Rezygnacja moderatora

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Re: Rezygnacja moderatora

Postautor: letowniak » 26 sie 2019, 21:51

Powiem krótko i na temat to forum się sprzedało jak dziwka... wydawało mi się że trochę inaczej to będzie funkcjonować, usuwanie nieprzychylnych komentarzy... to codzienność
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: Rezygnacja moderatora

Postautor: Kognakus » 26 sie 2019, 21:59

Czytam te głupoty no i muszę coś napisać bo poziom absurdu osiąga niebywałe wyżyny. Powiedz mi niby komu się to forum sprzedało? i co za tym przemawia?. Ten post z góry powinien od razu polecieć ale ciekawi mnie twoje zdanie.

W ciągu 5 lat moderatorzy usunęli ci 8 postów. w tematach związanych z :
Apklan - 4
Developres 1
Hartbex 1
Most Tadeusza Mazowieckiego
Rzeszów a inne miasta

Rozumiem że najwięcej płaci ApKlan, potem miasto Rzeszów i dalej reszta ?
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Rezygnacja moderatora

Postautor: Kognakus » 26 sie 2019, 22:10

rafik pisze:Niestety obecnie poziom dyskusji diametralnie spadł. Wraz z ogromną ilości inwestycji mieszkaniowych które umówmy się, w większości nie są zbyt ciekawe i nie warte w moim odczuciu poświęcania im uwagi.


Trafnie.

rafik pisze:specjalne konta dla deweloperów którzy zakładają tematy dla swoich inwestycji w formie reklamy


Te tematy niczym się nie różnią od innych. Sam decyduje komu dam status dewelopera bądź nie. (daje każdemu do którego mam pewność albo prawie pewność że to deweloper). To czy aktywnie uczestniczą w swoich tematach to już ich sprawa. A to że taka aktywność może działać jak reklama to chyba dobrze?

rafik pisze:sponsoring forum przez jednego z czołowych deweloperów


A kto inny miał by sponsorować takie forum?

rafik pisze:Tak wiem jeśli mi nie pasuje mogę tu nie zaglądać i przenieść się na SCC czy założyć własne forum. Może to i dobry pomysł


Nie przesadzaj :) to forum jest dla każdego (w przeciwieństwie do SSC)
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Rezygnacja moderatora

Postautor: Kognakus » 26 sie 2019, 22:16

Macie tu listę wszystkich "akcji" administracyjnych z ostatniego tygodnia. Codzienne tony usuwanych postów to standard :)

Obrazek

Ja doskonale widzę że niektórym to by odpowiadało żeby każdy kontent zostawić, wywalić regulamin i jazda. Najlepiej to zlikwidować moderację a w szczególności moderatora Pisula. Jak gość ma czelność być tak zaangażowany i wtrącać swoje cztery grosze do każdej dyskusji! i jeszcze aktywnie robić zdjęcia i je dodawać. Skandal!

Mam wrażenie że modelowy "post" trzymający "poziom" to: (wylosuj atrybuty i je sklej):
- jak to w mieście źle
- jak można budować bloki 18p
- budują kloce
- miasto ma kompleksy
- ustrój komunistyczny ... jakie to było fajne
- najazd na kler
- coś o polityce
- tereny zielone
- przewietrzanie miasta
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Rezygnacja moderatora

Postautor: rafik » 26 sie 2019, 23:15

Kognakus pisze:
rafik pisze:Niestety obecnie poziom dyskusji diametralnie spadł. Wraz z ogromną ilości inwestycji mieszkaniowych które umówmy się, w większości nie są zbyt ciekawe i nie warte w moim odczuciu poświęcania im uwagi.


Trafnie.

Rozumiem że to ironia? Bo zdanie wyrwane z kontekstu...

pisul pisze:
- Masz trochę racji Rafiku moje wypowiedzi nie muszą się podobać wszystkim. Ale każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie nawet ja. Co do kasowania postów jest to margines marginesu i dotyczy tylko forumowiczów którzy pomylili swobodę wypowiedzi ze swawolą. Gdyby tu obowiązywały standardy moderacji ze Skyscrapercity to nie byłoby problemu z pyskówkami czy ludżmi którzy nocą potrafią napisać kilka identycznych postów i powrzucać je do dowolnych tematów i po skasowaniu jeszcze mieć o to pretensje. Problem się rozwiązał od kilku miesięcy tu większość postów trafia do działu Off-top. Ale nie ja tym się zajmuję, machnąłem na to ręką bo szkoda mi czasu na takich ludzi.

Twoje zdanie w większości tematów jest takie samo poparte sccrenami z internetu czy innymi "ciekawostkami" coraz bardziej absurdalnymi. Jak tak dbasz o porządek to dlaczego np. w dziale Inwestycje Mieszkaniowe znajduje się dziwny temat Najwyższe Budynki W Rzeszowie. Dziesiątki komentarzy jedno postowców "Kiedy odbiór kluczy" itd. Dobrze że niektóre osiedla zakładają swoje fora bo był by tam jeden wielki śmietnik. Ale oczywiście mieszkańcy chcą zaczerpnąć informacji więc im na to pozwólmy




pisul pisze:Cały czas stare forum dostępne! Różnice to prawie sam tekst i to wypowiedzi 1 góra 3 zdaniowe. Szablon i duża czcionka optycznie nie zachęcała do długich wypowiedzi? Spędziłem kilka godzin na czytaniu. W większości ludzie wtedy się cieszyli że cokolwiek tu powstaje. A RZ uważany był za dziurę. Tak kiedyś było. Zdjęcia pojawiały się sporadycznie a wrzucał przeważnie jeden forumowicz White Tiger. Era telefonów z aparatami miała dopiero nastąpić. No i ja oczywiście też byłem na starym forum zarejestrowany. Piszesz że kiedyś było lepiej i podajesz jako przykład Millenium. Ile wrzuciłeś zdjęć do tematów np. Agata Meble czy nowego Leroy Merlin Rzeszów?

Forum jak to forum był czas gdy aktywność była większa lub mniejsza. Szablon i czcionka mi pasowała. Nawet z upływem lat w moim odczuciu jest przyjemna dla oka. Chyba nie myślisz że będę latał z aparatem na drugi koniec miasta żeby sfotografować budowę marketu budowlanego. Co jest w nim tak szczególnego i wartego uwiecznienia Jak można porównywać w ogóle obiekt pokroju MH do jakiegoś blaszanego sklepu jakich dziesiątki...Tak samo nie mam zamiaru fotografować jakiś inwestycji deweloperów typu bloki Apklanu na Wieniawskiego. Dla porównania sprawdź moją aktywność w wątku o moście Mazowieckiego i ile tam relacji wrzuciłem.

pisul pisze:Co do SCC, kolejnego aktywnego forumowicza zabanowano. Mnie dziwie że miasta podobne do RZ w których budują słowinie jeden budynek 55m i kilka szeregówek mają oddzielny dział dla siebie a u nas już z 16 podobnych postawili a kolejne w zapowiedziach a tam pustki a jak ktoś aktywny to bann. Tak że zachęcam do skyscrapercity ;)

Bo inne miasta nie miały swoich własnych forów? Dlatego ludzie zainteresowani korzystają z SCC. Rozumiem że śledzisz bacznie te działy, np Lublin żeby coś porównać i stwierdzić że u nas lepiej jak to masz w zwyczaju.

EDIT Kognakus napisałeś 3 posty powyżej jeden pod drugim i w dodatku teraz je jak widzę edytujesz odnosząc się do moich wypowiedzi, wystarczy wszystko napisać w jednym poście na spokojnie zamiast robić taki bałagan, w końcu sam jesteś Administratorem. I to nie jest czepialstwo tylko zasady panujące na forach dyskusyjnych.

EDIT przez Kognakus pierwszy post jest skierowany do letowiak, drugi do ciebie trzeci do wszystkich. Dodatkowo edytuję je żeby nie pisać nowych. Dodadkowo 5 minut temu napisałem Ci PW żeby nie tworzyć nowego. I to co tu napisałeś to jest ten poziom o którym piszesz? nie dało rady nie dowalić coś na siłę administratorowi nie? :)
EDIT i właśnie dlatego zrobiłeś bałagan. Napisałem że są to zasady dyskusji na forach i nie chcę nikomu dogryźć.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Rezygnacja moderatora

Postautor: pixeolo » 26 sie 2019, 23:54

Obrazek

Myślę, że już wystarczy dyskusji :)
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Poprzednia

Wróć do Sprawy techniczne i propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości