Zapowiedzi inwestycyjne

Aktualności dotyczące rzeszowskich inwestycji.

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: flyRZE » 17 lut 2023, 11:21

Nie wiem czy to tylko kosmetyka czy jednak zapowiedź jakiś prac, ale wycięli chyba 2 i przecięli drzewa (chyba będę wycinali wszystkie) na miejscu planowanego biurowca Gradient na przeciwko Polfy. Jak ktoś coś wie to dajcie znać.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1335
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Tukam » 17 lut 2023, 12:16

Już miałem pisać, że to zbyt piękne żeby było prawdziwe, a tu proszę coś na geoportalu widać. Świetna wiadomość.
Gdyby tak jeszcze projekt "Przemysłowa" doszedł do skutku....
https://www.mwmarchitekci.pl/projekty/przemyslowa/
Załączniki
Przechwytywanie_1.PNG
Przechwytywanie_1.PNG (168.39 KiB) Przeglądany 1454 razy
Tukam
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 328
Na forum od: 07 lut 2021, 14:47

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: flyRZE » 17 lut 2023, 12:26

Na geoportalu wisi to już z 3 lata.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1335
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Kacu » 17 lut 2023, 13:24

To chyba dwie różne inwestycje? Wizualizacje pokazują budynek na rogu Przemysłowej i Batalionów Chłopskich, a na geoportalu są zarysu budynku przy Handlowej, obok salonu Kia.

Ale tak jak napisał przedmówca, projekt wisi tam już dobre 3 lata. Raczej żaden z nich nie ma szans na szybką realizację.
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 543
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Tukam » 17 lut 2023, 13:28

Tak, Gradient jest zaznaczony na geoportalu. Nie zwróciłem uwagi, że już tyle czasu. Lunk który w kleiłem to sąsiadująca inwestycja. Tworzyłyby razem genialny kompleks w tym rejonie.
Tukam
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 328
Na forum od: 07 lut 2021, 14:47

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: rafik » 17 lut 2023, 17:53

Świetne te projekty MWM
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: pisul » 17 lut 2023, 18:27

Tukam pisze:Tak, Gradient jest zaznaczony na geoportalu. Nie zwróciłem uwagi, że już tyle czasu. Lunk który w kleiłem to sąsiadująca inwestycja. Tworzyłyby razem genialny kompleks w tym rejonie.




Już chyba trzecie podejście? I chyba świeża sprawa bo ostatni raz złożyli papiery 2022.06.03. Osiem miesięcy mija i dalej "W trakcie rozpatrywania" jak kilkanaście pozostałych inwestycji w RZ!
"Pracuś" pewnie na wycieczce zagranicznej? Na co ten człowiek czeka? Pozwolenie powinno być wydane po kilku tygodniach najdalej. Normalnie ręce opadają.



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8584
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: littlemonster00 » 17 lut 2023, 19:25

Ee tam, klasycznie niedopasowany projekt do działki. Zaoblony róg i na nim taki wysoki prostopadłościenny kloc.
littlemonster00
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 393
Na forum od: 31 gru 2017, 16:49

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Kacu » 18 lut 2023, 0:05

pisul pisze:
Tukam pisze:Tak, Gradient jest zaznaczony na geoportalu. Nie zwróciłem uwagi, że już tyle czasu. Lunk który w kleiłem to sąsiadująca inwestycja. Tworzyłyby razem genialny kompleks w tym rejonie.




Już chyba trzecie podejście? I chyba świeża sprawa bo ostatni raz złożyli papiery 2022.06.03. Osiem miesięcy mija i dalej "W trakcie rozpatrywania" jak kilkanaście pozostałych inwestycji w RZ!
"Pracuś" pewnie na wycieczce zagranicznej? Na co ten człowiek czeka? Pozwolenie powinno być wydane po kilku tygodniach najdalej. Normalnie ręce opadają.



Obrazek


A tych wniosków z 2020 roku, złożonych za Ferenca, które mają status "bez rozpatrzenia" albo "w trakcie rozpatrywania" już nie pokażesz, co, PiSul?
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 543
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: pisul » 18 lut 2023, 1:28

To nie ten temat. Chcesz porównań? To pokażę cytat prezydenta który był chory na Rzeszów:

Tadeusz Ferenc do deweloperów: "Do wyborów został rok. Budujcie jak najwięcej."

"Do wyborów pozostał rok. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej - budujcie jak najwięcej. Pozwolenia na budowę będą wydawane jak najszybciej tylko można" - mówił Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, do rzeszowskich deweloperów i prezesów spółdzielni mieszkaniowych.
W czwartek do ratusza zaproszeni zostali deweloperzy inwestujący w Rzeszowie, prezesi spółdzielni mieszkaniowych oraz właściciele firm budowlanych...
źródło: https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,3 ... ujcie.html
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8584
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości