Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: rafik » 12 cze 2020, 10:05

Oczywiście że wrzucałem i to nawet w przytoczonym przez ciebie wątku Mostu Mazowieckiego ale nie mam zamiaru się licytować na ilość zdjęć bo nie o tym rozmawiamy.
Cytujesz mój post który jest adekwatny do poruszonego wątku i raczej większość ludzi ma podobne odczucia. To ty w tym temacie od razu zaatakowałeś użytkowników którzy dodali zdjęcia i opis obecnej sytuacji na Grabskiego w standardowym dla ciebie kpiącym stylu wypowiedzi, identycznie w temacie inwestycji na Krakowskiej. Choć tam już zostałeś wypunktowany za standardowe manipulacje ;)

Koniec polemiki z mojej strony.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: rafik » 19 gru 2020, 23:51

Dlaczego gdy usuwany jest post przez moderację jego autor nie dostaje wiadomości z uzasadnieniem?
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Ole » 20 gru 2020, 9:45

Ja tam ci ostatnie usuwałem żadnego ale mogę powiedzieć że zwykle ma miejsce naruszenie regulaminu forum.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: konradp » 30 kwie 2021, 19:02

Czy jest funkcja na forum która pozwala nie widzieć postów wybranego użytkownika ?
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 748
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Steeler » 06 paź 2022, 8:01

Czy możecie coś zrobić z tymi wątkami o chińsko-cyrylicznych tytułach? Jakoś nie mam ochoty w to klikać, a wciąż wiszą na liście nieprzeczytanych postów.

Dziękuję.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Ole » 06 paź 2022, 11:26

Już posprzątane. Nie było mnie kilka dni.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: voy » 13 lis 2022, 21:32

viewtopic.php?f=27&p=88892#p88892

Prośba do moderatorów o interwencję w sprawie wypowiedzi z podlinkowanego posta. Atak ad personam, zarzucanie wprost pisania bzdur pomimo obecnej wcześniej argumentacji. Jeśli forum ma trzymać poziom, takie rzeczy nie powinny uchodzić.

Ponadto prośba o zmianę tytułu podlinkowanego wątku np. na "Podkarpackie - dane statystyczne".
voy
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 95
Na forum od: 31 sie 2014, 17:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pisul » 13 lis 2022, 21:52

Każdy ma prawo się wypowiedzieć w tym i ja. Czy tego mi zabronisz?
A Arek gdzie się tylko da robi to co robi, przykład z Gazety Wyborczej?


Obrazek



Obrazek



Zresztą u nas na forum nie lepiej i takich wpisów o pejoratywnym zabarwieniu są dziesiątki:



Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek


Jeżeli ktoś tak pisze o moim mieście i o mieszkańcach to nie dziw się że będę reagował. Zresztą nie tylko ja zauważam że z tymi wpisami jest coś nie halo i trolla nazwałem trollem:


Arrival pisze:Nie karmcie już tego trolla bo aż szkoda transferu na forum. Arek wygrywa konkurs na największego masochistę w kraju. W 21 wieku żyje w miejscu, w którym mu wszystko przeszkadza zamiast po prostu ruszyć tyłek gdziekolwiek indziej.



Kolego Voy, temu forumowiczowi też zabronisz się wypowiadać czy tylko mi?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: voy » 15 lis 2022, 21:49

W tym momencie rozpatrujemy konkretny przypadek. Zestawmy te dwa fragmenty postów:


ArekDomin pisze:Edit: Przepraszam za błąd, proszę przenieść do działu "Region".
1. Podkarpackie w 2019 miało wyższe PKB na mieszkańca niż warmińsko-mazurskie i lubelskie. Według najnowszych danych (1q22) wyprzedza już tylko lubelskie i to minimalnie - PKB lubelskiego rośnie szybciej. Prawdopodobnie na koniec roku podkarpackie będzie na ostatnim miejscu pod względem PKB na mieszkańca. Jeszcze niedawno PKB Podkarpacia per capita to było 98% świętokrzyskiego, teraz to już tylko 93%. Nawet świętokrzyskie nam odlatuje.
2. Pod względem bezrobocia 18 lat temu podkarpackie było na 10 miejscu. Rok temu wyższe bezrobocie było tylko w warmińsko-mazurskim. Po skorygowaniu danych przez GUS o czym czytałem kilka dni temu podkarpackie ma po raz pierwszy w historii najwyższe bezrobocie w całej Polsce.
3. Pod względem średniego wynagrodzenia gorzej niż w podkarpackim jest już tylko w warmińsko-mazurskim. Rok temu średnia pensja w lubuskim była wyższa o 310 zł niż w podkarpackim. Obecnie jest wyższa o 472 zł.
Podsumowując:
- Podkarpackie jest na 15 miejscu pod względem PKB na mieszkańca i bardzo prawdopodobne że do końca roku znajdzie się na 16 - ostatnim.
- Podkarpackie po raz pierwszy w historii ma największe bezrobocie w kraju
- Średnia pensja w podkarpackim rośnie wolniej niż nie tylko w bogatych regionach ale nawet tych średnich (np. w kujawsko-pomorskim i podlaskim).


