Pooglądałem sobie francuskie miasta i teraz chcę mi się płakać jak patrzę na to forum i to co się w tym mieście dzieje...
SzymeqK
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 140
Na forum od: 27 sty 2015, 0:41

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: BadB » 21 sie 2015, 8:32

SzymeqK pisze:Dopiero wróciłem z wakacji z Francji... Pooglądałem sobie francuskie miasta i teraz chcę mi się płakać jak patrzę na to forum i to co się w tym mieście dzieje...

Byłem we Francji 3 lata temu i odczucia miałem identyczne. Mi to jednak w głowie siedzi do dzisiaj i jak widzę, że ktoś pisze, że jest dobrze, bo coś się zrobiło (nieważne jak) to mnie szlak trafia. Ludzie kompletnie nie mają ambicji, aby było ładnie, funkcjonalnie itp. Większość ludzi chce, aby było. Wystarczy im ciepła woda w kranie.
BadB
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 16 sie 2015, 20:37

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: PzD91 » 21 sie 2015, 8:39

No to podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1592
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: Arti » 24 sie 2015, 23:36

Jak zobaczyłem dzisiaj nową elewacje galerii Podkulskiego na Słowackiego to zamarłem... Te kolorki... Pozostawię to bez komentarza...
Jeżeli chodzi o Francje czy Hiszpanie, to tam wszystko ma jakiś ład.. Jedno pasuje do drugiego... Pisalem zresztą o tym niejednokrotnie na tym formum. Gdy jest blokowisko to nie ma kamienic, gdy są kamienice, to nowe budynki też w tej konwencji sie stawia - jako kamienice...
Ale to co mnie zachwyca- przy ulicach są drzewa... a u nas wszystko sie wycina w przestrzeni publicznej bez zadnego rozmyslu... Gdy buduja parkinkg, wszystko sie tnie.. Gdy poszerza sie ulice, tez wszystko sie tnie... i zero nowych drzewek, zas prywatnemu wlascicielowi w ogrodku robi problemy z wycieciem jednego drzewka...
Arti
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 11 lut 2015, 2:47

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: Sindus » 10 wrz 2015, 15:49

Oś.Słocina (park)dworek-pałacyk .Ile to lat remontują,a ile (lat)jeszcze zostało do końca ? :) Obrazek ....dach już zrobiony ;) Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: Sindus » 10 wrz 2015, 15:58

Ul.Powstańców Śląskich(Słocina)tuż przy parku remontują zabytkowy budynek który latami stał zdewastowany.Co w nim będzie ?Niewiem.Na planszy jest napisane 'budowa przedszkola',ale chyba przenieśli ją obok...Ktoś wie coś?Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Remonty/termoizolacja budynków

Postautor: riko » 10 wrz 2015, 16:10

WYREMONTOWALI TEŻ NA ALEJI REJTANA TĄ PRZYCHODNIE NAPRZECIWKO POLICJI.O WIELE ŁADNIEJ TO TERAZ WYGLĄDA.NIESTETY NIE ZROBIŁEM ZDJĘĆ POSTARAM SIĘ JUTRO ZROBIĆ.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5374
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości