Zapowiedzi inwestycyjne

Aktualności dotyczące rzeszowskich inwestycji.

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: abrakadabra » 19 wrz 2020, 0:48

W którym miejscu dokładnie?
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 312
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Arrival » 19 wrz 2020, 21:08

Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: ETernit » 21 wrz 2020, 8:23

peter pisze:Na geoportalu naprzeciw tego nowego biurowca na Armii Krajowej obok tej malej stacji benzynowej pojawil sie nowy budynek nie malych rozmiarow wydaje mi sie ze to chyba parking pietrowy


Słyszałem o nowym obiekcie Lidl z garażem pod budynkiem.
Obrys pasuje.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: cybermysz » 21 wrz 2020, 11:51

Wiadomo coś więcej na temat tego budynku? Naprawdę szkoda działek pod parterowe blaszaki. Był SPAR naprzeciwko, to inwestor podzielił lokal na kilka mniejszych.
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: pietro » 21 wrz 2020, 22:05

peter pisze:Na geoportalu naprzeciw tego nowego biurowca na Armii Krajowej obok tej malej stacji benzynowej pojawil sie nowy budynek nie malych rozmiarow wydaje mi sie ze to chyba parking pietrowy


Jakiś czas temu został tam uporządkowany teren. Nic wielkiego, ale może to być przygotowanie pod jakieś prace.
pietro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 86
Na forum od: 27 lip 2014, 11:47

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: pietro » 21 wrz 2020, 22:07

ikoletta pisze:Koncepcja rozbudowy budynku przy Lenartowicza chyba jeszcze była realizowana dla multimedii. Tak przynajmniej wynika z wizualizacji od biura projektowego :)

https://www.orlewski.pl/projekt/38/biur ... nartowicza

Także PCI się nie wysiliło. A jak usłyszałam o tej rozbudowie to pomyślałam, że fajnie. Może coś ładnego i nowoczesnego z tego będzie. No, ale jednak niestety nazwa w tym wypadku nie jest zobowiązująca.


Budynek został zakupiony z WZ i gotową koncepcją rozbudowy. Nie było możliwości projektowania go od nowa. Zmiany jakie udało się wprowadzić to np. ładowarki dla sam elektryczych i rozwiazania energooszczędne.
Plac budowy został oddany wykonawcy, więc jeżeli ktoś chce można zakładać nowy wątek.
pietro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 86
Na forum od: 27 lip 2014, 11:47

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Doniek » 22 wrz 2020, 6:40

ETernit pisze:
peter pisze:Na geoportalu naprzeciw tego nowego biurowca na Armii Krajowej obok tej malej stacji benzynowej pojawil sie nowy budynek nie malych rozmiarow wydaje mi sie ze to chyba parking pietrowy


Słyszałem o nowym obiekcie Lidl z garażem pod budynkiem.
Obrys pasuje.

Pomimo, że mi bardzo brakuje o ile moge się tak wyrazić Lidla w tej częsci miasta, to jednak szkoda tej działki pod tego typu inwestycje.
No chyba, że tak by wyglądał to by nie było źle ;) chociaż szczerze wątpie.
Obrazek
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: ETernit » 22 wrz 2020, 7:12

Jeżeli chodzi o Lidle, to w Rzeszowie są one starego designu, których w Polsce się już nie buduje. Nowe obiekty są bardzo ładne i w pisują się w estetykę tego, ze zdjęcia.
Myślę, że ten lidl będzie akceptowalny ale trochę martwi mnie ten garaż pod budynkiem. Czy to nie wpłynie na architekturę i czy nie zrobią jakiegoś gniota.
Czas pokaże.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Arti » 28 wrz 2020, 20:36

Arti
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 11 lut 2015, 2:47

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: abrakadabra » 29 wrz 2020, 3:22

Budynek fajnie wygląda, chciałbym nawiązać do tego jak na projekcie wygląda propozycja renowacji bulwarów. Według mnie powinny one wyglądać tak na całej długości jak to jest w Toruniu, Krakowie czy Warszawie. Miasto powinno wziąć się w końcu za zrobienie fajnych bulwarów, gdzie można byłoby spędzić czas
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 312
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości