Czynsz garaż podziemny [Developres]

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Czynsz garaż podziemny [Developres]

Postautor: taulus » 13 mar 2018, 14:54

Cześć, wynajmuje ktoś może na Solidarności mieszkanie i zna cenę czynszu za garaż podziemny ? Bo niedługo mam podpisać umowę najmu mieszkania ale podana została mi kwota 180zł (!) porównując do Aparatamentów zamkowych gdzie są kamery i ochrona płaci się 77zł ... a tutaj 180 i bardzo mi to brzydko pachnie :P
taulus
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 13 mar 2018, 14:51

Re: Czynsz garaż podziemny [Developres]

Postautor: dStan » 13 mar 2018, 15:08

Ale chodzi Ci o koszt wynajmu miejsca postojowego, czy czynsz (a raczej opłatę za utrzymanie), za wykupione przez Ciebie na własność, miejsce postojowe? Domyślam się, że to pierwsze, skoro piszesz o podpisywaniu umowy najmu. Jeśli tak, to wydaje mi się standardowa cena, w miejscach gdzie ja mieszkałem, ceny wynajmu miejsc postojowych w garażach podziemnych oscylowały w granicach 150-200zł. Może pomyliły Ci się te dwie ceny po prostu?
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: Czynsz garaż podziemny [Developres]

Postautor: GregInv » 19 mar 2018, 14:58

taulus pisze:Cześć, wynajmuje ktoś może na Solidarności mieszkanie i zna cenę czynszu za garaż podziemny ? Bo niedługo mam podpisać umowę najmu mieszkania ale podana została mi kwota 180zł (!) porównując do Aparatamentów zamkowych gdzie są kamery i ochrona płaci się 77zł ... a tutaj 180 i bardzo mi to brzydko pachnie :P


77 zł to pewnie czynsz który płaci właściciel za utrzymanie miejsca.
Ty zapłacisz 180, żeby właściciel zarobił na Tobie stówkę. Proste.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości