Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Szymon wawa » 12 sty 2016, 14:22

Napisales wczoraj post (nie zostal wyswietlony) nie byl za bardzo przychylny dla dewelopera .Mam nadzieje ze nie dlatego go tu nie ma.Prosba do moderators ,zalezy mi aby post zostal upubliczniony. Dziekuje I pozdrawiam.
Szymon wawa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 06 sty 2016, 17:39

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Hubek44 » 12 sty 2016, 15:31

Z moim stało się dokładnie to samo.
Hubek44
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 11 sty 2016, 12:59

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Martines » 12 sty 2016, 17:26

Witam przyszłych sąsiadów, śledzę to forum juz od roku i postanowilem napisac, uważam ze to forum to swietna sprawa w szczegolnosci ze w dyskusji uczestniczy sam deweloper to naprawde duzy plus.A z oceną sie jeszcze wstrzymam bo sam deweloper napisal ze to nie jest jeszcze efekt finalny, mam nadzieje ze bedzie to wygladalo lepiej, mam na mysli te płyty na balkonach ktore bedąc na budowie widzialem. Apeluje do moderatora o upublicznianie postów nie zależnie od opinii uzytkowników forum, Pozdrawiam
Martines
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 01 wrz 2015, 18:41

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pisul » 12 sty 2016, 18:44

Posty nie związane z tematem, złośliwe wpisy(z jedngo IP(mnożenie kont) lub odwrotnie wpisy tej samej jednej osoby z ponad 12 lokacji ip z usa,canady... :) ) jak i zwykły hejt zazdrosnej konkurencji niestety musi być moderowany.

ps. deweloper przyjął do wiadomości że balkony nie wszystkim sie podobają. O czym napisał 2 razy. A i zachęcam nowych forumowiczów do wrzucania swoich zdjęć na forum.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Szymon wawa » 12 sty 2016, 19:30

[*]Brawo a jednak.
A na jakich zasadach sa moderowane wpisy na forum.(dewelopera)?Bylem pewny,ze forum jest bezstronne I dostepne DLA wszystkich.Przykro mi ze sie mylilem. W tej chwili wyglada to tak jak by deweloper zalozyl temat i go rozwijal we wlasciwym dla siebie kierunku.Czyli Jezeli ktos pisze nie przychylnie na temat budowy zostaje "odstrzelony". Wszystko bylo ladnie ,pieknie dopuki zachwycalismy sie nad (budowa,deweloperem itp.) w momecie kiedy zaczely sie schody I to naprawde niewielkie,bo sprawa balkonow to drobiazg ktory zostanie pewnie naprawiony.Dalem sie nabrac Jak wiekszosc z nas na swietnie prowadzone PR. Na koniec dodam,ze zastanawiam sie nad zakupem jeszcze jednego mieszkania na osiedlu, forum prawdopodobnie nie wplynie na moja decyzje ale znacznie nadszarpnelo wizerynek Dewelopera. Pozdrawiam Moderatorow.
Szymon wawa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 06 sty 2016, 17:39

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pisul » 12 sty 2016, 19:44

Szymku czy koniecznie chciałbyś czytać kilka stron o balkonie? Wpisy forumowiczów o 1/2 postach w stylu "Mi też sie nie podoba" "Balkon do poprawki" i tak kilkanaście postów o tym samym.

Jednozdaniowe wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu jeśli są takie same. A można rozwinąć wypowiedz. Podać jakiś przykład, uzasadnić dlaczego sie nie podoba, co sam widziałbyś jako lepszą alternatywe, może jakieś zdjęcie jako przykład czegoś lepszego...
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: kira » 12 sty 2016, 20:44

Pisul otóż, chciałabym czytać nawet tak krótkie wpisy wyrażające swoje rozczarowanie, ponieważ to też daje pogląd o skali niezadowolenia co może przełożyć się na szybszą reakcję dewelopera albo uczulić przyszłych nabywców na niektóre aspekty podczas kupna mieszkania i podpisywania umów. A Ty drogi bezstronny moderatorze chcesz nam to uniemożliwić co moim skromnym zdaniem nie należy do twoich zadań, a tylko sprawia że to forum staje się mniej wiarygodne.
kira
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 06 sty 2016, 17:06

Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pisul » 12 sty 2016, 21:03

Forum sie rozrasta staje sie popularne, ludzi przybywa i niestety zaczyna pojawiać sie to co niedobre na innych forach. Problem z hejtem, mnożeniem kont jaki i zwykłą złośliwością. Część forumowiczów czuje sie bezkarna w tym co pisze i pozwala sobie na wiele myśląć że jest anonimowa. Pojawiają sie też słowa krytyki do poziomu moderacji.

Zakładam temat żeby przenieść tą dyskusje tutaj i nie zaśmiecać główne tematy. Jeśli masz jakiś problem, twój post został usunięty- pisz.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Postautor: Szymon wawa » 13 sty 2016, 4:56

Pisul ,Kira ma racje ,ja rowniez jak i pewnie wieszosc ,ktora juz jest a moze i w przyszlosci bedzie zwiazana z naszym gajem ma prawo napisac nawet najkrotsza notatke i powina byc udostepniona dla kazdego uzytkownika.Nie przeszkadza mi przelecenie wszystkich postow i wylapywanie tych ciekawych i tych mniej.Zgadzam sie ,ze wszystkie wulgarne wpisy powinny byc moderowane ( mi sie zdazylo moze i dobrze ,ze go nie upubliczniles) ale to my powinismy wybierac ktore posty sa nudne a ktore nie.Postow na temat balkonow bylo pewnie mnustwo udostepniliscie moze 20% i to jest nie ok.
Ludzie ktorzy tu zagladaja sa ciekawi inwestycji tylko niewielka czesc to pewnie tak jak pisaliscie : konkurencja,hejterzy itp reszta to ludzie ktory maja w tym jakis biznes np. pokupione mieszkania albo zamiar ich nabycia.
Zagladam tu od niedawna i tak naprawde forum wolno idzie jedna strona na kilka dni ,moze tydzien a chyba dlatego ze duzo moderujecie i ludzie nie przechodza plynie z jednego watku na drugi.Daj im sie obgadac na jeden watek do bolu a nastepny sam wyplynie.
Szymon wawa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 06 sty 2016, 17:39

Re: [al. Powstańców W-wy] Osiedle "Nasz Gaj"

Postautor: kira » 13 sty 2016, 7:41

Szymon wawa fajnie, że zgadasz się z moim wpisem, tylko zauważ gdzie on jest? No tak niewygodna wypowiedź więc usuwamy:) A nie było to jedno bezsensowne zdanie!!! Jeden wielki bałagan na tym forum!!! Żenada z takim moderatorem.
kira
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 06 sty 2016, 17:06

Następna

Wróć do Sprawy techniczne i propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości