[ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Postautor: Tomek1991 » 04 gru 2018, 20:47

pisul pisze:2 zdania 3 bzdury. Po pierwsze nic się "nie wpycha". Patrząc na mapę tego terenu sam zauważysz kilka malutkich budynków jednorodzinnych i puste działki budowlane na ogromnym terenie.
Skąd to zdziwienie że przy rosnącej ilości mieszkańców budują mieszkania?
Pewnie, niech budują. Nie mam nic przeciwko budowie bloków mieszkalnych pod warunkiem, że jest to zrobione z rozmysłem - patrz osiedle Projektant.

Nieprawdą też jest że pierwsze wydawano pozwolenia a potem problem z komunikacją. Jeszcze przed budową z stron inwestycji były 2 drogi.

Jak na razie mamy powstające duże osiedle i problem komunikacyjny za rogiem ;)

Co do magii planu zagospodarowania terenu. Czy trzeba aż Planu żeby mieszkańcy dowiedzieli się i zrozumieli że mieszkają w mieście i to mieście wojewódzkim i że chodnik to nie jest żadna fanaberia.

Gdyby istniały plany zagospodarowania nie istniałaby ta dyskusja. Błędy chaotycznej zabudowy mszczą się po latach :roll:

Argument że zmniejszą im się działki też bezsensowny. Sam oddałem na chodnik na Drabiniance około 200 metrowy pas ziemi i tyleż mi żywopłotu wykarczowano. I teraz mam i ładny chodniczek i mniej muszę kosić kosiarką trawnik. Niestety są ludzie u nas niereformowalni którzy JA stawiają nad dobrem wspólnym.

No niestety mleko się rozlało i bez takich rozwiązań się nie obędzie.
Tomek1991
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Postautor: pavlo101 » 05 gru 2018, 17:48

Witajcie, przypominam przy okazji toczącej się walki o płot o wspólnej grupie mieszkańców Energetyka i NG na facebook :D

https://www.facebook.com/groups/583636312068612/

Zapraszam !
pavlo101
Świeżak

Na forum od: 09 paź 2018, 21:08

Postautor: pogodynka » 05 gru 2018, 17:57

Pavlo101 założenie tej wspólnej grupy było prorocze.... tam rozmowa toczy się jednak na innym poziomie, bo ludzie występują tam pod swoim imieniem i nazwiskiem wiec kontrolują bardziej emocje... Chyba się nie spodziewałes wówczas, że tak szybko pojawia się wspólne tematy i to nie dotyczące wspólnych inicjatyw ale bezsensownych podziałów, które bez wiedzy i zgdody mieszkańcow obu inwestycji, zafundowali im inwestorzy....
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Postautor: pavlo101 » 05 gru 2018, 18:13

Dokładnie tak... :D - liczę na to że faktycznie będzie ona sprzyjała integracji i wspólnym interesom niż podziałom - w grupie siła :D
pavlo101
Świeżak

Na forum od: 09 paź 2018, 21:08

Postautor: gragar » 06 gru 2018, 22:10

Taki krok w postaci założonej na facebooku grupy Energetyk/Urocza10, to doskonały zaczyn :P do współpracy oraz komunikacji sąsiedzkiej i międzyludzkiej tego powstającego osiedla. I mogę tu powróżyć , że zaprocentuje :oops: ten pomysł nie jeden raz przy różnych okazjach. Pozdrawiam
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Postautor: porteño » 08 gru 2018, 22:22

peter pisze:Merytoryka mojej wypowiedzi jest Ci obca.

I słusznie, bo nie ma w polszczyźnie takiego słowa jak "merytoryka".

A te płoty wokół nie tylko tego, ale i wielu innych nowych bloków, to jakaś totalna żenada.
porteño
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Postautor: marrok » 09 gru 2018, 10:46

porteño pisze:
peter pisze:Merytoryka mojej wypowiedzi jest Ci obca.

I słusznie, bo nie ma w polszczyźnie takiego słowa jak "merytoryka".

A te płoty wokół nie tylko tego, ale i wielu innych nowych bloków, to jakaś totalna żenada.

Ile osób tyle opinii. Dla mnie bardzo łady płot :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
marrok
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Postautor: mila » 09 gru 2018, 15:03

marrok jestem tego samego zdania:)))....ogrodzenie jest super mi się bardzo podoba:)
mila
Świeżak

Na forum od: 14 mar 2018, 20:07

Postautor: porteño » 09 gru 2018, 19:27

Choćby był najpiękniejszy i ze złota wykonany, idea oddzielania bloków płotami woła o pomstę do nieba.
porteño
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Postautor: Karrrramba » 09 gru 2018, 21:59

Przecież to najzwyklejsza, popularna przemysłowa siatka cynkowana, co w niej takiego ładnego? No wiem... kwestia gustu. Ale to oznacza że inwestor się nie wysilił szczególnie.
Karrrramba
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 04 cze 2018, 23:28

Poprzednia

Wróć do Budowa