versus

pisul pisze:Arek robi z Rzeszowa to co Tusk z Polską. Pamiętam jak opowiadał - "pod koniec jesieni chleb za 30zł, w Odrze rtęć miała występować z brzegów na całe dekady miała zatruć ryby(a widział ktoś rtęć?), miało braknąć cukru, węgla, gazu"... Wszystko okazało się bzdurą wyssaną z brudnego palucha. Arek nie lepszy. Każdy post każdy temat powstał jedynie żeby szkalować nasze miasto. Rozumiem jest wolność słowa i każdy może pleść androny ale poziom bzdur powinien mieć jakąś granicę.


Można się obrażać na fakty i rzeczywistość, wręcz ją zaklinać, natomiast zarzut pisania bzdur jest w mojej ocenie poniżej pasa, co wymagało interwencji.


Dziękuję moderatorom za zmianę nazwy wątku o dużym potencjale merytorycznym.
voy
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 95
Na forum od: 31 sie 2014, 17:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: rafik » 31 sty 2024, 18:23

Poniższy post w wątki Zapowiedzi Inwestycyjne jest wydaje mi się zupełnie nie na temat. A tygodniowo od tego użytkownika pojawia się takich wpisów całkiem sporo.
pisul pisze:Tak jak kiedyś wojewoda Leniart zarżnęła miastu obwodnicę południową tak nowa wojewoda robi podobnie tylko na większą skalę! Niedawno media pisały że brakuje mieszkań i ceny rosną w Rzeszowie:

Rzeszowskie mieszkania coraz droższe i coraz mniej ofert deweloperów
Ponad 9,9 tys. zł trzeba zapłacić za metr kwadratowy rzeszowskiego mieszkania. Rok do roku ceny w stolicy Podkarpacia wzrosły aż o 14 procent...
...Oferta deweloperów
Oferta rzeszowskich deweloperów nie należy do największych, a na przestrzeni ostatniego roku spadła o 40 procent. Jak wynika z danych BIG DATA RynekPierwotny.pl
źródło: https://rzeszow-news.pl/rzeszowskie-mie ... weloperow/

Jaka jest odpowiedż PO?
Deweloper będzie musiał obejść się smakiem? Wojewoda uchyla pozwolenie na budowę, sprawa wraca do ratusza...
... Co planował deweloper
Budowa miała się rozpocząć przy ul. Kępa. Tuż za budynkiem, w którym obecnie znajduje się sklep Biedronka, właścicielem ziemi jest prywatny inwestor, a jego plany względem tego terenu wyjaśniły się już w 2009 roku, gdy udało mu się uzyskać warunki zabudowy na budynek wielomieszkaniowy do wysokości 15 kondygnacji z parkingiem podziemnym...
źródło: https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,3 ... chyla.html

Obrazek

20 grudnia 2023 r. sam Donald Tusk powołał Teresę Kubas-Hul na stanowisko Wojewody Podkarpackiego.
A ta zarżnęła miastu inwestycję wartą około 30 mln żł! Brawo. ################################## Może jak m2 będzie kosztował 1500zł to PO zmądrzeje? Choć wątpię. Kolejna inwestycja trafia do kosza. Rzeszów to musi być bardzo bogate miasto jak tak "dba" o inwestycję i budżet miejski.

Tak powtarzam się. I tak będę to piętnował do znudzenia. Mój post gdzie o tym pisałem zniknął bez uzasadnienia ani żadnego komunikatu który moderator to zrobił.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy techniczne i propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości