#czarnolisto

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Re: #czarnolisto

Postautor: foreigner » 11 wrz 2020, 1:51

Takie mam pytank Steeler.
To nie tak żebym się czuł jakoś ważny że wątki przeze mnie zakładają. albo żebym był przewrażliwiony na swoim punkcie.
Po prostu mnie ciekawi...

Zalożyłeś ten wątek wyprowadzony z równowagi moim poniższym postem ?

Jak z jakiś filmów postapo. Golem City itp.
Z jednej strony rozumiem, bezpieczeństwo, prywatność itp. Ale z drugiej... okropne.

Obrazek
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 465
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: #czarnolisto

Postautor: Steeler » 11 wrz 2020, 7:05

Nie ;)

Akurat w Twoich postach można odnaleźć sporo wartościowej treści i choć na barometrze postrzegania Rzeszowa Twojej wskazówce bliżej do pola czerwonego, to ciężko się z większością nie zgodzić.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: #czarnolisto

Postautor: foreigner » 11 wrz 2020, 21:13

Pytałem, bo ciężko wyczuć czasami gdzie zmierza to forum.
Na poprzednim forum gdy ktoś zbudował budynek i fasada nie trzymała o pół metra linii zabudowy, to już była awantura w wątku.
Teraz napiszę o powyższym obrazku 'Golem City' i mam wrażenie, że jest to faux pas nawet dla starych VIP- ów z poprzedniego forum, którzy wciąż gdzieś tu przemykają w tematach. Ale jakby chyba zarobieni, albo kanony przestrzeni i tkanki miejskiej się mocno zmieniły.
Albo ja znowu za nimi nie nadążam.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 465
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: #czarnolisto

Postautor: Meme » 11 wrz 2020, 22:22

foreigner, również w głowie mam "stare czasy" forumowe i pamiętam każdą "inbę" o szpecenie przestrzeni miejskiej ;) Choć byłem wtedy jeszcze nastolatkiem, tamto forum i opinie użytkowników pomogły ukształtować też moje, obecne. Wtedy też chyba po prostu nie było jeszcze tego boomu deweloperskiego jaki mamy teraz. Łatwiej było się doczepić konkretnej inwestycji i ją konstruktywnie krytykować (polecam wszystkim sprawdzić definicję tego pojęcia ;) ). Teraz oprócz mnogości inwestycji, mamy jeszcze sytuację, w której zła jakość architketury/wykończenia w naszym mieście bardzo spowszedniała...
Meme
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 03 sie 2014, 13:16
Lokalizacja: Rzeszów

Re: #czarnolisto

Postautor: foreigner » 11 wrz 2020, 23:21

Ja ceniłem stare inwestycje za kreatywność przede wszystkim.
Pamiętam pomysły na malowanie autobusów, projekt bramy miasta, liczne pomysły na rozwiązania drogowe itp.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 465
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Poprzednia

Wróć do Sprawy techniczne i propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości