[ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: Krencony » 20 gru 2018, 19:28

Z telefonu do MPEC dowiedziałem się że to nie oni odpowiadają za aktualne problemy związane z brakiem ciepłej wody w kranie (która jest u mnie przez 2 minuty) i należy się kontaktować z osobą która odpowiada za logotermy i ciepłą wodę - ich wiedza kończy się na węźle. Pozostaje więc kontaktować się z deweloperem, chyba że ktoś znalazł już magiczne rozwiązanie problemu.
Krencony
Świeżak

Na forum od: 20 wrz 2018, 13:55

Postautor: Lukashch » 20 gru 2018, 20:04

Coś w tym może być, rury doprowadzające ciepłą wodę w skrzynce na klatce są gorące. Ale już te od wody w kranie są zimne.
Lukashch
Świeżak

Na forum od: 24 lis 2018, 10:23

Postautor: Lukashch » 20 gru 2018, 20:16

Właśnie rozmawiałem z instalatorem. Powiedział żeby w skrzynce na klatce przekręcić czarny zawór z pozycji 2 na 3 lub 4 i powinno pomóc. W wyniku braku prądu mógł sie zawiesić i dlatego jest problem z ciepłą wodą. Ja dałem na 4 i od razu pomogło. Woda w kranie gorąca, oby na stałe :)
Lukashch
Świeżak

Na forum od: 24 lis 2018, 10:23

Postautor: Bartekprz » 12 sty 2019, 16:26

Witam. Mam problem z domofonem. Domofon podłączony a przy wejściu podczas próby dzwonienia do mojego mieszkania nie dzieje się nic. Miał ktoś podobny problem?
Bartekprz
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Postautor: zbyjot » 12 sty 2019, 19:08

Też miałem z tym problem. Odkręć jedną śrubkę u góry domofonu, pociągnij do góry i zdejmij z metalowego szkieletu, wyłącz z boku przełącznikiem, przełącz wtyczkę na środkowy pin, zamontuj z powrotem i włącz - ma działać. Zrobiłem tak zgodnie ze wskazówkami serwisanta i jest OK. :)
zbyjot
Świeżak

Na forum od: 12 sty 2019, 18:54

Postautor: Bartekprz » 13 sty 2019, 14:32

Spróbowałem ale nie poszło. Będę musiał sobie przydzwonic do serwisanta. Dzięki za pomoc.
Bartekprz
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Poprzednia

Wróć do Budowa