Odmulenie zalewu

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: Fuszer » 20 sty 2021, 10:00

widzę ze ratusz nie lubi się z Wodami Polskimi to i Pisul szczuje :) Mułu zalegającego w hałdach już nie ma.
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: maks » 21 sty 2021, 17:34

Jeszcze w styczniu Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zamierza rozstrzygnąć przetarg i podpisać umowę na kolejny etap odmulania zalewu na Wisłoku w Rzeszowie. Urzędnicy zdobyli na ten cel dodatkowe pieniądze.


https://nowiny24.pl/kiedy-kolejny-etap- ... 1-15402082
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3572
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: jasiop » 21 sty 2021, 19:14

Ciekawe jak potoczą się losy poprzedniego wykonawcy,
Przecież nie wywiązał się z umowy oraz naraził na dodatkowe koszty ...
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1443
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: pisul » 22 sty 2021, 19:19

Fuszer pisze:widzę ze ratusz nie lubi się z Wodami Polskimi to i Pisul szczuje :) Mułu zalegającego w hałdach już nie ma.


Te niby odmulanie kosztuje kilka milionów złotych podatników więc ja podatnik mam prawo sprawdzać jak to "odmulanie" wygląda w rzeczywistości. Czy i tego mi tego zabronisz?
Co do słów "mułu zalegającego w hałdach już nie ma." - zdjęcia z dziś z godziny dokładnie 15:44


Obrazek



Obrazek


Co do tego że tak zażartuje "odmulania" refuler zamarzł i uwięziony w lodzie od tygodnia w tym samym miejscu i o żadnym odmulaniu nie ma mowy.
A czas tik tak tik tak i za chwilę czas lęgowy ptaków i STOP z odmulaniem do następnego roku :shock: a ta obecna hucpa kosztowała podatnika 7 mln zł !


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: Fuszer » 22 sty 2021, 22:25

Pisul pomogę Ci z czytaniem ze zrozumieniem: mułu na hałdach już nie ma,a ty wrzucasz zdjęcia słownie trzech ostatnich geotub? Rozumiesz roznice miedzy hałdą a geotubą??. Kłamiesz i manipulujesz jak zwykle. Konstrukcja tez wg Ciebie stoi na mule nie na przywiezionym piasku. Bajdurz dalej i tak nikt na tym forum nie traktuje Cie poważnie. I nie ''te'' tylko to odmulanie. :lol:
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: Ole » 22 sty 2021, 22:37

A rurociąg dokończony ? sprzęt pracuje ? To nie moja część miasta to nie wiem.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2159
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: Fuszer » 22 sty 2021, 22:43

Niestety z tego co widziałem samo odmulanie nie hula jeszcze. Wywieźli stary muł i to chyba tyle na ten moment.
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: pisul » 22 sty 2021, 23:10

Fuszer, mułu w "hałdach" tam nigdy nie było.

Stare zdjęcie:

Obrazek
fot.Darek Delmanowicz

Nowiny Rzeszów pisały o wywożeniu "kontenerów" z mułem, większość pisała "geotuby z namułem". Te Twoje "hałdy" to tylko licentia poetica.
Ale jakbyśmy tego nie nazywali to muł dalej niewywieziony cały a przynajmniej tak było do godziny 15:44
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8573
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: Fuszer » 23 sty 2021, 9:53

Jak byś się tutaj człowieku nie wyginał i nie pocił to faktem jest, że: MIESZKAM OBOK. Od tygodni muł z geotub leżał w hałdach nie w geotubach. Rozwalili geotuby i zepchnęli wszystko na bok żeby zbudować nasyp pod konstrukcje taśmociągu!!!Ten stan kiedy konstruowali nasyp a muł z geotub w hałdach leżał od strony rzeki trwał do zeszłego tygodnie czyli ''wieki''. W zeszłym tygodniu wywieźli hałdy mułu. Zostały 3 geotuby(z 52 bodajże), które pewnie teraz tez rozwalą jak poprzednie a muł wywiozą!! Czego nie rozumiesz?? Możesz wklejać zdjęcia jakie chcesz i ile chcesz ale to nie zmieni rzeczywistości. Polecam terapie.

PS Czy ty poważnie myślisz ze wywożą ten mul nie wyciągając go z geotub ??? :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 23 sty 2021, 10:02 przez Fuszer, łącznie zmieniany 1 raz
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: Odmulenie zalewu

Postautor: Ole » 23 sty 2021, 10:01

Ile by go nie było to przypomnę:
Firma z Inowrocławia ma usunąć ogółem 70 tys. m sześc. osadów z dna zalewu i pozbyć się szuwarów. – Zostanie to zrealizowane do końca stycznia 2021 roku – deklaruje Krzysztof Gwizdak.

Zatem został tydzień - powodzenia.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2159
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości